Тука под Тепето се събира, голяма Майна Таун дружина!

  • 20 919
  • 426
# 180
kati12 намерих това инфо за д-р Арнаудов. Актуално ли е? Значи може с направление към което влиза и ехогарф така ли?
http://arnaudov.eu/index.php/2011-09-29-12-37-28
Виж целия пост
# 181
Да mimka_8 точно така.Съвсем скоро ходих за 2-ри път и пак само с направление гледа беб на ехограф.Това са актуалните данни за него.Предварително се записва час на тези телефони.
Виж целия пост
# 182
Да mimka_8 точно така.Съвсем скоро ходих за 2-ри път и пак само с направление гледа беб на ехограф.Това са актуалните данни за него.Предварително се записва час на тези телефони.
Мерси!
Виж целия пост
# 183
Като си говорите за артопеди, да попитам, педиатърът е длъжен да даде направление на 1-вата консултация за ортопед, така ли?
Виж целия пост
# 184
Като си говорите за артопеди, да попитам, педиатърът е длъжен да даде направление на 1-вата консултация за ортопед, така ли?

Моята педиатърка ми каза , че на четири месеца се полага направление, преди това ако искам трябва да платя, но то зависи, други педиатри дават и по-рано направление, та не се знае на теб какво ще ти кажат.
Аз още не съм го водила, ще чакам да ми даде направление четвъртия месец  Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
няма длъжен, докато не си изискаш  Peace но ако си го искаш, не вярвам да ти откаже  Peace
Виж целия пост
# 186
Като отидохме на първата консултация педиатъра ни беше приготвила направлението, така че направо я заведохме на ортопед - при доктор Чолаков, в МЦ Аврора.
Виж целия пост
# 187
Момичета моля да препоръчате добър дерматолог за бебо, че се налага да го заведа. Имаше пъпчици по лицето, но не се подобрява и се влошава и започна да отива към главичката. И също така е много подсечен та ми се иска да го види дерматолог. Утре ще отида за направление и при първа възможност го водя.
Виж целия пост
# 188
Ние заведохме Пламката направо в кожния диспансер, че имахме лек проблем с кожата по главата. Обадих се предния ден и ми дадоха час за лекаря който е на смяна.  Heart Eyes Доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 189
Ние заведохме Пламката направо в кожния диспансер, че имахме лек проблем с кожата по главата. Обадих се предния ден и ми дадоха час за лекаря който е на смяна.  Heart Eyes Доволна съм  Peace
Мерси за бързия отговор. Там може ли с направление? А ти обяснявали че става въпрос за бебе? Това ли е инфото за кожния диспансер http://odkvzs-plovdiv.atspace.com/#kabineti
Виж целия пост
# 190
До колкото знам в кожния диспансер не работят със здравна каса и при всички случаи се плащат прегледите.

С направление по здравна каса работи доктор Матева във втора база на ДКЦ ІІІ - на бул. Марица
Виж целия пост
# 191
Ние заведохме Пламката направо в кожния диспансер, че имахме лек проблем с кожата по главата. Обадих се предния ден и ми дадоха час за лекаря който е на смяна.  Heart Eyes Доволна съм  Peace
Мерси за бързия отговор. Там може ли с направление? А ти обяснявали че става въпрос за бебе? Това ли е инфото за кожния диспансер http://odkvzs-plovdiv.atspace.com/#kabineti

Отидох с направление от педиатъра и лекаря ми го взе, така, че работят. Но въпреки това ми взеха някаква такса от 5 или 7 лв на регистратурата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 192
Мамчета, да ви питам дали след изписването от болницата след раждането нямаме право на един профилактичен преглед?
Виж целия пост
# 193
имаш(уж), до 40 дни  Peace
Виж целия пост
# 194

+ изследвания /кръв, урина/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия