Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 29

  • 61 008
  • 759
# 645
Не мислех да пиша,но...Наистина нямам думи ...не нещастници ами и не знам какво  са...Не стига че ни се подиграват с тези 35лв. ами ги дават,когато им е кеф.Тези помощи са ,за да помогнат на детето за нещо,кога за дрехи ,кога за храна...Щом могат да превеждат на пенсионерите по-рано ,предвид идващите празници,защо на децата не могат да ги преведат по същата причина ???Да не коментирам ,че би трябвало на всяко дете да се полагат ...
 Аз вчера ги поучих ,по пощата,София обл.
Виж целия пост
# 646
Не мислех да пиша,но...Наистина нямам думи ...не нещастници ами и не знам какво  са...Не стига че ни се подиграват с тези 35лв. ами ги дават,когато им е кеф.Тези помощи са ,за да помогнат на детето за нещо,кога за дрехи ,кога за храна...Щом могат да превеждат на пенсионерите по-рано ,предвид идващите празници,защо на децата не могат да ги преведат по същата причина ???Да не коментирам ,че би трябвало на всяко дете да се полагат ...
 Аз вчера ги поучих ,по пощата,София обл.

Еми,явно не съм само аз мислещата лошо за управниците ни.Не може да си правят такава гавра с децата.
Виж целия пост
# 647
....
Но да ето ми въпроса на който можеш да ми отговориш на лични,защото не мисля,че е приятно като някоя майка види,че има нов отговор и предполага,че някой е взел детски и прочете нещо такова което няма нищо общо с темата.Въпроса ми е...Според теб и това което си писала ако дохода ми е нула не трябва да получавам детски ли?
Няма проблем да отговоря тук. Темата е за детски и ние все още сме по нея. И без това има доста излишни коментари от рода "днес няма ли да има" и отговори "не ги е срам, нещастниците, днес пак няма".
Попитах Кристал дали доходът ́и е нула, защото тя каза, че си е оставила децата без подаръци, понеже не е получила помощите си. Е, само ако нямаш други доходи, следва да кажеш, че нямаш пари за най-приоритетното(поне за мен децата са такива).
Не ме интересува нито какви доходи има тя, нито семейството ́и . Попитах само заради изказването за подаръците.
Виж целия пост
# 648
Крайния срок за изплащане на детските е последно число на месеца!!!
...да ги пуснели на време,да ги пуснели по рано?????????  Naughty























Виж целия пост
# 649
....
Но да ето ми въпроса на който можеш да ми отговориш на лични,защото не мисля,че е приятно като някоя майка види,че има нов отговор и предполага,че някой е взел детски и прочете нещо такова което няма нищо общо с темата.Въпроса ми е...Според теб и това което си писала ако дохода ми е нула не трябва да получавам детски ли?
Няма проблем да отговоря тук. Темата е за детски и ние все още сме по нея. И без това има доста излишни коментари от рода "днес няма ли да има" и отговори "не ги е срам, нещастниците, днес пак няма".
Попитах Кристал дали доходът ́и е нула, защото тя каза, че си е оставила децата без подаръци, понеже не е получила помощите си. Е, само ако нямаш други доходи, следва да кажеш, че нямаш пари за най-приоритетното(поне за мен децата са такива).
Не ме интересува нито какви доходи има тя, нито семейството ́и . Попитах само заради изказването за подаръците.
Именно,защото предполагам,че не знаеш тя дали има други доходи или ако има къде отиват.А,че децата са ни приоритет няма спор.Може би и ти за себе си осъзнаваш,че не си се изказала правилно(поне се надявам да е така),защото изглеждаш начетен човек.
Виж целия пост
# 650
....
Но да ето ми въпроса на който можеш да ми отговориш на лични,защото не мисля,че е приятно като някоя майка види,че има нов отговор и предполага,че някой е взел детски и прочете нещо такова което няма нищо общо с темата.Въпроса ми е...Според теб и това което си писала ако дохода ми е нула не трябва да получавам детски ли?
Няма проблем да отговоря тук. Темата е за детски и ние все още сме по нея. И без това има доста излишни коментари от рода "днес няма ли да има" и отговори "не ги е срам, нещастниците, днес пак няма".
Попитах Кристал дали доходът ́и е нула, защото тя каза, че си е оставила децата без подаръци, понеже не е получила помощите си. Е, само ако нямаш други доходи, следва да кажеш, че нямаш пари за най-приоритетното(поне за мен децата са такива).
Не ме интересува нито какви доходи има тя, нито семейството ́и . Попитах само заради изказването за подаръците.

Виж сега,Лиленце......Нито съм с доход нула,нито съм оставила децата си без подаръци за тържествата и за Коледа.Мисълта ми е (ако си я следила), че беше редно да пуснат парите на цяла България по едно и също време,малко по-рано от предпоследния работен ден за тази седмица ,за да им купим поне нещо с тях.А,сега съм сигурна ,че повече от 1/3 от съфорумките,ще ги върната на някой роднина или приятел,защото са взели заеми,за да купят подаръци за децата си.Редно ли е според теб да преведат на 4- 5 града в БГ и то по-големите,а ние в дълбоката провинция-Кучетата ни яли или?
Щом получавам ДЕТСКИ,значи съм си направила някакъв разчет на парите и малко или много разчитам на тях.Никой не може да ме съди,за това,че претендирам кога ще ги пуснат.Как може пенсиите този месец да започнат да се раздават с 2 дни по-рано,а детските да ги чакаме до последно?
Имам и логичен отговор на зададения по-горе от мен въпрос.ИДВАТ ИЗБОРИ!Кой ще гласува -майките ли?
Виж целия пост
# 651
Не мислех да пиша,но...Наистина нямам думи ...не нещастници ами и не знам какво  са...Не стига че ни се подиграват с тези 35лв. ами ги дават,когато им е кеф.Тези помощи са ,за да помогнат на детето за нещо,кога за дрехи ,кога за храна...Щом могат да превеждат на пенсионерите по-рано ,предвид идващите празници,защо на децата не могат да ги преведат по същата причина ???Да не коментирам ,че би трябвало на всяко дете да се полагат ...
 Аз вчера ги поучих ,по пощата,София обл.

Еми,явно не съм само аз мислещата лошо за управниците ни.Не може да си правят такава гавра с децата.
Не,не си само ти с това мнение Кристал!
Аз колко м.......ни им теглих ве4е тези дни Grinning
И не се връзвай толкова на епитети от рода-смешна си!
Не си смешната ти в слу4ая,щом сме в тази тема,на вси4ки е ясно,4е 4акаме то4но тези 35лв
Виж целия пост
# 652
моля ви мили майки успокойте се-дайте да говорим по темата всички чакаме за тези пари и като си видя в пощата че имам 10 известия от тук се надявам да видя че има преводи или информация за някъде.Всички сме изнервени и се ядосваме че на едно място има а на друго не но не мисля че като се карате ще се почувствате по-добре.Дано днес да има на всякъде!  bouquet
Виж целия пост
# 653
КРИСТАЛ имали вече някакво инфо за днес или още е рано?
Виж целия пост
# 654
КРИСТАЛ имали вече някакво инфо за днес или още е рано?

Нямам никакво инфо.След 11 ще ти пиша. Hug
Виж целия пост
# 655
КРИСТАЛ имали вече някакво инфо за днес или още е рано?

Нямам никакво инфо.След 11 ще ти пиша. Hug
Благодаря 
Виж целия пост
# 656
Здравейте,
Имам питане  Thinking През последните 12 месеца съм била на 2 трудови договора ( от 01.01.2012 до 01.05.2012 и сега от началото на декември) 4 месеца на борсата като съм получавала обещетение и 3 месеца като безработна но не регистрирана.
Предполага трябва да взема бележка за доходите от двете места където съм била и в момента съм  на трудов договор, но за времето което съм била безработна не ми е ясно.  Praynig
Трябва ли бележка от бюрото по труда?
Виж целия пост
# 657
Здравейте,
Имам питане  Thinking През последните 12 месеца съм била на 2 трудови договора ( от 01.01.2012 до 01.05.2012 и сега от началото на декември) 4 месеца на борсата като съм получавала обещетение и 3 месеца като безработна но не регистрирана.
Предполага трябва да взема бележка за доходите от двете места където съм била и в момента съм  на трудов договор, но за времето което съм била безработна не ми е ясно.  Praynig
Трябва ли бележка от бюрото по труда?

От НОИ трябва да вземеш бележка за месеците,когато си била безработна.При нас ,даже справката от НОИ ми я вадят от социалните.
Виж целия пост
# 658
Бележки от двете места и от борсата.За времето,когато си била безработна и не си се подписвала на борса се пише-неосигурена не се дава бележка...то няма и от къде да я вземеш...
Виж целия пост
# 659
Благодаря Ви   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия