Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 18

  • 38 160
  • 738
# 345
От снимките е. Основно е бял, по-точно сивеещо бял  Crazy
Виж целия пост
# 346
Това е от веничките отгоре които винаги са различни при всеки продукт. Този скинфиниш е много хубав, за мен най-хубавия и стои много естествено.
Виж целия пост
# 347
Момичета, коя беше сянката на Инглот, която наподобява Ванила на МАС?
Виж целия пост
# 348
Днешното гримче , като отида в офиса ще чета назад
сенките от вчера са ELF pigment - Earthy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 349
Момичета, коя беше сянката на Инглот, която наподобява Ванила на МАС?

DS 467 Но е много по-хубава от Ванилията на MAC  Whistling  Heart Eyes

Лепи,  Heart Eyes кое е червилото?
Виж целия пост
# 350
Yves Rocher - Mauve  Winkстрахоотно е на живо е една идея по-тъмно
ето един суоч на ръката ми http://4.bp.blogspot.com/-p7EFKdJOnYk/UI8B9xyhTTI/AAAAAAAAB4I/PX … 1600/DSC03662.JPG
Виж целия пост
# 351
Момичета, коя беше сянката на Инглот, която наподобява Ванила на МАС?

DS 467 Но е много по-хубава от Ванилията на MAC  Whistling  Heart Eyes

Лепи,  Heart Eyes кое е червилото?


Много ти благодаря!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Моля  Hug

Да се разпиша и аз за днес, въпреки че съм почти нюд, снимах с телефона, а и не е нищо интересно, но важното е снимки да има  Mr. Green


Скрит текст:
Виж целия пост
# 353
Споко, за сенките имате време поне до март 2013.
А сега искате ли да ви шокирам с още нещо готино Grinning

Виж целия пост
# 354
Средните определено бих ги забърсала  Mr. Green Макар, че не съм чувала особени суперлативи за сенките на АртДеко, пък не са евтини и супер малко количество  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 355
Уфф, за това DS 467всеки път забравям да погледна като съм в Инглот  ooooh! А на снимки ужасно много ми харесва. Така не ми се искаше да започвам още една инглотска палитра, ама все си харесвам някой нов цвят  Rolling Eyes

Сенките на АртДеко са ми твърде слабо пигментирани и са все перлени. По някаква причина винаги ги асоциирам с тези на Руби Роуз, от които обаче имам много мили ученически спомени  Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Весе, значи ти хареса скинфиниша Flutter

Аз си признавам, че на мене този Lightscapade изобщо не ми е любим. Намирам го за много бял и ми седи понякога изкуствено. И не блести така както аз обичам!
За мене най-добрият скинфиниш (от чисто хайлайтърска гледна точка) е този


След него вече са Earthshine и Lightyear
Имам супер много скинфиниши, но този е отнесъл 100% комплименти като го нося
Виж целия пост
# 357
Уфф, за това DS 467всеки път забравям да погледна като съм в Инглот  ooooh! А на снимки ужасно много ми харесва. Така не ми се искаше да започвам още една инглотска палитра, ама все си харесвам някой нов цвят  Rolling Eyes

Според мен си заслужава за този цвят да почнеш нова палитра  Crazy Това е единствената ми сянка (много неприятна дума), на която съм стигнала до дъното. Имам си и една резервна вкъщи, да не вземе да свърши в магазина  Laughing Иначе е много гадно като ти свърши палитрата и само за 1-2 цвята трябва да си взимаш нова. Аз имам една тип оборотна 5-ца. Държа в нея един коректор и пудрата за вежди, а на останалите 3 места точно тези допълнителни цветове, които харесвам поединично. Пък като станат повече от 3 си взимам следващата 10-ка и започвам попълването  Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Aдри, как нямаш DS 467? Shocked Това са сенките, които съм купила вече 4 пъти. И сега се очертава скоро 5-то купуване. Уникални са. Всичко правя с тях Simple Smile слагам ги под очите, над устните, на челото....няма такава красота! Трябва да ги имаш Heart Eyes

даже като им пуснеш номера в Гугъл и излизам аз и първата ми палитра Joy
Виж целия пост
# 359
е, сега познайте с коя сянка на Инглот - ще вляза в грях, като отивам да гледам Пъзел, още повече, че няма да съм с мъжа си, да ме гледа изкъсо  Blush обаче нищо друго не трябва да купувам  Naughty Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия