Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за различните болници за раждане?
Какви са впечатленията от дрехите за бременни в H&M?
Какви са впечатленията от посещението в H&M за закупуване на дрехи за бременни?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за различните болници за раждане?
Във форума има различни мнения за болниците за раждане. Някои майки имат положителен опит с болница "Вита", като хвалят персонала, условията и грижата както за тях, така и за бебетата им. Други споделят своя опит с болница "Майчин дом", като изразяват удовлетворение от избора на екип, услугите и грижата. Има обаче и отрицателни мнения, като например недостатъчен брой тоалетни и лошо отношение на персонала в някои случаи.
-
Какви са впечатленията от дрехите за бременни в H&M?
Форумът споделя мнения за покупката на дрехи за бременни от H&M. Едно момиче споменава, че панталоните за бременни са по 20 лв. Друга потвърждава, че много от дрехите са намалени, но изразява разочарование, че всички те имат „торба“ нагоре по корема. Тя търси плитки дънки без тази торба. Освен това има и мнения за ограничения избор на дрехи за бременни в магазина.
-
Какви са впечатленията от посещението в H&M за закупуване на дрехи за бременни?
-
Как мога да се справя с проблема с косата, която става мазна и суха?
-
Какви са преживяванията на хората с кожни и коси проблеми по време на бременност?
Например моята любима марка и модел Макси Кози Мура се оказа много тежка и много широка,не влиза в нашия асансъор

На всичкото отгоре приятелят ми си е настроил алармата за 5 сутринта, за да наваксва с работата. Тъкмо заспя след детето, и тя писва. Той няма сили да стане, но телефонът пищи на всеки 15 мин 
Много криво му стана"Вече и от мен ли ти се гади..."
успех днес!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

толкова много листчета, че лошо ми стана. Не знам за какво, защото са някакви кодове. Само ТСХ и ФТ4 знам, че специално й казах на сестрата за тях. Мерихме се- ще открадна кантара на доФтора, защото ако е вярно излиза, че не само не съм качила ами съм и отслабнала
Всички трябва да си пуснат кръвни изследвания сега