ОКТОМВРИйчето ще духне две свещички, радост голяма има за всички.

  • 36 188
  • 757
# 15
Краси, благодаря за прекрасната тема  Hug

Честит празник на всички рожденници  Hug

Виж целия пост
# 16
Краси, благодаря за прекрасната тема   Hug  bouquet
Честит рожден ден на всички празнуващи сладури!
Виж целия пост
# 17
Здравейте и от мен

2-ра седмица боледуване у нас Sad Аз се натръшках много лошо Sad Още оцелявам  ooooh! Tired

Дария оцветява,брои,гледа животните и постоянно повтаря зеленчуците и плодовете от една кошничка,която и подариха .... аз съм много безотговорна в това отношение,покрай всичките тревоги,не ми остава време за игра, за жалост ... надявам се скоро нещата да се нормализират и да мога да й обръщам повече внимание,сега съм на вълна Коко и неговите вълнения,а дали Дария може да брои или да говори,още е във възраст,в която и да не може, не е фатално  Hug Определено има разлика в 2-те ми деца,Коко на тази възраст вече говореше спокойно....но и аз нямах други ангажименти,цялото ми време беше за него,за игри,за закачки  .... а и това ми висене постоянно сама,така ме скапва вече  ooooh!

Оплаках се  Tired

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТРАХОТНИТЕ ОКТОМВРИЙЧЕТА,КОИТО ПРОПУСНАХ  Hug  bouquet

Оле,да ти е жив и здрав Радо  Hug  bouquet

Краси,чудна тема,както винаги  Hug  bouquet

Останете си със здраве,аз отивам да си долежа   Hug
Виж целия пост
# 18
Честит рожден ден на сладурите от днешния ден и от предните дни които пропуснах!  newsm67

Съни, Честит рожден ден и на теб!   bouquet
Виж целия пост
# 19
Честит рожден ден на Радо, Пецата, Палмина, Георги и Ивалена   party023  bigdance2  ura и на вчерашните рожденици на патеричка   Gift newsm67

Съни, честит рожден ден, ти си ни прекрасно октомврийче  newsm51
Виж целия пост
# 20
Честит рожден ден на Радо! Луди игри и много щастие му желая:) Оле, само радости да ти носи малкият мъж!
Съни, честит рожден ден и на теб!  bouquet
Мила, мен още нещо ме съмнява, но ми се струва невъзможно - да прави разлика между двата езика и това да го разконцентрира. Казаха ми, че не могат да правят разлика до 3-тата годинка, но той примерно когато сме навън и му говорят нещо, определено се чувства раздразнен от факта, че нищо не разбира и отвръща много сърдито с едно дълго изречение, съставено от всички думи на български които знае  Laughing
Наде, стискам палци децата да са добре, а ти бързичко да се съвземеш! Аз също изпитвам угризения, че не успявам да отделя на дребния достатъчно внимание и ми е много тъпо. Confused
Виж целия пост
# 21
Честит рожден ден на днешните рожденици  newsm59
Виж целия пост
# 22
буболече, защо да не правят разлика между езиците?
според мен си е съвсем нормално, ако детето не се оправя на даден език да изпитва раздразнение, че не го разбират и то не ги разбира. На Йоси като му кажа, че не му разбирам патагонския, съвсем видимо нервничи и тропа с крак и ми вика сърдито "Разбери!". Освен това, ако му задам въпрос на друг език си отговаря на него, т.е. за мен това си е знак, че прави разлика ... или пък не?  Thinking
Виж целия пост
# 23
  bouquet Честит рожден ден на Радо и на останалите рожденичета днес, много здраве и късмет!

Честит рожден ден, СъниHug

Стискайте ни палци. Утре, живот и здраве, и Борис тръгва на ясла. Досега бях спокойна, но много се вълнувам вече. От един месец му обяснявам как ще го заведа и ще го оставя да си играе с децата, а после ще си го заведа вкъщи.
Дано да ме е разбрал и да си го спомни утре, като си тръгна...

Лека вечер.   bouquet
Виж целия пост
# 24
  Хей момичета много благодаря за поздравите!Да са живи и здрави всичките ни сладки дечица!Много целувки от нас!
 Съжалявам,че рядко се включвам,но вече време за нищо не ми остава.Нали и на работа тръгнах,та още навлизам в новия ритъм.Доволна съм,че тук ще имам перспективи и дано нещата потръгнат.За картичките и аз мисля да се включа,ако нямам време да ги направя мога пък и да ги купя,важното е че ще са изпратени от сърце!!!
  Весели празници!
Виж целия пост
# 25
Честит рожден ден Съни! Удовлетворение в работата и радост вкъщи ти пожелавам!

Честито и на днешните рожденици! Да са здрави и весели!

Благодаря на всички, за хубавите пожелания! Направихте празника ни още по-хубав! Hug

Ние днес изкарахме чудесно! Ще се опитам да сложа снимки тези дни.
Виж целия пост
# 26
Честит втори рожден ден на Александър, Катрин и Марио! Да са живи и здрави!!

Почерпете се и за мое здраве, днес ставам на 20  Flutter

Виж целия пост
# 27
Здравейте.

Честито на Александър, Марио и Катрин!  Hug Да са здрави и щастливи.

Диданче, честито и на теб, много любов и здраве!  Hug

Нашето учениче тръгна днес на ясла, не плака, в 12 ще си го взема. А сега ще поспя малко.  Embarassed
Виж целия пост
# 28
Добро утро!
Честито на прекрасните рожденици днес, да са живи и здрави и много щастливи!!!
Диданка здраве и хубави мигове и на теб   bouquet
Ние сме на никъде с говоренето, но не се и притеснявам. И при мен като при Надето двете деца са съвсем различни, Ники вече говореше на тази възраст, а Дани е на срички, но все сричките му стават все повече и повече. Иначе разбира всичко, знае как правят животните и се опитва да тананика песнички. Ще си проговорят децата, няма къде да идат  Mr. Green
Обалаче дано и следващите ви дни са така спокойно и по малко болести ви желая  Hug
Хубава седмица на всички!!
П.С. Хейли мерси за темичката  Hug
Виж целия пост
# 29
Честит рожден ден на Катрин, Димирър и Марио! Да растат здрави, весели деца и да бъдат много обичани!

Дидан, честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива, много обичана и уважавана! Весел празник!

Симеон прави "изречения" от по 3-4 едносрични думи Joy , малко да двусричките му думички. Голям смях - водата в Ву; автобуса - Аву; влаковете, метрото и т.н. - Ава; гуш - Ду-ду. Въобще ми е весело Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия