Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са предпочитанията на участниците във форума относно промяната на цвета на косата?
Какви са мненията за боите на различни марки, като Kryolan, Matrix, L'Oreal и Macadamia?
Кой окислител е подходящ за изсветляване на боя 10-ка и за потъмняване на цвят 9-ка до 8-ка?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са предпочитанията на участниците във форума относно промяната на цвета на косата?
-
Какви са мненията за боите на различни марки, като Kryolan, Matrix, L'Oreal и Macadamia?
Мненията за боите на различни марки варират. Някои потребители имат предпочитания към определена марка, споделяйки положителни или отрицателни преживявания от употребата им. Например има положителни отзиви за Matrix, като се споменава, че цветовете са дълготрайни и скалпът остава здрав. От друга страна, има и отрицателни мнения за Kryolan, като се посочва, че боята е силна и агресивна.
-
Кой окислител е подходящ за изсветляване на боя 10-ка и за потъмняване на цвят 9-ка до 8-ка?
-
Каква е процедурата за изсветляване (от 8 до 9)?
-
Как да боядисам косата си с коректор?

Значи сега както съм сивичка ако взема например 7 щи покрие ли този миши цвят 
примерно златно рус
,
и аз сякаш искам някакъв такъв ефект , но да го постигна в домашни условия , че нямам абсолютно никакво време , да ходя по фризьорски салони , аз и затова се отказах от кичурите.. много ми избиваха корените , а нямаше кога да ходя да ми ги подновявам
Това, което слагат като нюанс в боите не ми е достатъчно на мен, отмива се розовото още с отмиването на боята след боядисването и не се получава това, което искам. Последният път експериментирах с добавяне на медна и червено-виолетова боя към боя 9-ка (исках медено-рус оттенък), но прекалих и станах рижа, след отмиване и пепелив коректор станах медно руса. Сега малко почивка и следващият път ще сложа микроскопични количества.