След това по човешката си природа правим още много грехове, които се лекуват чрез покаяние - изповед - причастие. Ако бебето е кръстено преди 40-ия ден то на тази молитва просто се чете разрешение на майката за причастие.
След това по човешката си природа правим още много грехове, които се лекуват чрез покаяние - изповед - причастие. Ако бебето е кръстено преди 40-ия ден то на тази молитва просто се чете разрешение на майката за причастие.
Няма неделно училище, децата не са много, за съжаление. 
, а вече цяла година се учим и в къщи и при логопедката, но и е доста трудно наистина! Но и аз не смятам че е фатално! Ще се научи!Аз и не я карам прекалено много за да не вземе да и писне! Онзи ден и купих пак едни нови книжки на издателство ПАН са, от фантастико, едни тънички - казват се Смятането, Писането, Азбуката и още една но не се сещам. Вътре има доста неща - да дорисува, да повтаря пунктирани линии, сега сме почнали точно тази с писането!!! 




реве,щото утре имат тест по немски , пък нищо не знаела
.
Сега сетиозно, ако има нужда от помощ в някакъв момент съм насреща за немския
Мати учат в момента две минали времена по немски и им се омазаха всякакви представи на децата. Трудно е, а от тази година има и английски.
Препоръчани теми