Аз мажа с колд крем на Клоран, но има и такива за вятър на Бочко или Хип. Аз съм доволна от моя, преди му беше много червена и суха кожата, а сега няма проблеми, даже вчера стояхме 3 часа навън и нищо му нямаше

все пак така са били и в корема, нищо им няма
.
...Има ли мами от Мараша, около пазара на Младежка?..Търся си дружки да бутаме количките заедно
.
така че аз бих отишла, без да му казвам нищо разбира се, все едно за пръв път отивам да видим кво ще каже
така че аз бих отишла, без да му казвам нищо разбира се, все едно за пръв път отивам да видим кво ще каже 

.Благодаря ви за мненията

Ние сме с английски акт за раждане и трябва скоро да си го получим преведен и легализиран. С него ще се регистрираме в общината за ЕГН и оттам би трябвало да ни издадат български акт, с който да действаме. 

Препоръчани теми