НОЕМВРИйският бебешки дъжд заваля - аз ли ще съм следващата или тя – еп.17

  • 29 604
  • 739
# 660
Момичета, добро утро  Hug Не мога да ви опиша колко съм щастлива.
 Имаме си едно малко "цвете" Далия, 3550 гр, родено в три часа посред нощ  newsm44
Влизам да напиша накратко какво се случи - нали тук сме едно голямо семейство  Hug
Тъй като не бяхме купили няколко от нещата за болницата/в сряда докторката й казала че скоро няма да роди/ - лигнин, подложки за леглото, шише и памперси за болницата, преди да си тръгна от работа към пет без нещо дъщеря ми ми звъни да мина да ги взема от аптеката защото корема нещо я наболява. Та купувам аз нещата, прибирам се в къщи, вадим сака и подреждаме нещата. Вечеряме, гледаме си телевизия и тя от време на време се свива, че я боли корема. Към 22 часа вече работата става по-сериозна, т.е. болките са по на често - къпи се, викаме такси/че баща й си отиде на село/ и отиваме в болницата с брат й. Приеха я, аз през това време снова до Бърза помощ и обратно за направление. Почакахме към половин час и акушерката каза да си отиваме и сутринта в 6 часа да отидем, тъй като раждането е още в началото.
Сутринта към 6 часа дъщеря ми звъни, за да ми каже че всичко вече е минало - разбрах само, че са й сложили упойка за да я зашият - но с подробности нищо не зная, като я видя днес ще разбера повече. И тъй като името никой не го знаеше, та питах само за него и за кг
Скоро може да не се появя - днес трябва да вземем кошарата, количката/стоят си в магазина вече месец, но се бяхме разбрали, че ще ги вземем когато ни потрябват/, ваничката, термометри и още куп дребосъци.
Желая на всички приятен ден   bouquet

Виж целия пост
# 661
Честито бебе Далия! Да е здраво и спокойно!
Виж целия пост
# 662
Еха бебенце  Heart Eyes
Мама яси да ви е живо и здраво малкото цвете Далия да расте и разцъфтява   bouquet
Виж целия пост
# 663
Честита бебка Далия!  Да ви е живичка и здрaвичка! Heart Eyes
Виж целия пост
# 664
coucoumelle ако не се лъжа и ти беше при Славчев. Сигурна ли си, че си утре, защото на мен днес Соня ми се обади да ми каже, че утре МЦ няма да има ток и часовете се презаписват за неделя.

puphi, по принцип съм за днес, но сега видях, че Соня ми е звъняла доста късно, явно за това. Значи съм за утре  Weary  исках да видя бебката днес...

На теб същия час ли ти дадоха?
Виж целия пост
# 665
Добро утро!Честито бебе Далия,да е жива и здрава и много частлива!

Гери стискам много палци за зълва ти,дано да се оправят нещата ако трябва само да лежи,дано да има положителен изход!
А за доктроа думи нямам,луд човек и аз съм на мнение,че трябва да го смениш,егати бъзиците  Crazy

Снощи имахме малко гости,само свсекъра и свекървата и кума ни,къмът беше изрично предупреден да не коментира името на бебка,но като си тръгнаха свекърите и той отвори темата.1 час ни обясняваше колко е ужасно името Дивна и ни навиваше за друго име  ooooh! Вече не знам как ще се казва това дете,направо лудница,а мъжът ми вика накрая,да знаеш оставаме си с двете деца,на трето няма шанс да измислим име  hahaha
Та кумът ни ита какви други имена сме мислили и като взе да ни навива за Ивайла,то аз много харесвам Ивайла,ама милто не го искаше,но след снощното облъчване от страна на кума ни знам ли вече какво мисли и иска Митко,изобщо все едно сме на изходна позиция  ooooh!

Иначе снощи след като наготвих и приговтвих така се уморих,едва бях,свеки изми вички чиний,а аз и викам от дивана "Остави,ще си ги измия" а тя, "Да бе ще ги измиеш ти на краката си не можеш да стоиш..." и аз приех помощта,че наистина вече ми понатежава.Корема ми е буквално огромен.
Виж целия пост
# 666
Добро утро!!!
Честита бебка, Далия!!!   bouquet
Дай Боже само здрави бебета и лесни раждания!!! Hug
Виж целия пост
# 667
Добро утро,

Честито бебе Дария на mama Iasi! Да ви расте здраво и щастливо детето. Бързо и леко възстановяване на майката.

Герито как ще разчиташ на такъв доктор. Ако бях аз, ще го сменя на момента независимо колко е добър. А за зълва ти дано всичко да отмине и аз имах кървене, но нещата с хапчета се закрепиха. Praynig

Тили защо баба ти е споделила тези неща. То е хубаво да знаеш, но не мисля че е трябвало. Или поне вашите да устискат докато се роди бебка. Имай сили и не ги мисли, те са големи хора.

Angel дано днес успееш да прекъснеш вируса. И в понеделник здравичка да си гушнеш бебо.

Вчера и аз много се изморих. Днес ще гледам повече да почивам макар че племенниците са тук на гости и е малка лудница.
Виж целия пост
# 668
Добро утро!Честито бебе Далия, да е жива и здрава и много щастлива!

Гери, стискам много палци за зълва ти, дано да се оправят нещата и има положителен изход!

Аз нямах интернет един ден и после едвам наваксах с четенето.
Ние във вторник бяхме при гинеколожката и тъкмо ми даде зелена светлина за нормално раждане, въпреки че беше доста на високо момата и вчера като ходих при личната за ЖК, бебка се обърнала с главата нагоре  Confused И сега какво да правя, моля ви ако някой знае ефективен начин за спомагане на правилна позиция да помага  Praynig
Много искам да родя нормално, а сега незнам какво ще стане  Cry
Звънях на лекарката и тя ми каза да не се притеснявам, ама то нея не я бърка.
Някоя мама беше лазила, но не си спомням, това дали помогна?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 669
Утро.
Благодаря на всички за пожеланията.
Мама Яси, честито ви бебенце.Да е живо и здраво и много щастливо.
Аз вече почвам да полудявам.От толкова искане да родя,явно ще пренося.
Моята приятелка ми подари вчера книжка за бебенца,много е интересна,та с нея ще се занимавам.
Виж целия пост
# 670
Честито бебе Далия! Да е жива и здрава!
coucoumelle и аз съм при Славчев и бъди сигурна, че ако можеш да родиш нормално ще го направиш. Аз ще раждам нормално при него. Надявам се да не се объркат плановете, че всичко е възможно. Но доктора по-принцип е за естествените неща, и като види че и ти настояваш, ако няма проблеми не мисля, че ще те кара секцио нарочно.
Виж целия пост
# 671
Честита бебка Далия на mama jasi!Да е жива и здрава,и поздравления за хубавото име!!!/и моята щерка се казва така Flowers Sunflower/ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 672
Честито внуче на гордата баба!!! Да ви е жива и здрава малката Далия, много да ви радва!!! Поздрави на майката, бързо възстановяване

Ние снощи бяхме на имен ден и бяхме абсолютната атракция за всички Joy Цяла вечер моя мушморок не се спря- то не бяха кълбета, то не бяха ритници, целия корем ми се местеше без значение седнала ли съм или права.Такова нещо до сега не е било.Бях седнала по средата на масата и всички ме виждаха и едни ококорени очи гледат как ми се мести корема... По едно време си викам да взема да се поразходя дано се спре, да ама не. Тръгнахме си в 1ч. и вече си мислех, че имам синки по корема Mr. Green
Виж целия пост
# 673
Добро утроооо  Hug

Честито ни бебенце Далия!!! Да е жива и здрава и много да радва цялото семейство  Hug

Хетера
, много се вбесих като ти прочетох поста....извинявам се, че ще го кажа за човек, когото не познавам, но тоя ваш кум е пълен кретен! Как може така да ви се бърка?!?!?! Отново ще кажа - решението си е ваше и на вас трябва да ви харесва! А името е много хубаво! Леле, ако бях аз какво щях да го направя тоя!!!!! Отново се извинявам, че така си позволявам да го обиждам, но просто много се ядосах  #Cussing out

А пък аз вчера след като се оплаках за тела....да се дооплача...след като направих бекъп и ресетнах телефона си загубих половината контакти....уж бях бекъпнала всичко, но не! Цяла вечер съм ревала....на всичкото отгоре голяма част от запазените ми номера са някакви дето дори се чудя защо имам....а важните (или поне голяма част от тях) ги няма....много ми беше криво....как може всичко да се запази, а само контактите, които са най-важни да ги няма?!?!?! Не мога да си обясня как стана!!! То бива каръщина, ама чак пък толкова.....както и да е...стига съм мрънкала.......

Много прегръдки на всички и хубав ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 674
МАМА ИАСИ   bouquet Честито внуЧе с прекрасно име !  newsm68 Да ви е жива и здрава  И дано успееш да я видиш днес. Ех много се зарадвах на тази хубава новина. Heart Eyes

ДМК8889, И аз съм в същото положение  Joy Но то само желание не стига за да родим. може пък пълнолунието в понеделник да подейства. Crazy Ха дано !

На всиЧки Чакащи мамЧета пожелавам Още малко търпение, а на веЧе родилите-хиляди целувки и много щастие с малките ви рожби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия