Няма страшно, но всеки си решава сам, аз само ви споделям

Успех, и леко раждане и много слънчеви моми да си имате

. Изобщо не искам да постъпвам предварително, утре ще говоря с Димитрова и ако тя каже, тръгвам, все пак тя е специалистът.
щот и моя юнак нямаше признаци да излиза. Родих го един ден след датата на термина 

щот и моя юнак нямаше признаци да излиза. Родих го един ден след датата на термина
Сигурно мен чакат бебоците да се обадя
Леко и скорошно раждане на мацките в очакване

Много мила млада докторка, колкото деца имам все при нея искам да ги раждам
След раждането ме преглежда два пъти след като ме изписаха за да сме сигурни че няма нищо задържано и след 2 седмици пак ме помнеше и ми се радваше като ме видя, даже нямаше нужда да и казвам за какво съм тя всичко си помнеше
щот и моя юнак нямаше признаци да излиза.
щот и моя юнак нямаше признаци да излиза.
така е ... а имай на впредвид, че живеем на 5-ти етаж БЕЗ асансьор и цяла бременност си ги катерих тези стъпала като нищо
Имало е дни когато излизам по няколко пъти - не ми се говори за тогава 
говорих с мака ми и се наревах и се оплаках, как диването не ще да излиза
Явно съм си изляла мъката и това, което ми тежи ... та след това се почна купона



пиши като имаш време по-подробно как мина всичко
Препоръчани теми