Илка, една приятелка наскоро ми каза, че майките обикновено са прави
дано се оправите по-скоро
дано се оправите по-скоро

Флъф, да те радва много малкия мъж!
дали няма възможност Йоси да прекарва повечко време горе при големите и при Ида. Поне в началото, докато свикне с раздялата. Дано да има файда. 
Търси тя 10 минути в една купчина с хвърчащи листи с резултати, разхвърлени по кушетката - няма. Звъни в лабораторията - готови били, ама явно са ги пропуснали, утре щели да ги изпратят.




,изчакайте още малко и пак го пробвай да го пуснеш.Но като си го представя с този поглед като погледне и каже"МАМА" и направо как да не съгласиш на всичко с него
А това за тръбите е 






Очаквам другия месец да се потвърди на ФМ, но доктора каза, че е сигурен
Препоръчани теми