VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 345
  • 3 047
# 780
Искаш ли да опиташ от на Любов питките????? Laughing
 Joy
Виж целия пост
# 781
Куку врачката на Гала не позна, че Златка ще излезе hahaha
Виж целия пост
# 782
Надежда ли беше с тъмно русата коса? Видя ми се , че плаче.
Виж целия пост
# 783
Дилов щял да си води шоуто от къщата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 784
Малко по-рано Златка троснато: "И ако искате да знаете това с циклоните и картата го разбрах още от първият път"   Twisted Evil
Виж целия пост
# 785
Надежда ли беше с тъмно русата коса? Видя ми се , че плаче.
тъмно русата е Любов.
Виж целия пост
# 786

Което ме подсети, че като мнооого малка бях влюбена в братя Аргирови. Ужас ви казвам, направо извратено. Crazy




Аааа, познах те! Ти си Соня Васи  Laughing
Виж целия пост
# 787
Надежда ли беше с тъмно русата коса? Видя ми се , че плаче.

Любов с питките Laughing


Няма да спра скоро да се смея на това.. Колко малко му трябва на човек!
Виж целия пост
# 788
само Люси се зарадва искрено на Дилов
Виж целия пост
# 789
Дилов щял да си води шоуто от къщата  Rolling Eyes


И веднага спряха излъчването. Много харесвам Любен Дилов - син, предаването му също, надявам се и в неделя да стане добро. Чудно ми е каква би могла да е темата, и кои ще са от двете страни на барикадата. От присъстващите добре биха могли да се справят Марияна и Орлин, по мои виждания. Може би и Фънки, ако е някакъв тип хумористичен епизод. Останалите - тотална щета, никакво шоу.
Виж целия пост
# 790
А по-подла и самодоволна физиономия от тази на Къци при съобщаването на изгонения не бях виждала. Stop

Сега очаквам мекотелото Къци да се покаже в истинския си блясък
Хората които го парираха ги няма и  сега вече Къци ще покаже че е мъж
Дано Фънки и Багата да му покажат че греши
Виж целия пост
# 791
Ред е на Къцко да си ходи следващият понеделник Peace
Виж целия пост
# 792
Така както го обяви Кънчев според мен Камелия ще е булка
Виж целия пост
# 793
Е няма що .Излезе Юлиян.Сега да се гледа Никол как спи и колко е красива.
Направо загуби шоуто много много.


аз ти казах 4е е много тъп и ше излезе  оба4е не мислех 4е ще е днес

щом би Златка по негативни вотове смятай колко е "мощен"
Виж целия пост
# 794
Къцко пак се спече - таман се отърва от Юлиан, сега му натресоха Дилов  -  пак друг ще режисира нещо ... ей, несправедлив стана животът на планетата на Къцитата   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия