Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 585
Лозенец има
Виж целия пост
# 586
Ловеч,Пощенска няма.
Виж целия пост
# 587
И в Тетевен,няма!За октомври,ги преведоха на 3-ти декември,сега ми е чудно,ноемврийските,кога ще ни ги пуснат! Thinking
Виж целия пост
# 588
София,Младост ,Експресбанк -има Peace.Успех на всички.
Виж целия пост
# 589
Ловеч,Пощенска няма.
Кристал ние сме утре или вдругиден или поне така можем да се надяваме ЦКБ-Търговище няма
Виж целия пост
# 590
Плевен Инвестбанк има детски  Hug
Виж целия пост
# 591
ПОЩЕНСКА -ТЪРГОВИЩЕ  има детски инфо от приятелка с нет банкиране
Виж целия пост
# 592
русе прокредит нямаааааааааааааааааа #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 593
Варна, Пощенска банка, днес в 15.40 са преведени детски надбавки Simple Smile)
Виж целия пост
# 594
 Praynig Ако може да помоля служителите от КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА - Варна / ако някой от тях случайно чете тук /, да пускат вече детските ,че да им се порадваме преди Края на света .
     Мили банкови служители ,разбирам че сте такива мърди та не можете да преведете навреме заедно с другите банки ,но моля ви ,поне сега си размърдайте задниците заради....... Апокалипсиса .Така де..  angel008
Виж целия пост
# 595
Здравейте!
От както съм станала тази сутрин ми се върти един въпрос и не мога да си отговоря.
Става въпрос за това,че обвързват получаването на детските надбавки с редовното присъствие в предучилищната. newsm78
Казусът е следния.Дъщеря ми е в предучилищна.Ходи редовно ,но в момента имат карантина заради Скарлатина и аз я спрях в къщи,защото почти не е имала контакт с болното дете.А аз съм в къщи,защото съм бременна.След като мине карантината идват празниците и между тях ще има сборни групи.
Въпросът ми е в този закон има ли някакви изключения за определени случаи,какъвто мисля е и нашия?Може би януари ще ме лишат от детски,заради това,че детето ми не е ходило редовно на предучилищна!?
Какви документи трябва да представя в градината?Нали,когато има карантина или сборни групи не се подават молби до директора на ДГ ,че детето ще отсъства?А може би пак са променили нещо и с този въпрос? newsm78
Виж целия пост
# 596
ей сега  звънях в банката нямала съм за сега наредено плащане е какво става незнам #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 597
звънях в социалното и ми казаха че днес категорично детски в русе няма и нямало да има????? а някой от русе казаха че вчера са им превели??? има ли такива newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 598
инфо видин
Виж целия пост
# 599
мамета за Пловдив дали има някой превод?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия