Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 12

  • 58 350
  • 739
# 120
Ледената кралица:
При теб е оправдателно по-малкото часове,а пък аз съм с техническо образование и на идея си нямам от тая икономика,та затова за мен повечето часове. Сега стои дилемата пред мен кой ДО да избера, че искам да науча нещо,а не да си губя времето.


Ако някой има отзиви за ДО по ОПЕРАТИВНО СЧЕТОВОДСТВО да сподели,моля.
Аз също ще споделя мнението по тези които съм си набелязала да проверя(на място ще ходя да им досаждам). Joy
Виж целия пост
# 121
Няма ли желаещи за курс " графичен дизайн "  в София? Да ми препоръчате някой тестван доставчик, ако може да предлага и дистанционно обучение. 
По-назад питах какво точно предствавлява обучението по графичен дизайн и компютърна графика, но никой не ми отговори. Ти можеш ли да ми дадеш някаква информация - какво се учи.
Виж целия пост
# 122
.........
По-назад питах какво точно предствавлява обучението по графичен дизайн и компютърна графика, но никой не ми отговори. Ти можеш ли да ми дадеш някаква информация - какво се учи.
Ето тук има програма http://blenda.dir.bg/_wm/pbasic/?df=695781 ,дано ти се изясни.Simple Smile
И аз това писах  ,ако ме одобрят вероятно ще търся дистанционно ,така че ако някой има отзиви за добър доставчик ,също ще съм благодарна да сподели.
Виж целия пост
# 123
да ви следя,ще подавам и аз тези дни
Виж целия пост
# 124

Ако някой има отзиви за ДО по ОПЕРАТИВНО СЧЕТОВОДСТВО да сподели,моля.
Аз също ще споделя мнението по тези които съм си набелязала да проверя(на място ще ходя да им досаждам). Joy
[/quote]

И аз подадох заявление за оперативно счетоводство и най-вероятно ще проверя в Института за следдипломна квалификация към УНСС, но все си мисля, че е рано още да търся доставчик и накрая
може да се окаже, че е късно Grinning като чета тук, че всички още от сега търсят доставчици.
Виж целия пост
# 125

Запис и от мен да следя темета newsm10 newsm47 smile3503
Виж целия пост
# 126
Няма ли желаещи за курс " графичен дизайн "  в София? Да ми препоръчате някой тестван доставчик, ако може да предлага и дистанционно обучение. 
По-назад питах какво точно предствавлява обучението по графичен дизайн и компютърна графика, но никой не ми отговори. Ти можеш ли да ми дадеш някаква информация - какво се учи.

Специалност “Графичен дизайн”, код 2130701 - ІІІ степен на професионална квалификация: Обща компютърна грамотност, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel draw, Adobe Indesign, Adobe bridge, Adobe Version cue, Основи на програмиране с HTML
Виж целия пост
# 127
Благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 128
Няма ли желаещи за курс " графичен дизайн "  в София? Да ми препоръчате някой тестван доставчик, ако може да предлага и дистанционно обучение. 
По-назад питах какво точно предствавлява обучението по графичен дизайн и компютърна графика, но никой не ми отговори. Ти можеш ли да ми дадеш някаква информация - какво се учи.

Специалност “Графичен дизайн”, код 2130701 - ІІІ степен на професионална квалификация: Обща компютърна грамотност, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel draw, Adobe Indesign, Adobe bridge, Adobe Version cue, Основи на програмиране с HTML

А може ли да ми кажете разликата между графичен дизайн и компютърна графика? Къде се покриват и къде има допълнително изучавани предмети. В смисъл кое от двете е по-пространно като вид обучение.
Виж целия пост
# 129
Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос, може би някъде пише отговора му, но не го намирам.

В декларацията кой адрес се пише, постоянен или настоящ. Моите са различни и съм  вписала това в заявлението, но тук не знам какво да пиша. Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос, може би някъде пише отговора му, но не го намирам.

В декларацията кой адрес се пише, постоянен или настоящ. Моите са различни и съм  вписала това в заявлението, но тук не знам какво да пиша. Simple Smile
В декларацията ,адреса по лична карта.
В заявлението си има графи и за двете,първо се пише постоянния ,после настоящия.
Виж целия пост
# 131
Здравейте,
Искам да попитам -лицето което кандидатства по тази програма трябва ли да е регистрирано в бюрото по труда?
Виж целия пост
# 132
Направи ми впечатление ,че повечето хора изобщо не бяха особено запознати  какво точно трябва да носят и доста от тях бяха връщани или излизаха да си донапишат пропуснатите неща.Пред мен и зад мен поне имаше двама мъже и момиче ,които изобщо не знаеха ,че имат право да подават документи  за два курса ,че не във всеки град има доставчици за всеки курс и т.н.
Щото не четат БГ Мамма  Laughing Ние тук сме осведомени по всички въпроси.

Много ще излезнем желаещите за Интернет търговия, ще запълним един курс.
Виж целия пост
# 133
Здравейте,
Искам да попитам -лицето което кандидатства по тази програма трябва ли да е регистрирано в бюрото по труда?

Програмата е за РАБОТЕЩИ .
Виж целия пост
# 134
Наясно съм,''че програмата е за работещи,те също могат да са регистрирани на трудовата борса като лица който искат да сменят своята работа.Трудовата борса не е за безработни.
От поста ти happy mama установявам че не трябва да са регнати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия