Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 105
на мен ми подариха ето такв слинг:
http://www.ibebe.bg/sling/thebabasling/thebabasling-cacao.html

успях да нагодя само една поза и дребната почти заспа Laughing
Виж целия пост
# 106
Добро утро! Hug Днес се успахме Mr. Green и колко много сте изписали Heart Eyes
Връщам се да ви чета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 107
Чак се чудя как излизате в това студено време, на мен ми е така студено че даже и не си помислям на терасата да изляза. Вчера търсихме космонавт  за малкия, ама не намерих, ще ходим днес до Вис Виталис дано да има там. Ние вече два дена не сме акали, само пръцка, дали е запечен? Иначе снощи спа по-спокойно от12 до 4 и после от4 до 7, някакво чудо направо #Crazy
Зорница тая камомила е лайка Heart Eyes може да му даваш чай на Хип храносмилателен- той е за колики, малкия го пие Peace не че има ефект Mr. Green ама аз вместо вода го ползвам Heart Eyes

Мамо Нуб55 разкрита си, Grinning мисля че съм те виждала в парка на разходка, ама като нз че си ти Whistling

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да ама сега е студено и не излизам Simple Smile то май на мен ми е по-студено от на бебо Mr. Green
Виж целия пост
# 108
unforgiven ние взехме този Simple Smile
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11964&cat=109
За водата аз и нещата му ги преварявам в минерална вода, че тука в новата квартира водата е отвратително варовита...първия път му ги преварих с чешмяна и всичко стана бяло и от тогава с минерална вода и са си идеални Simple Smile Та затова не ми минава през акъла да му давам чешмяна вода дори и преварена, даже по едно време мислех да му купувам дестилирана вода, че и на тея с изворната не им вярвам на 100% че не я пълнят от някоя селска чешма...Ама че съм мнителна  Blush
future-maman предно мляко е Simple Smile И аз изцеждам малко предно мляко ама имам бая лактогонен чай да пия докато докарам 55мл от раз Simple Smile Ти от кой чай пиеш ?
zornitsa85 това ако не се лъжа е лайка...препоръчаха ми я едни познати че действала ама съм я оставила за накрая, защото тя има по скоро успокояващ ефект върху бебчо а не спира коликите, а на мен ми се иска да махна дискомфорта на бебо а не само да спре да плаче Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Evvaa, присъединявам се към Скай - много е вредно да се преварява минерална вода и също така никога не се дава минерална вода на бебе.
Мимсат, много ти благодаря   bouquet Не ме притесни това, че 5 дена не е акал, а това, че очевидно се чувства зле от неакането, поради което вчера му сложих глицеринова свещичка и след 1 час имаше резултат - обилно нормално кърмаческо. Няколко часа беше много спокоен и весел и после пак за започна с пръцкането, напъването, приреваването и буденето - тежка нощ изкарахме и сега продължава в същия дух Sad Надявам се да се окаже кратък период  Rolling Eyes
Пипи, аз след пробване на различни марки, съм твърд фен на памперс  Peace
Бена82, честито бебче!!! Да ти е живо и здраво!!!   bouquet
За сополите - Явор от 3 седмици поне е с хъркащо носле - ту се усилва хремата, ту намалява, промивам често с физ. разтвор и тегля сополи с аспиратора - немалко излизат  Confused Педиатъркта последно му изписа и калциев глюконат, та днес и това започнах да му давам, понеже малко взе и да се позакашля  Cry
Виж целия пост
# 110
Фейт, мерсаж  Hug
Бена, честито  Simple Smile
Пипи, ние имаме такива пъпчици на срамните устни от месец и не минаваха и вчера на консултацията  взехме един крем и сега видимо са се успокоили. Не ти казвам какъв крем защото може да го няма в Бг, мисълта ми е като го види педиатър ще предпише каквото трябва  Hug
bydik , Как сте? как са малчовците? Simple Smile

bepanthen, при нас няма ефект за  дупето когато е зачервено....судокрем за сега най хубава работа върши Simple Smile
Памперси, ползваме на Памперс и само тях сме пробвали...опсс забравих, че имахме в пакета от болницата и на Хъджис няколко бройки... Simple Smile  ами и тях ги бива Simple Smile
Вода,знам , че се дава само преварена от чешмата  Rolling Eyes ама аз  не давам и не съм давала, само чай от лайка понякога. Емма след като се нахрани нищо не е възможно да и даде човек Simple Smile бута с езика та пушек се дига  Laughing та да плакна след хранене остана само в мечтите ми  Laughing

затваря си очите и от страх да не я оставя в леглото ги ококорва едни ей такива  Shocked
Хахаха  а пък нащта дреме само с едно око а с другото гледа да не е излъже някои и да е сложи в леглото  Joy
П.П. Качих ви две снимки на Емма  Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
Здравейте  Hug

Барбера, нашия шезлонг е същия. Може да не е бил момента и по-късно като пробвате да има ефект. Ние не стоим в шезлонга през цялото будуване, но за 15 мин се застоява. А ако ползвам вибрация и повече. Също така вибрацията я приспива.

Една от нас, каква точно свещичка сложи?

Много си мисля за слинг, но съм сигурна, че няма да се справя със слагането му. Иначе доста се носим и ми натежава ужасно. Боли ме гръб, ръце, врат, кръст. Слагам кенгуро, но за не повече от половин час. Пак помага, почиват ми ръцете.  Simple Smile

Момичета, има вода за бебета. Не е скъпа. Розовите шишенца, има ги в Калфланд. Трапезна също е добре. Но минерална за бебета - не бих дала.
Виж целия пост
# 112

За сополите - Явор от 3 седмици поне е с хъркащо носле - ту се усилва хремата, ту намалява, промивам често с физ. разтвор и тегля сополи с аспиратора - немалко излизат  Confused

как се използва аспиратора, че и аз имам ама не знам как и не съм го ползвала  Mr. Green
Виж целия пост
# 113
eva_82 За два дена имам 5ч. сън общо Sad Ама иначе сме "вери хепи". Вие как сте?
Аз само с тва ши*ано хранене с АМ не мога да се оправя. Ма дано са добре децата така. Бебе гладно не стои нали Wink
newsm32 newsm32
Виж целия пост
# 114
Помощщщщщщщ Mr. Green как да си сложа снимка на дребното на аватара  Blush

Виж целия пост
# 115
йеее успях да подам документитеее Simple Smile)
сега остава да ме одобрят и да почна да се уча Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Здравейте и от нас Simple Smile
Ние сме с хрема от два дни, киха и изкарва сополки Sad Аз имам аспиратор на Чико, но май не го ползвам правилно. С памучено фитилче изкарвам сополките. От днес го топвам в разтор от лайка и после почиствам нослето, не знам дали е правилно (нали лайката има анти-септично действие). Аз я ползвам за себе си като пенкилер Simple Smile т.е. за всичко, промивки, инхалации, чай и т.н.
Притесняваме тази хрема, защото утре сме на консултация и не знам дали ще ни бият ваксината при това състояние  newsm78
Виж целия пост
# 117
Ди аз утре ще ходя. Към какво се насочи?
Владко днес успя да ме опикае, оака и оповръща едновременно. Кой като мен.
Виж целия пост
# 118
bydik ,милата  Hug аз си мислих, че свекито помага  Confused
Няма ли кой да те отмени  поне за 3-4 часа за да поспиш  Confused ?
За Ам не се притеснявай, и с Ам порастват здрави и хубави хора  Wink
Ние сме добре, слушка ми детето не мога да се оплача за сега    Heart Eyes Wink
sky* hahaha  Голям " късмет " си извадила  Crazy
Виж целия пост
# 119
Здравейте.Не съм писала скоро ,ама нали имах свекърва на гости та едвам до фейса се добирах за малко..Постоянно вървеше по мене и не ми беше никак приятно...Та реших да оставя четенето за като си тръгне.Има няма една темичка бях пропуснала,ама всичко наваксах newsm44.
За водата толкова много коментирахме защо не се ползва минерална ...
С риск да стана малко заядлива-момичета-форума се чете ...в него се пише...Аз лично гледам да не пропускам за да не товаря никого с въпроси,които вече са коментирани.А конкретно тук си чета едно и също нон стоп...Не пречи ама...никой не е изтрил темите назад-вземете се разровете.Научих наизуст неща,които дори не ми трябва да знам...
Захранвайте като сте рекли.Дано децата ви да имат здрави стомаси:) защото все още лигавиците на стомаха и червата не са както при възрастен човек.Заветния сок от ябълка на мене ми докарва стомашни болки понякога,какво остава за стомахчето на толкова малки бебета.
Памперсите...ееми не мога да не си кажа мненийцето...Как 3 за денонощие ???Прочетох аз доводите как колкото и често да сменяш бебето все ще е мокро...ми айде да подгизне в тоя ред на мисли,а?!?!Аз сменям преди всяко хранене-верно че все е мокър ...значи май трябва и по-често да сменям...
Моя мъник вече има установен режим.Вечер ляга различно обаче.Някой път хапва към 8-9 и заспива ,друг път към 11-12 ..ии си спи 7-8-9 часа без да се буди.Сутрин вярно ,че е поозверял и всеки път го питам защо ме жали и не ме буди през нощта като е гладен а той гледа едно умно  умно:))).
За водата се канех да ви питам...не иска и не иска..Много голяма мъка е.С лъжичка успявам да го прилъжа ,но по някое време се усеща и отказва ...Пък е само на АМ  и не знам ...Памперсите винаги са мокри,кожата е еластична и не е суха и все пак кажете мнение...да го мъча ли да пие щом не иска?
Д_Цветанова я разкажи за тази програма.Заинтригувах се определено.Освен език какво друго?И какви езици?И безплатно ли е...Да де,разкажи:))))
Сигурно искам още много неща да кажа ама съм захванала едни сърми и ще бързам с тях преди малкия да се е събудил.После пак Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия