Риткат силно с малките крачета, ФЕВРУАРСКИТЕ момичета, момчета - тема 7

  • 31 031
  • 761
# 105
Количката .....  Embarassed сега ще ме нахокате, но с таткото отдавна си харесваме Stokke като модел и сме решили, че това е нашата количка  Hug

Само да ти кажа, че в момента има промоция на Стоке - ако вземеш пълния комплект до края на месеца /зимен и летен кош/, имаш подарък - безплатно столче за кола на Стоке /мисля, че е с изофикс система/. Цената на комплекта е 2200 лв. Това е в магазина Бебе бутик на околовръстното, но като чета из форума, виждам че промоцията е пусната от всички представители на Стоке  Peace Това е за Експлори-то. Но гледах, че Стоке пускат и нов модел на пазара - ето и линк

http://www.stokke.com/en-bg/stroller/stokke-crusi/carry-cot.aspx
Виж целия пост
# 106
Да видях новите модели но нещо не ми харесват честно казано. А за промоцията знам , но тъй като аз смятам да си купя Black Melange модела , които е 2 450 лв, реших да си я поръчам от www.babyonlineshop.de, където с доставката ще ми излезе 1900 лв , което си е доста по-ниска цена Simple Smile
Виж целия пост
# 107
Да видях новите модели но нещо не ми харесват честно казано. А за промоцията знам , но тъй като аз смятам да си купя Black Melange модела , които е 2 450 лв, реших да си я поръчам от www.babyonlineshop.de, където с доставката ще ми излезе 1900 лв , което си е доста по-ниска цена Simple Smile

Този цвят е уникален просто. И на мен много ми хареса  Peace
Ето един сайт - тук в цената е включена и доставката до БГ. Само не знам дали предлагат цвета, който си си харесала.

http://www.babycareprams.co.nr/

Дано съм ти била полезна  Hug
Виж целия пост
# 108
Да видях новите модели но нещо не ми харесват честно казано. А за промоцията знам , но тъй като аз смятам да си купя Black Melange модела , които е 2 450 лв, реших да си я поръчам от www.babyonlineshop.de, където с доставката ще ми излезе 1900 лв , което си е доста по-ниска цена Simple Smile

Този цвят е уникален просто. И на мен много ми хареса  Peace
Ето един сайт - тук в цената е включена и доставката до БГ. Само не знам дали предлагат цвета, който си си харесала. Дано съм ти била полезна  Hug

Благодаря ти само може ли линка към сайта Simple SmileHug
Виж целия пост
# 109
Упссс  Embarassed
Коригирах си поста  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 110
Упссс  Embarassed
Коригирах си поста  Hug Hug Hug

Много благодаря  Hug Hug
Виж целия пост
# 111
Здравейте и от мен  Simple Smile

И при мен тези дни няма нищо ново,освен че започнах да се изморявам доста бързо и гледам къде да седна,че да си почина.Аз усещам бебо как ме рита и бие с юмруци,но за хълцане не мога да кажа,ще видим той док ще каже.Новото е че вчера бях в лека паника,защото цял ден не бях усещала бебо,но вечерта като ме ритна бях най-щастливия  човек на света.
А забравих да ви се похваля,че се отървах от гъбичките/за сега/ и че нямам никакви бактерии в урината.За сега всичко се развива много добре,и с таткото започнахме да обикаляме магазините и да си харесваме вече неща за нашето бебе.

Лека вечер от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Здравейте! Не ми остана време вчера да се отчета. На ФМ всичко е ок!!:) нали ви казах,че бях в болницата,поради липса на свободни часове.Малко неприятно беше,защото чаках с момичета с проблеми.Но ми се падна страхотен професор.Беше изключително внимателен и подробен,а и майтапчия.бебчо е към 700 гр.Плацентата не е много ниско,което е супер.
 После минах и през моя док.Каза,че всички болежки и схващания са нормални.Да си почивам повече( това беше като виц за мен- сякаш имам време Mr. Green) Важното е да нямам силни болки и контракциите  да не са  примерно на 10 мин. Ако не усетя бебето, примерно до обяд,да хапна или пийна сладко и да си поседна( че в работата не мога да полегна Grinning) и да изчакам да го усетя.
Виж целия пост
# 113
Здравейте, мили момичета!

Дано не сте ни забравили. Ние със сигурност не сме. С темповете, с които пишете не смогвам да ви изчитам, но по-важните теми гледам да следя внимателно и все ми се иска да се изкажа, но времето е безмилостно към мен. Вечер така ми се спи, че нямам сили понякога в огледалото да се погледна, мия зъби със затворени очи. Това е от бременността, никога така не ми се е спало. Ето вече 22 г.с прехвърлих и днес вече е време за отчет.
Днес минах на фетална морфология, бебо е с големина за 23 г.с. и изчислиха термин 9 февруари (а по документи съм за 20-ти) каква е тази разлика не знам...Важното е, че бебе е добре, развива се нормално и разбира се знаем пола (всъщност това го знаех още миналата седмица, но исках да е сигурно - момченце е. Много се зарадвахме всички в къщи макар, че беше все едно какво е. Та мога ли да помоля Десислава да ми сложи едно щъркелче?

Бобито, на кой прилича не мисля, че може да се види, но дали прилича на другото дете ако има такова се вижда, поне в нашия случай. Дори преди няколко часа си мислех да ги пусна успоредно за да преценя... Ще споделя резултат от това наблюдение.

Тъй като не съм правила БХС лекарката много се изненада от това. Каза, че ако има проблем е вече късно и че не може фетална морфология да изключи хромозомни аномалии. Съществуват маркери за такива при този вид преглед и при нас ги няма, та съм по-спокойна, но ме загложди безпокойство. Мисля да пийна една кола и ще ми мине...

Да попитам имате ли главоболие? Аз да и мисля, че е кръвното. При последните изследвания желязото ми беше ниско и ще  пия малтофер фол до следващия преглед.

За сега това от нас! Лека нощ и спокойни бременни дни!
Виж целия пост
# 114
Момичета с тези сладкиши започна да ми се отделя слюнка Simple Smile.
Днес бях на ФМ при д-р Цолова във Фемина и съм много доволна, бечо не ни даде да го заснемем в

Deni_pupa, в колко часа беше? Аз бях днес при д-р Славкова в 9,30 и излязох към 10,20ч. Дали не сме се видели без да се познаваме?
Виж целия пост
# 115
Добро утро,коремчета! Hug
И днес времето май ще е супер за разходка,което лично мен много ме радва.
Аз да ви попитам имате ли проблем със спането вечер - аз място не мога да си намеря.Постоянно се въртя и странно защо удобната ми поза се оказа с одеало или възглавница между краката  Mr. Green
Луда работа!
Усмихнат ден на всички! 55
Виж целия пост
# 116
Anduli, моля те, не се безпокой за това, което ти е казала лекарката. Понякога се чудя, що за лекари.... Хромозомна аномалия може да се изключи със сигурност само след амниоцентеза... Успокой се.  Hug  Бебето е здраво и всичко е наред.

Ето, вижте, при мен двама различни доктори препоръчват различен вид раждане заради тази разширена вена. Всеки излага своите доводи и, погледнато отстрани, всеки изглежда логичен и убеден. Защо тогава са на двете крайности?! Затова ще търся трето мнение, ама както и да е.

Нашето бебе върви със седмица може би назад по ехограф, мерят му главата и бедрото всеки път. Аз и на доктора казах, че не се притеснявам, защото си знам, че овулацията ми е по-късна по принцип, така че може и да е прав. Подобен случай беше с дъщеря ми, отначало постоянно ми се повтаряше, че върви по-голямо бебето (тогава бях при друг доктор на консултация), изведнъж накрая каза, че е по-малко от обичайното за последните седмици. Накрая малката се роди 3350 гр., 50 см.  Crazy  Абсолютно доносено и здраво бебе. Така че не се притеснявайте, всички мерки и теглилки на този етап са много относителни.  Peace

Светлана, и аз не мога да си намеря място, много ми е трудно, защото обичам да спя по корем и като полегна леко върху него и отвътре следват ядосани шутове.  Heart Eyes  Затова и аз примъквам възглавници и одеяла между краката и лягам на една страна, иначе коремът ми увисва някакси и ми е некомфортно. Събуждам се поне по веднъж-два пъти, но то това си ми остана от денонощното кърмене на дребната, като беше по-малка... Поне като родя, няма да ми е стрес с нощното ставане, вече съм тренирана като войник.  Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Добро утро милички....

Много са хубави тия колички на Stokke,ама много пари мами*ката им  #Cussing out иначе една от черните или сивите веднага съм си присвоила  Twisted Evil
Верче в този сайт който си дала,щото грам не ми е ясен чуждият език на мен  Embarassed цената е за всичко така ли... примерно както е снимано чадърче,чанта,двата коша и порт бебето ?
Виж целия пост
# 118
Здр мами Simple Smile много хубаво утро се очерта за нас...времето е супер и излизаме след малко  preggo
колички на Stokke на мен са ми скъпи и не ги гледам да се ядосвам Embarassed
Anduli  stork-boy честити сини гащета

качила съм снимки от покупките във фейсбоок страницата ни Simple Smile В събота съм пак на пазар и ще видим какво ще купим Simple Smile
Виж целия пост
# 119
 Hug Добро утро мами! Наистина, времето е прекрасно! Жалко, че не мога да се възползвам заради работа, но довечера май ще се поразходя. Да използвам последните топли дни рационално Simple Smile
Anduli, честито ти  stork-boy
моарейн, и моята докторка така ми каза те хубаво определят термин и следят размер на бебето, но всичко се изчислява на 28 дневен цикъл. А който има по-дълъг или по-къс значи и овулацията е по-късно или по-рано. Пък и това не е много сигурно, една приятелка забременя малко преди да й дойде така че........
desislava_87 , аз пък хич не ги харесвам тия Stokke, ама си е въпрос на вкус. И наистина са безбожно скъпи  ooooh! Обаче има решение все пак - може да се вземе втора употреба
http://prodavalnik.com/3-tsvyata--joolz-day--ot-klasata-na-stokke-i10928253
Това открих на пръв поглед  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия