Тука под Тепето се събира, голяма Майна Таун дружина!

  • 20 919
  • 426
# 75
Успех на Шушулче и Manique ... леко раждане момичета  Hug
Виж целия пост
# 76
Успех момичета  Hug пожелавам леко и бързо раждане на всички ви  Hug Heart Eyes

Дано да е безпроблемно, като при Фейт ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 77

Дано да е безпроблемно, като при Фейт ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Безпроблемно и мнооооооооооого бързо  Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Фейт, ти нормално ли роди?
Виж целия пост
# 79
Фейт, ти нормално ли роди?


Да ... с три вътрешни и  три външни шева  Heart Eyes
родих точно за 1 час и 30 минути ... със започването на контракциите, до пристиганетена мъжо от работа, закарването ми в болницата, настаняването и самото раждане  Crazy Mr. Green hahaha Приеха ме със 7 см разкритие, а до самия ден нямах и грам контракция, никакво падане на кореми и тапи и изобщо никакви признаци   Laughing
Нма да се притеснявате ... всичко минава и заминава  Hug
Виж целия пост
# 80
Добро утро,

F.a.t.e и аз като теб мога да се похваля с много бързо раждане. За 2 ч. мина всичко, няма да се повтарям като теб. И аз никакви признаци преди това за раждане нямах. Пожелавам на всяка една такова раждане. За моите шевове не мога да кажа колко са. На въпроса при първата визитация колко са ми, отговорът беше: "..то такива неща не се казват, знайте че все има, няма значение колко са..."
Виж целия пост
# 81
Шушулче, и аз не. Никакви индикации. Бебето е много ниско долу, но плацентата ми била свежа (това преди 10 дни).
Днес съм на лекар, да видим какво ще каже.
Благодаря на всички момичета за пожеланията  Heart Eyes
Специално при мен няма никакви притеснения и съм се настроила много положително. Дано така и да мине всичко  Praynig
Виж целия пост
# 82

Специално при мен няма никакви притеснения и съм се настроила много положително. Дано така и да мине всичко  Praynig

Дано  Praynig така трябва  няма смисъл да се притесняваш и да мислиш лоши неща  Peace Heart Eyes
Виж целия пост
# 83
Фейт, чудесно звучи, направо си за завиждане.
Мимка, второто раждане в повечето случаи е по-бързо и по-лесно от първото Wink .
Маник, честита ти 2-ра лентичка. Мн късмет и любов ви желая.
Виж целия пост
# 84
Маник, честита ти 2-ра лентичка. Мн късмет и любов ви желая.

Охооо ... имали сме си булка, а тя се скатава и не черпи  Mr. Green даже и една снимка не показва  Crossing Arms Mr. Green Hug

Честито ... много любов ви желая и дълъг семеен живот  Hug
Виж целия пост
# 85
Благодаря, момичета, за пожеланията Simple Smile



Преди малко се върнах от лекар.
Бебка е 3.800 (приблизително), настанила се е мн ниско, но нямам никакво разкритие. ooooh!
Време е да излиза, че иначе...
Виж целия пост
# 86
Маник, при Котева ли ходи?
Виж целия пост
# 87
Да. Срещали ли сте толкова големи момиченца? Почвам да си мисля, че е момче.
Шушулче, на теб какво ти казва лекарят? И ти ли си като мен?
Виж целия пост
# 88
Докато лежах във ВМИ една мама роди мома 4200, в нашата темичка една др мама роди пак мома 4240, така че, напълно нормално е.
Лекарката всеки път казва 1 и също: всичко е нормално, няма повод за притеснение. За разкритие никога не ме е гледала.
Виж целия пост
# 89
Шуши, това Леви ли или се премести някъде  Crazy
Аз деня преди да родя бях при двама доктори - на частно и при Леви - и според двамата имах много време преди да родя  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия