Торакс Пловдив - пак и отново

  • 170 552
  • 917
# 120
Milena, благодаря ти! Ще си взема направление от ЛЛ, а що се отнася до изследванията те са си при мен Simple Smile Притеснява ме само това,, че сегашният ми лекар ми написа болнични за един месец и не знам дали няма да е проблем  newsm78 ох.. не знам вече много се обърках, много ме е страх да не оплескам нещо...

Ти искаш ли да продължиш с болничните докрая?Ако,да,това не винаги става лесно,а това че настоящият по ЖК ти дава е супер.Първо отиди до Торакс да питаш как процедират с болничните.Защото ми се върти,че се плащат солено всеки месец.Прецени кое ще ти е по-добре
А ти при Кунчев пак може да си ходиш и да си родиш при него.Той няма да те върне
Виж целия пост
# 121
Да искам да си продължа болничния, защото работата ми е такава, че ми става трудно да я върша с корема Simple Smile Ще се разбягам другата седмица да проуча нещата.
Виж целия пост
# 122
Знае ли някой актуални цени за раждане в Торакс?
Виж целия пост
# 123
700лв. нормално раждане, 950 лв - секцио. Информация от септември  Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Аз раждах ноември-секцио -950 лв bouquet
Виж целия пост
# 125
аз раждах нормално от екипа си съм предоволна...но имахме едни местения с бебето от 2рия на 4тия етаж и не ми хареса това....
Виж целия пост
# 126
Привет   bouquet
Има ли и други мами, които са се насочили да раждат в Торакс?
Ходя на ЖК при д-р Краевска, за сега съм доволна
От всички бременелки край мен само аз засега съм за ТОракс, останалите ще раждат в Селена
Ще се радвам да прочета още мнения
Леко бременеене на всички  Hug
Виж целия пост
# 127
Чудесен избор,д-р Краевска в прекрасен човек и професионалист.Родих при нея края на ноември,само хубави неща мога да кажа,един приятен спомен   bouquet
Виж целия пост
# 128
tamar, страхотно  Hug

много окуражаващо

Благодаря за споделеното мнение
Виж целия пост
# 129
Няма за какво   bouquet Имам дъщеричка на 5 годинки,която родих в Селена,бебка родих в Торакс,имам база за сравнение  HugКонсултацията и раждането ми бяха при нея,много съм доволна от внимание,отношение,операция,абсолютно всичко.Ако изникнат въпроси,насреща съм  bouquet
Виж целия пост
# 130
Здравейте, аз родих нормално в клиника Торакс Пловдив на 16.05.2014, при д-р Христо Кунчев. Възхитена съм от начина му на работа. Доктора събра екип за 30минути защото беше вечер и имах болки и разкритие. Така те предразполагат, че изобщо нямаш време за безпокойство от това което ти предстои. Анестезиолога д-р Ничев, педиатър д-р Шипарова и акушер Елена Циркалова направиха раждането на дъщеря ми най-прекрасния спомен живота ми /в сравнение с раждането на сина в Хирургиите преди 5год. това ми се видя като рай/. Акушерката ще я благославям цял живот. Големи благодарности и на целия персонал, който се грижеше за мен по време на престоя ми в клиниката.
Виж целия пост
# 131
aleksandrina.d,честито!

Радост за окото е да чета за нормални раждания
Виж целия пост
# 132
aleksandrina.d, честита радост!   bouquet
Охх, дано наистина повече майки имат твоя късмет  Hug
Виж целия пост
# 133
Благодаря ви. Пожелавам ви много радост и топлина в семейството. Чувствам се толкова добре че съм готова да родя и трето дете, но само при този екип. Бъдете щастливи и се радвайте на всеки миг с децата си. Времето толкова бързо отлита след появата на дете в живота ти, че чак се питаш какво си правил до сега без него.

А сега някой да си каже мнението по това как съчетавате грижи и внимание към две деца. Имат разлика в годините и в пола. Искам синът ми който е на 5 години да не се чувства пренебрегнат от мен заради бебка, но за сега я кърмя и то на поискване. Не мога да го правя пред детето и все го карам да си отива в неговата стая. Снощи той ми каза: "Мамо може ли да те гушна малко, че се чувствам много самотен." Просълзих се.
Виж целия пост
# 134
Александрина,аз ще съм в същия филм.Обаче не го отпращай като кърмиш.Това е голямо страдание за него.Измисли нещо,за да кърмиш пред него-да се покриваш с тънък шал и така да кърмиш пред него.Да не говорим,че аз не виждам нещо лошо да се кърми пред по-голямото дете дори без шал.В началото ще му е интересно,но после ще го приема като нещо нормално и няма да му прави впечатление
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия