За бельото

  • 24 525
  • 477
# 315
И перфекциониста си плаща...
Виж целия пост
# 316
Защо винаги се стига до крайности - насрани гащи или дезинфекцирани  ooooh!
Нормалните хора нито се насират в ежедневието си, нито си перат гащите с дезинфекциращи препарати. Всичко крайно не е нормално.
Пак да попитам като свирите изварявате, промивате с белина или търкате силно с четка до степен сваляне на кожата?
Виж целия пост
# 317
....

Ми не са им в повече. По зла участ работя основно с цигани, в пъти по-здрави и по-лесно преболедуват циганетата.
Е, моята участ не беше зла, когато работих с цигани деца - почти две години, та и аз имам наблюдения. Боледуват си и то много. Някои заболявания са им станали хронични. Почти всички имаха конюктивит, много от тях имаха разстройство, сополите им си бяха постоянни. Тези бяха видимите. Но от майките знам, че си имаха и други болежки и съвсем не рядко. Ама на циганката като кажеш да си измие детето, ще заприлича на хубаво и здраво дете и никой няма да го съжали.
Виж целия пост
# 318
Ох, Мак... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 319

Пак да попитам като свирите изварявате, промивате с белина или търкате силно с четка до степен сваляне на кожата?

Жабуря се с калиев и си връзвам езика на възел да се оцеди над един лиген.На сутринта го развързвам.И съм като нова.
Виж целия пост
# 320
Точно се замислих дали мръсотията не ги притеснява от здравна гледна точка, дали не им святка нещо в мозъка, че може да стане опасно, не говоря за крайности, а то какво било...А и защо си мислят, че някакво мърляво и болно дете може да предизвика съжаление?
Виж целия пост
# 321
Е как да ги притеснява мръсотията, като те не я забелязват, за тях си е нещо нормално.

Dreaming, имах предвид как подготвят Кънчо?
Виж целия пост
# 322
...
Жабуря се с калиев и...
Кислородната вода има по-добър ефект. Сериозна съм.

...А и защо си мислят, че някакво мърляво и болно дете може да предизвика съжаление?
О, много по-добре са си така. Като минават да им спират я ток, я вода, като ревнат гурливите и мърляви дечица и им правят компромиси. На улицата всички сме виждали как просят и ги експлоатират. В социалните като се наредят на опашка за помощи, пак ги съжаляват или гледат по-бързо да им се махнат от главите. Учителите също ги съжаляват, някои и ги обличаха, но ефектът беше продадени дрехи и пак голи деца и т.н.
Децата са им добър бизнес и трябва да изглеждат по точно този начин.
Виж целия пост
# 323

Dreaming, имах предвид как подготвят Кънчо?

С телена четка и белина.После поръсвам настъргани ягоди и сметана и облизвам.

Ще опитам и кислородната вода,Лили.Не съм чувала.
Виж целия пост
# 324
...
Жабуря се с калиев и...
Кислородната вода има по-добър ефект. Сериозна съм.

...А и защо си мислят, че някакво мърляво и болно дете може да предизвика съжаление?
О, много по-добре са си така. Като минават да им спират я ток, я вода, като ревнат гурливите и мърляви дечица и им правят компромиси. На улицата всички сме виждали как просят и ги експлоатират. В социалните като се наредят на опашка за помощи, пак ги съжаляват или гледат по-бързо да им се махнат от главите. Учителите също ги съжаляват, някои и ги обличаха, но ефектът беше продадени дрехи и пак голи деца и т.н.
Децата са им добър бизнес и трябва да изглеждат по точно този начин.
Е те тия номера вече не минават, поне в повечето от случаите.
Виж целия пост
# 325
Болничко, мръсничко, гладничко детенце с огромни тъжни очи...На Диляна такива не и минават!!! Naughty
Виж целия пост
# 326

Dreaming, имах предвид как подготвят Кънчо?

С телена четка и белина.После поръсвам настъргани ягоди и сметана и облизвам.

Ще опитам и кислородната вода,Лили.Не съм чувала.
Joy Joy Joy rotfImaoЧетох, четох, ама тук вече не можах да се сдържа.....Чудя се обаче нещо.....за гореописаното "свещено действие" поне според мен са нужни условия най-малко тип домашна обстановка, ами ако се случи някъде другаде? Thinking дойде ти музата да речем.....сред природата? Тогава какво правиш?
Само не ми казвай, че ходиш  с белината и ягодите под ръка постоянно Naughty
Виж целия пост
# 327
Болничко, мръсничко, гладничко детенце с огромни тъжни очи...На Диляна такива не и минават!!! Naughty
Не ми минават, като не минат и пред други, ще трябва майка му да погледне в тия големи тъжни очи, и нещата ще се оправят.
Виж целия пост
# 328
Мери Ан, колко вероятно е да ти се присвири на къра? Че и да се задействаш?
Виж целия пост
# 329

Dreaming, имах предвид как подготвят Кънчо?

С телена четка и белина.После поръсвам настъргани ягоди и сметана и облизвам.

Ще опитам и кислородната вода,Лили.Не съм чувала.
Joy Joy Joy rotfImaoЧетох, четох, ама тук вече не можах да се сдържа.....Чудя се обаче нещо.....за гореописаното "свещено действие" поне според мен са нужни условия най-малко тип домашна обстановка, ами ако се случи някъде другаде? Thinking дойде ти музата да речем.....сред природата? Тогава какво правиш?
Само не ми казвай, че ходиш  с белината и ягодите под ръка постоянно Naughty

Бе ква природа бре,Мери !
Абсурд да се нагъзя у гората.То бодли,треволяци,мравки,всекви твари...Може и някоя катерица да се е изакала току що наоколо.Тц.Не е за мен туй.Безсилна съм да дизенфекцирам цяла гора за един секс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия