
sky*, Miii, Lucky* как ги обличате като ги носите в слинга, че при нас май все е много навлечена!? 


като се сетя предния път как рева
а за тези лепенки не бях чувала
дано имат ефект 
, а лепенките са Кool paтch, поне моите бяха такива, слагах чак на втория ден, защото тогава мисля че я заболя. 
Но задължително с антибиотика пий и пробиотик 
... май и ние ще вземем 
и изпадам в лек ужас като го видя така. Вашите душици мърдат ли така на горе и какво да правя за да го "застопоря" на едно място
Понякога и бибата не помага - държи да си сложи ръката в устата, но естествено аз не го оставям
, фармацевтичната индустрия не спи...
и изпадам в лек ужас като го видя така. Вашите душици мърдат ли така на горе и какво да правя за да го "застопоря" на едно място
Понякога и бибата не помага - държи да си сложи ръката в устата, но естествено аз не го оставям
... май обаче ще се наложи да взимам чувалче ... дано с него поне не шава така
Добро утро!
Най- милите душички.
Днес е лошо времето
май няма да се излиза 

вземи му чувалче за спане
и ние сме така
. За ръчичките дето ги лапа сигурно няма проблем още е малък, но ако искаш пробвай биба да смуче по-добре
дано всичко да е наред 
даже вече се изтипосахме първи Препоръчани теми