VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 348
  • 3 047
# 300
цоп и аз в новата тема  bouquet
Последно Къци ще играе ли в сериалчето или не?То голямо мрънкане му удари за тази роля-не му било комфортно,та не му било комфортно и тн-пришки му излезнаха от тази дума,1000 пъти я повтори,ушите ме заболяха да го слушам.Всеки си е внесъл някаква промяна в ролята,само той не можа да влезне в благия тон,че и адвокат търсеше ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 301
Юлиан каза, че никога няма да забрави как Къци на втория спринт избутал Люси с рамо. Много се е възмутил нещо. Каза и, че никога няма да забрави как сутринта след изгонването на Николай, Къци е триумфирал.
Виж целия пост
# 302
Юлиан каза, че никога няма да забрави как Къци на втория спринт избутал Люси с рамо. Много се е възмутил нещо. Каза и, че никога няма да забрави как сутринта след изгонването на Николай, Къци е триумфирал.

Даааааа..и как имитираше как говори Мариана, щяло да му е кошмар ако някой отвън му заговори така - тихо и притворно.

записвам ги.
Виж целия пост
# 303
цоп и аз в новата тема  bouquet
Последно Къци ще играе ли в сериалчето или не?То голямо мрънкане му удари за тази роля-не му било комфортно,та не му било комфортно и тн-пришки му излезнаха от тази дума,1000 пъти я повтори,ушите ме заболяха да го слушам.Всеки си е внесъл някаква промяна в ролята,само той не можа да влезне в благия тон,че и адвокат търсеше ooooh! ooooh!

Да! вече са заснели сериала, но май пак по някакъв негов ,както каза Мариана - идиотски начин.
Виж целия пост
# 304
Юлиан каза, че никога няма да забрави как Къци на втория спринт избутал Люси с рамо. Много се е възмутил нещо. Каза и, че никога няма да забрави как сутринта след изгонването на Николай, Къци е триумфирал.

И аз го чух.
Каза също ,че ще бъде жалко ,ако хората възприемат Къци като жертва,защото това изобщо не е така

И да ви кажа честно и аз съм на това мнение.Според мен Къци е правил доста планове и стратегии преди влизането си в къщата и когато нещата не се развиват  според неговият план започва да се държи като ощипана мома
Виж целия пост
# 305
Мами основно Ви четях из темата и реших да се включа, да изразя и аз някакво мнение, защото идва края на сезона и се замислям, че вече кой знае какво няма ново да видим, интересно ми е кой ще каже "да", най-логично ми идва да е Марияна, но като се замисля, може и Люската да поиска ръката на Камелия  Crazy (а дано не), по въпроса Къци - Юлиян, дълго съжалявах Къци, ама то вече минава граница, след жалкия опит да прецака мисията изведнъж ореола на жертва и неоправдан светия ми падна, бил неоценен, измъкнал му Юлиян режисирута, ами ако бяха дали на Къцко, сигурно щяхме да заспим на премиерата, а и нали трябваше да се вкара смут между тях, ами брадъра успя....какво толкова вървеше и се оплакваше, ако ми беше в къщата...леле -мале...щеше да спи в коридора най-малкото, надали ще изгонят Юлиян довечера, сигурно ще си отиде Златка, колко още да изстискат от нея- нищо! А и много го оплюваме Юлиян, ама ми се струва , че това , което показват не е много точно, по-скоро пикът на емоциите, ми то не се търпи тоя Къци, вечно дрънкане, вечно изискване, като толкова много имаш претенции , да си бе стоял у дома, къде си хукнал по реалитата....аман боже, неговото не е жертва ..а свръх егоизъм и егоцентризъм, в крайна сметка, живеейки с други хора на едно място, трябва да се съобразяваш, не можа да стане той лидер и вече разиграва мелодрами..за к'во им е сериал, той Къци сам по себе си е една Есмералда  Crossing Arms
Виж целия пост
# 306
Писах, писах.. и всичко отиде някъде.. Twisted Evil
Еvana, благодаря за милите думи. За съжаление снимката е от преди година и вече не е това пухче, 'дето всеки го мачкаше, а и не дава вече лошотията Simple Smile
По темата : Видях, че за най-глупав спрягате ВНЛ и Златка, но аз не можах да подмина Аксиния.
И аз си мисля, че вота е малко неверен и Златка ще си отиде довечера. Така и гласувах
Виж целия пост
# 307
Е да де, но Къци не е за изгонване довечера. И аз мисля, че и него ще му дойде реда. За довечера обаче искам аут Юлиан. А ако ни изненадат и излязат двама например и Златка - супер!
Виж целия пост
# 308
Взе да ми се иска Юлиан да остане в къщата ... от него мога поне да науча нещо интересно...
Виж целия пост
# 309
           Вчера през деня Юли много убедено казваше,че със сигурност остава в къщата.Как ли ще изглежда,ако му кажат-имаш 1 минута да напуснеш...просто няма да повярва.Той е толкова надменен,просто се е взел много сериозно човекът.Той е толкова велик,че дори на операта се е разсърдил,че не се развива така,както той иска и сърдито е напуснал доброволно уж.Аз пък си мисля,че когато са му яли попарата и  е давал акъл,така както сега Къци дава на него за режисурата,са му били шута.Наистина искам да си ходи,заради огромното му его и ироничното му отношение към тези,които смята за слаби.Притворен и неискрен човек!


