Първата половина мина, ще сме в пълен състав през МАРТ догодина!

  • 31 058
  • 745
# 75
Абе хора какво е това свръх чистене?Аз преди бременността бях така,а сега такъв мързел ме е налегнал,че ако има начин да легна и хич няма да стана... Thinking
Виж целия пост
# 76
Bubaaa_1,това е така нареченият "Синдром на гнездене" Mr. Green Не всеки минава през него,но то има време да се прояви тепърва  Laughing 
Виж целия пост
# 77
И аз се зачудих на свръхчистенето.
Мен ме мързи ужасно, само гледам да полегна, имам си мъж за останалите дейности  Mr. Green
Пък той с желание върши всичко, що да му преча  Crazy

А свръхусещането на бебето дали е проблем, моя човек имам чувството, че не се спира, чак е неприятно на моменти  newsm78
Виж целия пост
# 78
....
А свръхусещането на бебето дали е проблем, моя човек имам чувството, че не се спира, чак е неприятно на моменти  newsm78..........
Ааааа,Бамбаа ...аз предупреждавах ,ама пуста тревога,че още не се усещало момчето  Laughing ,а те ти сега акробааат  Mr. Green

Абе с предната бременност...последните 3 седмици...се бях разсипала от чистене и направо изпадах в нервна криза,ако усетя прахоляк под краката си ,но после забравих и още не ме е подемала тая лудост  Laughing
Виж целия пост
# 79
Хаха, Бамба, на ти сега  Mr. Green Някои бебоци са по-активни, не мисля, че е проблем  Hug
Аз си я усещам по два, три пъти през деня и то по малко и ми се иска постоянно да я усещам  Mr. Green Ама сигурно сега са по-приятните слаби ритничета, а по-късно ще станат по-силни  Laughing
Аз също нямам свръх желание да чистя, както преди си чистя, само дето си мисля как трябва догодина да светне всичко  Joy
Виж целия пост
# 80
Денис,моя приятелка ми е разказвала как в 9 месец я е хванала мания за чистене,а тя попринцип си е голяма чисница.
Виж целия пост
# 81
Никакъв акробат, само на едно място се усеща, имам чувството че дупка си пробива там  ooooh!
Денем, нощем няма спиране.
На предния преглед лекарката ми каза че те не спят като нас няколко часа, ами дремне малко и се раздвижва, и после пак така.
Тормоза ще е денонощен. Сега е с малки крачета, ама като порастнат  Crazy
Виж целия пост
# 82
Бамба Simple Smile да не ти казвам,че бях с натъртени ребра (имах чувството,че като погледна ще видя синки)
Виж целия пост
# 83
бамбарадамбара, много ми стана забавно това с дупката  Laughing При мене пакостникът е същия. Измерването всеки път си е чиста борба за докторката, а ФМ продължи по-дълго, защото не щеше за две секунди да застане на едно място. Преди го усещах много само като лежа или седя, сега ритка и когато съм правя, ходя... да, много често и по много. Нощем май по-рядко, но може и аз да спя дълбоко.
За чистенето... май ще почакам по-късните месеци да ми се случи:)
Да попитам опитните - по какво избирате легло за мъничето? Ние мислим да започнем да се оглеждаме долу-горе за ориентация, и същевременно не знам кое е задължително и кое - глезотия. На мен ми се иска предната решетка да се махне и леглото да е залепено за нашата спалня, но дали е добра идея... съвсем не знам.
Виж целия пост
# 84
Блазе ви на мързеланките.  Аз вече ще се обадя на психиатър за това чистене.  Тормози ме всяко петънце, прахче и точица. 
Виж целия пост
# 85
За софийските мами - http://www.ma-mabg.com/zapisvane.php - ако има желаещи.
Има безплатни курсове за бременни в магазин Лабиринт. Мисля в сряда да отида. Курсовете на сп. 9 месеца са в The mall, но там ми е далече и в това лошо време няма как да отида.
Виж целия пост
# 86
Здраейте коремчета,

Много ме развеселихте с това чистене! Grinning За първи път чувам, че има такъв синдром. Пише, че се появява в края. При мен го има от 2-рия месец. Обеснявах си го с раздразнителност... Попринцип обичам да е доста чистичко, но това в последно време се обвъща в патологично състояние  Blush Mr. Green Дано да не се увеличи по-нататък, че ще стане страшно направо.  newsm78 #Crazy

ElenkaBG, те тези дати са минали. Остава само  "грижи за бебето в болницата и у дома ".

Като стана въпрос училище, посещавате ли подобни курсове. Въпроса е повечето към младите и неопитни мами (като мен)  Hug
Виж целия пост
# 87
ElenkaBG , и аз се записах за сряда, тази седмица съм отпуска и ще успея в работно време. А училището на "9 месеца" мисля да го посетя по-нататък, след като изляза в болничен, че сега не са ми удобни деня и часа.

tea_blue, аз не съм от опитните, но да си кажа - избрали сме това креватче:
 
http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=2441

Аз исках такова, което е на по-нормална цена, защото мислиме, живот и здраве, да направим детската по-скоро, а за там ще трябва да поръчваме мебели, понеже самата стая е с малко по-нестандартни чупки. Та за там ще трябват повече парички...

Виж целия пост
# 88
На мен ми е първа бременност и не мисля или поне не възнамерявам да ходя на такива курсове.Интересно ми е какво представляват,но до там.... ThinkingХайде които е посещавал такива да разкаже..Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Колко много сте изписали от новата тема.
Само се записвам да не ви изпусна и се връщам да ви чета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия