Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 165
Русе Райфазен - има
Виж целия пост
# 166
Булбанк-Стара Загора има детски.
Виж целия пост
# 167
София "Надежда" дали някой е получил,миналият месец ми объркаха парите и не ми пуснаха нищо......дано да сме останали за понеделник!!!!!
Сигурно, щом и Банишора е така.
Виж целия пост
# 168
Асеновград-ЦКБ има от вчера
Виж целия пост
# 169
 newsm78
Момичета,искам да ви попитам нещо.Миналата година не ми искаха удостоверение от банката,че това е моята сметка-да поясня,че от 4 години си получавам детските на картата на майка ми.Този месец обаче съдия-изпълнител блокира картата на мама,заради някакви неплатени сметки към мобилен оператор.Тъй като мама е в чужбина,картата е у мен,знам и паролата за и-банкирането,ЕГН-то и,звъннах в банката и ми казаха че картата е блокирана.И сега не мога да си изтегля детските и социалното майчинство за 2 месеца.А в и-банкирането пише ясно моите имена и ЕГН като основание за превода на тези пари.Мога ли да направя нещо и изобщо има ли право съдия-изпълнител да вземе чужди пари за каквото и да е?
Нямам пълномощно от майка ми,не мога да я представлявам пред банката,но в крайна сметка това не са нейни пари,въпреки че постъпват по нейна сметка.А и нали нямат право да запорират детски и социално майчинство?Какво да направя?
Благодаря на всички,които биха ми помогнали със съвет или мнение!
Виж целия пост
# 170
Аз на твое място щях да отида при социалните и да им обясня проблема, за да видя дали няма да могат да ми съдействат. Отиди в някоя банка и си открий сметка на твое име. После отиди с бележката при социалните, за да променят IBAN-а и поне от сега нататък да получаваш парите си по твоя карта.
Ако от социалните не могат да помогнат за решаване на проблема се обърни към адвокат.Успех! Hug
Виж целия пост
# 171
От момента, в който влязат в картата на майка ти, парите вече са нейни, не твои. Ти си наредила да се превеждат на нея и нищо повече не можеш да направиш. Освен майка ти да ти върне парите.
Правиш си твоя карта и отиваш в социалните и им даваш новата си сметка. За преведените преди пари пиеш една студена вода и за друг път си знаеш.
Виж целия пост
# 172
Всички ли от София имат преведени детски? Аз съм към район "Красна Поляна" - Пощенска банка и нямам, а датата на която трябва да подновявам документите е далече, т.е. не е това проблема.

П.П. Сега прочетох ,че и в други райони няма. Sad Добре де, как може в едни общини  да има , а в други не, не се ли пускат на куп. Все пак не става въпрос за различни градове. Само дразнят. Sad
Виж целия пост
# 173
Аз съм от Варна,Райфайзенбанк и също нямам превод! Sad
Виж целия пост
# 174
Имам проблем и искам да попитам дали и при други е така.Днес си изтеглих само част от полагащите ми се пари.Имам две деца и винаги съм получавала цялата сума,а днес само за едното дете.Представила съм бележки,че са  записани и редовно посещават училище още в края на септември.Възможно ли е да за загубили едната или проблема е друг.Утре сутрин ще ходя в социалните на моята община за да се опитам да получа отговор,но ще бъде добре да разбера случвало ли се е и на други.Получили ли са си парите и изобщо всичко по подобен проблем.
Виж целия пост
# 175
Имам проблем и искам да попитам дали и при други е така.Днес си изтеглих само част от полагащите ми се пари.Имам две деца и винаги съм получавала цялата сума,а днес само за едното дете.Представила съм бележки,че са  записани и редовно посещават училище още в края на септември.Възможно ли е да за загубили едната или проблема е друг.Утре сутрин ще ходя в социалните на моята община за да се опитам да получа отговор,но ще бъде добре да разбера случвало ли се е и на други.Получили ли са си парите и изобщо всичко по подобен проблем.
Провери в банката да не от там да са объркали нещата
Виж целия пост
# 176
Аз съм от Варна,Райфайзенбанк и също нямам превод! Sad

Няма, няма все още Варна Райфайзен. Любима банка ooooh!
Виж целия пост
# 177
София - Възраждане - Райфайзенбанк , току що са преведени , детски и чл.8
Виж целия пост
# 178
Варна - Райфазен - има! Току що проверих!  Grinning
Виж целия пост
# 179
София, Банишора, ПИБ, превели са детските и чл. 8 преди час-два. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия