Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 166
  • 738
# 300
Момичета,а мога ли да го поръчам онлайн от някъде или трябва да го търся при продуктите на Българска роза newsm78Ако не се лъжа,Адри мисля беше доволна и от околоочен пак на тази марка newsm78
Виж целия пост
# 301
Момичета, някой спомена, че е доволен, т.е. доволна от матиращите листчета Паладио. Къде се намират? Има ли ги в ДМ, примерно или онлайн?

Аз си взех наскоро очна линия-писалка и доста задобрявам. Всеки ден съм с очна линия, даже взех да я удебелявам и става супер  Heart Eyes
Виж целия пост
# 302
Ето го и моят грим от днес:
Скрит текст:
Скрит текст:

Естествено снимките не станаха особено добри  Rolling Eyes Въобще не се вижда колко е готино зеленото, а шампанското в ъгъла на очите съвсем го няма. Но това е положението  Rolling Eyes Отгоре под веждите също има едно много готино златисто-св.зелено. Има и малко кафяво, но излиза по-скоро черно.
Виж целия пост
# 303
Оооо виждам го Heart Eyes Много е хубаво, какво е това зелено?
Аз днес носих това готиното на MAC, но под черна база и стана нещо жестоко. Вече само така ще го слагам
Виж целия пост
# 304
Веси,страхотен грим Heart Eyes много ми харесва Peace
Би ли споделила с какви сенки си?
Аз се сдобих с подобен цвят,на тъмния,на Артдеко,но при теб стои очарователно Blush
Виж целия пост
# 305
Зеленото и шампанското са от минералните сенки на ЕЛФ  Wink Зеленото е върху черен молив за база.
Днес в МАС го гледах пак това зелено. Уникално е  Heart Eyes Но сега, като имам и тези сенки, се чудя дали да го купувам. Лилавото също е супер. Може да взема него  Whistling
Виж целия пост
# 306
Аз бързам да похваля една от спиралите на Rimmel- Scandal Eyes - хубава е, плътно черна, и не слепва твърде много.
Виж целия пост
# 307
Зеленото и шампанското са от минералните сенки на ЕЛФ  Wink Зеленото е върху черен молив за база.
Днес в МАС го гледах пак това зелено. Уникално е  Heart Eyes Но сега, като имам и тези сенки, се чудя дали да го купувам. Лилавото също е супер. Може да взема него  Whistling

Кое е това зелено нещо на МАС?
Виж целия пост
# 308
smutty green

Виж целия пост
# 309
Къде може да се намери Аква експерта на Биофреш?И моята кожа става ужасно суха зимата,даже ощв отсега...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 310
Всичките са главозамайващи. Heart Eyes Остава ми да купя само синьото.
Виж целия пост
# 311
Oбаче лилавото е много по-готино от моето на Дисни.
Има много черно в моето Confused аз него не го купих лично, а ми го донесоха от Щатите
Виж целия пост
# 312
Жаки - какви са тези прелести  Rolling Eyes минерални сенки ли са?
Виж целия пост
# 313
Да, минералните им са 2012-та. Лимитирани са за една година.
Зелените ги носих на 1-вата среща, Денси носеше на последната среща лилавите

Много ме е яд, че миналата година не си купих сенки от минералната колекция Sad Сега запознах нон стоп да нося такива, а и много по-лесно се нанасят. Минералните на Кико са ми толкова любими, че усещам как скоро ще ударя дъното на кутийката

Най-много ме е яд за тези
Скрит текст:
Виж целия пост
# 314
Ааааа, на 1 среща беше много далече, а на втората как не съм забелязала  Rolling Eyes или ми е било неудобно да разглеждам или прекалено съм зяпала в кутийките  Embarassed  ooooh! ooooh!

Аз реших да бъда Ледената кралица - за празника - трябва да се посребря и да съм ледена Rolling Eyes от дете обичам този образ ....защото съм родена на датата на зимното слънцестоене  Blush

Честно казано ще ми е голямо лично предизвикателство да се преобразя  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия