VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 370
  • 3 047
# 270
Сега по Нова казаха ,че
Скрит текст:
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile

Наистина ли?  Thinking Досега казва ли ли са предварителни резултати? Ако е вярно и излиза Юлиан и аз съм  coolcool

Наистина Laughing, Нели Атанасова го съобщи в нейното предаване и тя давала уроци на Юлиан, как да се държи като манекен.
Виж целия пост
# 271
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile

Вота вече не е ли положителен?  Wink Значи Никол заминава...
Виж целия пост
# 272
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile

Вота вече не е ли положителен?  Wink Значи Никол заминава...

Именно, най-много са гласували против Юлиян, значи той си заминава!  Laughing
Виж целия пост
# 273
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile

Вота вече не е ли положителен?  Wink Значи Никол заминава...


Именно, най-много са гласували против Юлиян, значи той си заминава!  Laughing


Ако са гласували 70 % за Юлиан, значи той се спасява  Laughing newsm78
Виж целия пост
# 274
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile

Вота вече не е ли положителен?  Wink Значи Никол заминава...

Обратно - досега беше положителен ( за който искате да остане ), а от тези номинации е отрицателен ( за който искате да излезе ). Значи Юлиян е за сега излизащият.
Виж целия пост
# 275
Аха, явно съм в грешка   bouquet
Виж целия пост
# 276
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile
Ех стига те дано това да не е вярно и Юлиан да остане.Ако бъде изгонен Юли ще ми липсва ужасно много .
Виж целия пост
# 277
Досега гледахме Къци като свита, пресметлива и потисната госпожица, ако Юлиан си замине ще видим колко нагъл и егоцентричен може да бъде. Той приема напускането на мъжете като своя лична победа, дори коментираше с М. Попова, че "ето- техният лагер оредява и още ще намалее, докато се разпусне съвсем", излезе ли Юлиян ще вирне гордо глава и сигурно ще се опита да се опълчи на Фънки, както вече опита със Златка.
Очаквам ЛДС да внесе малко хумор и свежест в къщата, че им липсва, отстрани изглежда тягостно и убийствено скучно, не помня до момента сезон, в който участниците да са тръпнели от нетърпение да си отидат, може би високите неустойки и невъзможността да напуснат по свое желание ги карат да се чувстват още по-затворени и потиснати. Вярвам, че след това преживяване всеки от тях ще осъзнае истинската цена на свободата.
Виж целия пост
# 278
Думите на Нели бяха - "най-застрашен от изгонване от къщата е Юлиан Константинов със ...."
Сега за всички фенове на Фънки
Виж целия пост
# 279
По последна информация Дилов все пак влиза за една седмица. Laughing

Не съм сигурна, че ще излезе един тази вечер. Опасявам се, че ще ни спретнат някоя изненада. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280
Защо яздят Орлин?
Виж целия пост
# 281
Фънки е... Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile
Ех стига те дано това да не е вярно и Юлиан да остане.Ако бъде изгонен Юли ще ми липсва ужасно много .

В същото това предаване, резултатите за Бони бяха 70% за да ОСТАНЕ, а вечерта я изгониха, защото получила 16% подкрепа.
 така че - ДОВЕЧЕРА  продуцентите ще решат, кой си тръгва.
Виж целия пост
# 283
Аз пък съм сигурна, че ще си тръгне Златка. Изчерпаха я, докато от другите има още какво да измъкнат.
Виж целия пост
# 284

Орлин се изправи след като Юлиан го понаязди.... А може би преди това да са яздили Фънки - не знам. май се е схванал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия