Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 782
  • 3 337
# 300
По тази логика и отилия е новак. Да ги номинираме заедно и да видим кой е по-по-най новак  Grinning
Виж целия пост
# 301
Пънкито е забелязващ се новак...
Мда... както и Bentybay - прекалено забелязващ се.  Grinning
Виж целия пост
# 302
Ама има разлика между пънки и Bentybay , единия го забелязваш по естествен път, другия драпа със зъби и нокти да бъде забелязан навсякъде.
Виж целия пост
# 303
Гледам, че ме споменавате...
Искам да ви напомня, че отдавна съм излязла в пенсия и в номинации не участвам, освен ако не са отрицателни, щото там не е редно човек да си прави отвод. Така че не ме бройте при конкуренцията за златата. Теренът ви е чист, никой не ви пречи да блестите.  Peace
За голямо разочарование на Снежки и Отилии, нямам никакво намерение да си правя виртуално харакири и да спра да си играя в пясъчника във форума. Когото го дразня, да не ме чете.  Crossing Arms

ПП Мислите ли, че новаците стигат за номинации? Като гледам, повечето са нови прераждания на стари муцуни.  Thinking
Виж целия пост
# 304
Добре, де, но кое перо би заменило сийкиното, да речем, или това на Дона, че я гледам на балкона? На Снежа ли? Прости, Снеже.
Кой се бори за перо?
Извинявай, но да са окупирани и отрицателните категории само, че си регистрирана по предна гарга, пък и да подскачаш когато някоя ти оскубе перушината...
Виж целия пост
# 305
Според мен са много номинациите, нещата се разтеглят във времето и доскучават. Направете ги по-малко на брой, по-интензивно.

Вероятно си права, но тази година дори един новак е мога да отлича. Нито тема. Нито цитат. Кофти работа.

А, дойде ли на моя акъл  Laughing
Аз това не го намирам за изненадващо. Различавам 2-3 новака, които пък неистово ме дразнят. Няма новаци със стил и харизма напоследък.
Виж целия пост
# 306
На мен Пънки не ми е естествено забележима,даже напротив.Доста труд полага,при това успешен.
Виж целия пост
# 307
Стигнахме до задължителния момент във всички номинации през последните 5 години - самоотвода на Сия  Laughing
Виж целия пост
# 308
Гледам, че ме споменавате...

Аз те споменах 'щото с Васка и още няколко други сте един вид нарицателно за традиционен победител. Нямаше друг смисъл.  Peace
Виж целия пост
# 309
Стигнахме до задължителния момент във всички номинации през последните 5 години - самоотвода на Сия  Laughing

И като гледам, пак не помага. Затова давайте малините, че народът има какво да изпуска.  Laughing
Виж целия пост
# 310

За голямо разочарование на Снежки и Отилии, нямам никакво намерение да си правя виртуално харакири и да спра да си играя в пясъчника във форума. Когото го дразня, да не ме чете.  Crossing Arms
То и на мен ми харесва да си играя с теб. Ти си възпитано дете.
Виж целия пост
# 311
Гледам, че ме споменавате...

Аз те споменах 'щото с Васка и още няколко други сте един вид нарицателно за традиционен победител. Нямаше друг смисъл.  Peace
Коя е Васка?  Flutter
Виж целия пост
# 312
На мен Пънки не ми е естествено забележима,даже напротив.Доста труд полага,при това успешен.

Възможно е, но поне в много случаи постовете й са пряко свързани с дискусията, при другия целта е просто нещо някъде да се напише.
Виж целия пост
# 313

Някоя, която рядко можеш да засечеш вече. Но се дразни да й казвам така и може това да я привлече.  Mr. Green
Виж целия пост
# 314
"За" литературни. Айде де, назначете някой да ги измисли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия