При нас мисля, че има анестезиолози... Дори ме пращаха при такъв през втората ми бременност, предвид че съм с първо секцио и ме готвеха за второ... Но е факт, че не предлагат друга упойка освен пълна...
Просто анестезиологът толкова може. Кристиян да ти обясни за уменията на анестезиолога при пълната упойка и при другата. В Пловдив в двете най-големи болници, няма анестезиолог, който да може да ти сложи епидурална+спинална анестезия. Прави се само в частна клиника. 
Просто анестезиологът толкова може. Кристиян да ти обясни за уменията на анестезиолога при пълната упойка и при другата. В Пловдив в двете най-големи болници, няма анестезиолог, който да може да ти сложи епидурална+спинална анестезия. Прави се само в частна клиника.
А защо да не се изкажа? Къде казах, че разбирам от упойки? Просто пояснявам как стоят нещата при нас... Я виж колко хора преди мен писаха за упойки и каква са ползвали при тях... Само аз ти излязох черна... 
, ... аз поне никъде не съм "тръгнала" и недей да слагаш множествено число, не виждам тоя глупав пост да е на много хора, очевидно е само мой. Това, че АЗ съм се изложила не отбелязва автоматично някаква въображаема точка във "ваша/твоя" полза, та чак толкоз няма за какво да се радваш Препоръчани теми