Наистина ли е казал така? Само заради това дори заслужава да го изгонят!
Виж целия пост
# 310
цоп и аз в новата тема  bouquet
Последно Къци ще играе ли в сериалчето или не?То голямо мрънкане му удари за тази роля-не му било комфортно,та не му било комфортно и тн-пришки му излезнаха от тази дума,1000 пъти я повтори,ушите ме заболяха да го слушам.Всеки си е внесъл някаква промяна в ролята,само той не можа да влезне в благия тон,че и адвокат търсеше ooooh! ooooh!

Да! вече са заснели сериала, но май пак по някакъв негов ,както каза Мариана - идиотски начин.
Благодаря за отговора HugЗначи все пак Къцко се е наложил ooooh!ей,опасно човече е.Симпатизирах му,ама вече и мен взе да ме дразни с това мърморене-мразя такива хора,дето под път и над път мрънкат и все Аз,Аз,Аз Crossing Arms
Виж целия пост
# 311
Аз пък мисля ,че ВБ сгреши.трябваше да даде режисурата на Къци.
Тогава може би щяхме да го видим не само като мрънкало ,параноик  и досадник ,а щеше да блесне истинското му лице-на страхливец и мижитурка но с малко власт.И щеше сега сигурно дружно да го плюем,защото наистина щеше да се отвратим от него в пълният смисъл на думата
Виж целия пост
# 312
Точно и аз щях да пиша,че ако режисурата бе възложена на Къци, а Юли трябваше да играе гей, ситуацията щеше да е абс.същата. Ефекта е търсен, целта-да се омаскари Къци за сметка на Юли.
Виж целия пост
# 313
Аз пък мисля ,че ВБ сгреши.трябваше да даде режисурата на Къци.
Тогава може би щяхме да го видим не само като мрънкало ,параноик  и досадник ,а щеше да блесне истинското му лице-на страхливец и мижитурка но с малко власт.И щеше сега сигурно дружно да го плюем,защото наистина щеше да се отвратим от него в пълният смисъл на думата

Ооооо, не Stop Laughing Тоя щеше да ги изнерви всички, като се вживее и най-много да бяха скочили всички дружно да го бият Crazy
Виж целия пост
# 314
не е за подминаване как навремето се подиграваше с хораата Къцката докат връткаха колелото, типичен Славчо Т, ама той вторият даже по-симпатичен.

Аз не мисля, че ще му дадат предаване на Къци, по-скоро ще гостува на Гала, после на Карбовки, може и при отчаяните съпруги и не знам още някъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия