
това е най-хубавата дата, понеже на нея съм родена аз

добре дошла в отбора на родилите 



За коликите, търпение мила или като мен пробваш всичко което възможно което можеш 
някой май беше писал но забравих 
спа 15мин.
Много хубаво магазинче между другото нещата там са малко по евтини или поне на мен така ми се струва, защото аз винаги пазарувам от различни места и за сега там май ми излиза най-евтино и имат онези турски памперси "памперс прима" аз си бях взела от тях ама много силно са ароматизирани и не са за моя чувствителен нос

Честито на мамите 
Чета в нета и повечетео са ЗА Памперс, но искам и вашето мнение да чуя. Благодаря ви!
някой май беше писал но забравих 
спа 15мин. 
, Мартичка мерси все пак ще потърся 
също и Либеро са хубави
Препоръчани теми