
Но и от друга страна, това са неща, които ще бъдат мислени второ, след като първо се стигне до някакъв нормален регламент, който устройва всички засегнати страни. 
Но и от друга страна, това са неща, които ще бъдат мислени второ, след като първо се стигне до някакъв нормален регламент, който устройва всички засегнати страни.
Намесят ли се пари ще се намесят и интереси и на финала няма печеливши да са нито родилките, нито бебетата.
Може ли - може. А пред дилемата дали да доплатя за да присъства и бащата или да родя вкъщи, където той ще присътва безплатно, но може да умре бебето( и майката) - извинявай, но не виждам избор!
може, може. 5% си е цифра. Това е нормално, значи - навсякъде да се разпространи тая блага практика, да почерпят челен пример и други държави от нас. Права си сигурно. По-правилно е така, отколкото да се регламентира това, което така и така се случва, и да могат да присъстват законно медицински лица. 
може, може. 5% си е цифра. Това е нормално, значи - навсякъде да се разпространи тая блага практика, да почерпят челен пример и други държави от нас. Права си сигурно. По-правилно е така, отколкото да се регламентира това, което така и така се случва, и да могат да присъстват законно медицински лица.
Препоръчани теми