Днес се успахме 

може да му даваш чай на Хип храносмилателен- той е за колики, малкия го пие
не че има ефект 
мисля че съм те виждала в парка на разходка, ама като нз че си ти 
да ама сега е студено и не излизам
то май на мен ми е по-студено от на бебо 
Та затова не ми минава през акъла да му давам чешмяна вода дори и преварена, даже по едно време мислех да му купувам дестилирана вода, че и на тея с изворната не им вярвам на 100% че не я пълнят от някоя селска чешма...Ама че съм мнителна 
И аз изцеждам малко предно мляко ама имам бая лактогонен чай да пия докато докарам 55мл от раз
Ти от кой чай пиеш ?
Не ме притесни това, че 5 дена не е акал, а това, че очевидно се чувства зле от неакането, поради което вчера му сложих глицеринова свещичка и след 1 час имаше резултат - обилно нормално кърмаческо. Няколко часа беше много спокоен и весел и после пак за започна с пръцкането, напъването, приреваването и буденето - тежка нощ изкарахме и сега продължава в същия дух
Надявам се да се окаже кратък период 






ами и тях ги бива 
бута с езика та пушек се дига 

Ама иначе сме "вери хепи". Вие как сте?

)
Аз имам аспиратор на Чико, но май не го ползвам правилно. С памучено фитилче изкарвам сополките. От днес го топвам в разтор от лайка и после почиствам нослето, не знам дали е правилно (нали лайката има анти-септично действие). Аз я ползвам за себе си като пенкилер
т.е. за всичко, промивки, инхалации, чай и т.н.
аз си мислих, че свекито помага 

Голям " късмет " си извадила
.
Препоръчани теми