Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 360
  • 739
# 180
Аз искам да кандидатствам за дигитална компетентност "Excel за напреднали". До колкото разбирам от прочетеното на първа страница в заявлението трябва да напиша точно така - дигитална компетентност, курс "Excel за напреднали". Брой часове на курса пише ли се?
Виж целия пост
# 181
Възможно ли е да се смени желанието, при подадени вече документи?
Кое е най-доброто обучение във връзка с управление на фирма, планиране на бизнес, предприемачество?
Брат ми се записа "Сътрудник в малък и среден бизнес" 660ч, но сега като видях програмата в две фирми, не бях много очарован Thinking

2. От дистанционните обучения - кое е най-смислено, полезно и продуктивно (в тази форма), понеже един приятел се отказа да подава документи поради смените му 2/2...

Виж целия пост
# 182
След 4 часово чакане във Варна си подадох документите  bowuu
Виж целия пост
# 183
hakama, имаш ли идея какво стана със земеделските производители?
Виж целия пост
# 184
Gia, за кой доставчик става въпрос? Да не е Интеркозметика, понеже гледам, че те провеждат курсове?! newsm78
Виж целия пост
# 185
Иха 4 часа..
Виж целия пост
# 186
Притеснява ме 3. точка от декларацията, където пише: Заявеното от мен обучение...................., не е за същото или за по-ниско ниво на притежаваната от мен квалификация". Това означава ли, че не мога да кандидатствам за фризьорство, шивач, козметик и т.н. при положение, че съм със висше техническо образование??? Sad
Виж целия пост
# 187
Притеснява ме 3. точка от декларацията, където пише: Заявеното от мен обучение...................., не е за същото или за по-ниско ниво на притежаваната от мен квалификация". Това означава ли, че не мога да кандидатствам за фризьорство, шивач, козметик и т.н. при положение, че съм със висше техническо образование??? Sad
Когато четете, изобщо влагате ли малко мисъл или минавате текста по диагонал ooooh! Crazy Mr. Green

Може примерно да си с начално образование и да кандидатстваш за проф.обучение за готвач, или пък да си космически инженер и пилот-изтребител и да кандидатстваш за шивач. Идеята на цялата програма е хората да се квалифицират допълнително, за да са по-пригодни на пазара на труда. Написаното в т.3 от Декларацията се отнася за конкретното обучение, за което подаваш документи, т.е. ако имаш сертификат за английски II ниво, можеш да кандидатстваш за по-високо (III ниво), но не и за същото или по-ниско (II или I ниво) Sunglasses
Виж целия пост
# 188
Здравейте! Аз съм от подалите документи още първия ден за Б категория и английски език, като предварително си бях избрала доставчик, при който попълних някакво заявление, но сега искам да се откажа от него и ако получа уведомление от БТ да отида при друг, та въпросът ми е дали ще имам някакъв проблем с предишния доставчик? Предварително ви благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 189
ooooh! Моето проучване за митническо и данъчно обслужване доведе до:

http://www.eg-consult.eu/catprod_1/product_54.html
изучавани предмети: Икономикс, Обща теория на счетоводството, Счетоводни концепции, Метод на счетоводството, документооборот и инвентаризация, Финансови отчети - същност и съдържание, Индивидуален сметкоплан и принципът на двойното записване, Фирмен финансово - счетоводен анализ - способи и показатели, Международни стандарти за финансова отчети - МСФО/ IFRS, Източници на финансиране на компанията, Финансово управление на човешките ресурси, Бизнес комуникации, Стратегическо планиране и управление, Риск мениджмънт
продължителност - 600уч.ч

http://delta-bulgaria.com/index.php/page/home
Микроикономика, Макроикономика, Право, Обща теория на счетоводството, Бизнес комуникации, Предприемачество и дребен бизнес, Чужд език по професията, Счетоводство на предприятието, Финанси, Отчитане на външнотърговските сделки, Икономика на предприятието, Иконoмическа информатика, Стокознание, Международно и данъчно законодателство, Външна търговия, Организация и технология на митническата  дейност, Организация и функциониране на данъчната администрация, Валута и валутен контрол, Международни плащания, Статистика, Работа в учебно предприятие, Производствена практика, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ИЗБИРАЕМА ПРОФЕСИОНАЛНА ПОДГОТОВКА
продължителност - 980уч.ч (440 теория и 520 практика)

Виждате разликите, в колеж Делта няма дистанционно обаче  Tired

 newsm78 Още съм в чуденка дали да го сменя ако ми дадат. Някакви отзиви за Интериорен дизайн дистанционно?


Да попитам къде намери програма в Делта. Отворих всяко нещо и не видях нито един учебен план.
http://ips.bg/bg/pages/1827/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80 … %D0%B8%D0%B5.html

Това е линк към УНСС и смятам,че може и дистанционно.

 Hug Инфото ми бе предоставено любезно от една дама след обаждане от моя страна, няма го в сайта.
Виж целия пост
# 190
Имам неофициална информация, че удължават срока за подаване на документите? Някой чул ли е такова нещо?
На сайта на оперативната програма не видях никъде да пише подобно нещо.
Виж целия пост
# 191
Gia, за кой доставчик става въпрос? Да не е Интеркозметика, понеже гледам, че те провеждат курсове?! newsm78

Динамика 2000   bouquet
Виж целия пост
# 192
Здравейте! Аз съм от подалите документи още първия ден за Б категория и английски език, като предварително си бях избрала доставчик, при който попълних някакво заявление, но сега искам да се откажа от него и ако получа уведомление от БТ да отида при друг, та въпросът ми е дали ще имам някакъв проблем с предишния доставчик? Предварително ви благодаря за отговорите!

Сила и значение има само ангажимента на доставчика подписал и подпечатал Уведомлението. Всички други уговорки са без никаква тежест...
Виж целия пост
# 193
Момичета къде пише колко на брой са часовете. Преди ги пишеше.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 194
Аз искам да кандидатствам за дигитална компетентност "Excel за напреднали". До колкото разбирам от прочетеното на първа страница в заявлението трябва да напиша точно така - дигитална компетентност, курс "Excel за напреднали". Брой часове на курса пише ли се?

Горе-долу кандидатствам за същото и понеже бях уточнила точното наименование на курса, служителката в бюрото ме посъветва да препиша заявлението и да пиша КК-4. Така, ако поискам после, мога да променя курса и доставчика. Но, ако си сигурна, че точно това ще изучаваш, няма да променят курса и няма да смениш доставчика, го пиши дословно. И все пак, винаги можеш в бюрото по труда, да се посъветваш и със служителките. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия