Професионални серии за коса - тема 42

  • 47 945
  • 755
# 630
Fonce, благодаря   bouquet Днес използвах дълбокопочистваш Велла скалп баланс + загряване на маска М-я и резултата отново е мека коса  Tired Толкова си мечтаех за мека и лигава коса,а когато го постигнах се изнервих на ефекта толкова бързо,че още ме е яд,че го постигнах  Laughing
Виж целия пост
# 631
Foncе     Hug

_____Freya_______, при мен пише веднъж седмично.

">#![/video]
Виж целия пост
# 632
И шампоана и балсама на Редкен Икстрийм са наистина добри продукти.Не помня кога последно бях толкова очарована от серия за коса.
Виж целия пост
# 633
Feeling   bouquet Та по проблема си да се "дооплача"  Grinning единственото,което имам и което ми действа откъм втвърдяване и плътност е това http://i.enzo.bg/detail/12/schwarzkopf/scwbssw_krgr10.jpg . И то недостатъка му (поне за мен е доста голям и дразнещ) е лесното заплитане... Искам нещо втвърдяващо, същеременно да не  е заплитащо (зависи и от финиша, естествено),та ако може някоя от вас да ми помогне ще съм крайно благодарна  Praynig
Виж целия пост
# 634
Beautyholic, хвърлила съм око и на маската, но нататък, да поизхабя малко продукти, че...  Laughing

______Freya_______, Архитекта на Керастаз ползвала ли си newsm78 На мен ми действа точно така - втвърдяване и уплътняване.
Виж целия пост
# 635
Алена е обяснила перфектно за използването на финишите  bouquet Hug Преди време и аз не бях ориентирана кое,как,по колко-но благодарение на нейното описание,сега се радвам на добре изглеждаща коса Wink Аз използвам L2 след всяко измиване,впръсквам малко,леко духвам със сешоара,после-като нея Wink-малко спрей в корените,и друг финиш за дължините,любим продукт ми стана ето този http://zlatnaribka.com/magicheski-krem-za-obem-za-rusi-kosi-schw … -ml-410-3328.html, както и Нектар термика Heart Eyes
Виж целия пост
# 636
Да дам отзиви за Керастаз ciment anti-usure ,да припомня че съм с тънък фин косъм,коса склонна към бързо омазняване,третирана с бои и преси.Като нанесох маската имам чуството че косата ми я изпи за нула време,колкото и да слагях всичко поглъщаше за секунфи Crazy,измих косата с бамбуковият шампоан,след маската чувствам косата си малко по уплътнена,но както казах вчера се боядисвах и ми направи впечатление че косата ми се пресуши малко повече от обикновенно при боядисване,дали е от маската Thinking
Виж целия пост
# 637
Alena е супер  bouquet
Аз тъкмо щях да питам кой финиш би ми препоръчала за обем и видях,че Biskvitka е качила един интересен,който идеално би паснал на изрусената ми коса.
Алена,дай идея все пак и за някой друг финиш предпазващ от топлината на сешуара,но и с волюм ефект.
На мен цимен Термика ми пасва идеално.Ползвам основно него,но искам да разнообразя.
Виж целия пост
# 638
sweety Simple Smile , напълно е възможно, на мен след боя косата ми е по-пресушена (но не неприятно) и след протеин е възможно ефектът да се подчертава  Peace

иначе при мен - само то цимент маската няма пресушаване, но е интензивно, с=ако съм я ползвала с шампоана и цимент ампула  Peace

косата ми е много мека по природа и се втвърдява само с козметика  Peace



Mina`s mom, много харесвам чудния крем за обем, който бисквитка показа и изобщо финиши на Шварцкопф - и за обем и за термозащита - много са умерени и без негативи  Peace , към този крем за обем от блондинската серия - бих добавила и гела за обем бодими от серията осис, термозащитния спрей флатлайнър  Peace
много харесвам и крема форс вектор на лореал, топката на тиги  Peace
Виж целия пост
# 639
И аз имам въпросче : маската Голдуел Дуалсенсис може ли да се ползва със затопляне ?
Виж целия пост
# 640
И аз имам въпросче : маската Голдуел Дуалсенсис може ли да се ползва със затопляне ?
Всяка маска може да се ползва със затопляне  Peace
Виж целия пост
# 641
Информацията е най-скъпото нещо в наши дни.Алена,радвам се,че я даваш така щедро.Благодаря ти за отзивчивостта   bouquet
Виж целия пост
# 642
Благодаря Ви !   bouquet
Виж целия пост
# 643
И аз имам въпросче : маската Голдуел Дуалсенсис може ли да се ползва със затопляне ?
           да дори е хубаво да я затоплиш,смятам че така ефекта е още по добър  bouquet
Виж целия пост
# 644
АЛЕНА не не ми е неприятно,моята коса нали по природа бързо се омазнява,даже добре ми доиде малко изсушаване Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия