Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 525
Инфо от Инвестбанк Бургас току що:След четири часа следобед ще има по картите!Дано днес да има за всички!
Виж целия пост
# 526
Някой от Русе с нет банкиране да е проверявал
Виж целия пост
# 527
аз съм от русе но още нямам  при мен винаги е късно или кам 4 или след 14 Simple Smile
Виж целия пост
# 528
Здравейте,има детски.С банкиране съм.Райфайзенбанк Враца.
Виж целия пост
# 529
Здравейте,има детски.С банкиране съм.Райфайзенбанк Враца.

Значи,мен ме лъжат от банката,лъжа и аз тук. ooooh!
Виж целия пост
# 530
МКБ-Юнионбанк Петрич току що ги преведоха
Виж целия пост
# 531


Значи,мен ме лъжат от банката,лъжа и аз тук. ooooh!
[/quote]
мила ти към коя банка си
Виж целия пост
# 532
Цитат


Значи,мен ме лъжат от банката,лъжа и аз тук. ooooh!
мила ти към коя банка си

Пощенска банка Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Някой от Русе с нет банкиране да е проверявал

С е-банкиране съм и със СМС известие. Все още за Русе няма нищо.
Виж целия пост
# 534
Цитат


Значи,мен ме лъжат от банката,лъжа и аз тук. ooooh!
мила ти към коя банка си

Пощенска банка Simple Smile
аз съм цкб сега ще се обадя до банката да видя
Виж целия пост
# 535
Цитат


Значи,мен ме лъжат от банката,лъжа и аз тук. ooooh!
мила ти към коя банка си

Пощенска банка Simple Smile
аз съм цкб сега ще се обадя до банката да видя

ами за сега няма ми отговориха
Виж целия пост
# 536
Някой от Русе с нет банкиране да е проверявал

С е-банкиране съм и със СМС известие. Все още за Русе няма нищо.
             за коя банка става вапрос. Иначе благодаря.Аз току що званях до банката и ми казаха,че незнаели за райфайзен става вапрос                                                                                                                                                                      
Виж целия пост
# 537
за Варна-Експресбанк има превод на детски и чл.8 Hug
Виж целия пост
# 538
Варна Експрес банк - преведени  Hug
Виж целия пост
# 539
Здравейте,има детски.С банкиране съм.Райфайзенбанк Враца.

Значи,мен ме лъжат от банката,лъжа и аз тук. ooooh!

Заради хора като теб съжалявам,че споделих  информация за детските.Хора, които признават информация излязла само от собствената им уста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия