Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 827
  • 3 337
# 1 815
Замислих се колко мъжки екземпляри плуват из бг-мамински води, та наминах към подфорум "Татковци". Там има една темичка "ПредПостАвяне" със синтерзирана информация, на която много ще подхожда по една анфасна снимка в ляво. Идеална би била така подредена за номиниране и класиране. Да им предложим, а? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 816
мен си ме знаете много добре, но все пак за всички, които се правят на заспали в този ранен час
щрак и пак
Виж целия пост
# 1 817
Защо така със спрей на ключовите места?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 818
Shareware version
Виж целия пост
# 1 819
В този безбожно ранен/късен час все заслужаваме и по някое home edition, пък.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 820
Ох, аз изскачам с последна идея и лягам, че то не бе мислопоток, не бе чудо. ooooh! Laughing От всички части показани до тук можем да си сглобим един съвършено красив Франкенщайн или Франкенщайнка... Crazy Хм, за мъжки вариант трябва още малко материал, обаче. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 821
Цоне, не се жертвай излишно, само Агент Провокаторът го обеща и не ми се вярва, че ще си спази обещанието.
Но пък на мен ми се поналагва в момента да съм будна, така че поне ще си правим компания.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 822
Аз само за протокола да си кажа, че нито Шанталчето видях, нито Богиня, нито Визибъл, да не говорм за зарзавата. Confused Човек да не отиде на разкрасителни порцедури 'начи... pletka

Виж целия пост
# 1 823
Затуй, в най-добрите форумски традиции на "глигана в анцуг", ще седиш пред монитора с неизмити очи, сплъстена коса, неоправен маникюр и ще СЛЕДИШ!  Mr. Green

Очаквам всеки миг (макар че още не е 4:00) да ни залее поток от снимки, току-що се опитах да вляза в prikachi и не можах, защото: Could not connect: Too many connections  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 824
Влизам тъкмо навреме за снимките Mr. Green Ghost  не го знам кой е(напоследък рядко влизам във форума), но пък ми зарадва окото 4470
Отивам да чета назад, току- виж съм попаднала на още нещо Wink
Виж целия пост
# 1 825
Долни инсинуации-в 4:00 снимки на зарзават нямаше. Язък ми за нощната смяна. Разочарована съм. Бях съгласна и на неработещ линк. Не би...
Виж целия пост
# 1 826
Човекът бастОн е показал на аватара си, вие за зарзават го гоните...
Виж целия пост
# 1 827
Така с картини от списания и Цонка знае. Whistling
Виж целия пост
# 1 828
Начало на трети ден. Посоката на темата трябва да се смени защото вече доскучава. Пийп шоуто може да се замени с нещо друго, само моля да не е киноложка изложба.
Виж целия пост
# 1 829
Скъпи дами, благодаря за номинациите за хубост, които сте ми дали, нямах никаква представа, че може това изречение да се приеме на сериозно, аз действително се шегувах и по -принцип в конкурси не участвам, но ми стана безкрайно приятно и го приемам като комплимент, независимо, че не сте ме виждали, с малки изключения.
Трогната съм, но предпочитам да участвам като зрител, пиша, докато не е станало късно и се озова като претендент за корона за хубост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия