Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 789
  • 3 337
# 1 890
След вашите номинации нямаше как да не прочета тоалетната тема. Е, нЕма такава просто! Joy Joy hahaha  Умопомрачителни заключения, невероятни изводи и теории са развити там. Така не съм се смяла скоро на нещо прочетено он-лайн. Благодаря на всички писали там!
Виж целия пост
# 1 891
В зависимост от модела на пералнята, отварянето на филтъра може да докара края на вица "Сър, река Темза!"

Офф, само ме разсейвате тук и не мога да си достигна нормата в кърмаческия...

Е добре де, повечето перални имат опция само изпомпване на водата - пускаш я, тя изтегля водата и се разминаваме с Темза Wink
Виж целия пост
# 1 892
И тази година няма категория Тиган Звездев. Къде да сложа Красимира? Може би в категория Мейд ин Чайна.
Брей, номинираш някого за Липса на годината и той цъфне...
Здравей, Chanel!

Шантал, в пералнята има ли вода?
Изключи от контакта за 2-3 минути и пак включи и виж дали ще падне блокажа.
Ако в пералнята има вода обаче, дори да се отблокира, трябва да си много внимателна (както се е** таралеж)
Здравей, но аз отдавна съм цъфнала.
Виж целия пост
# 1 893
Тази седмица да не ви е аватарната тема Африка? Чувствителна съм и така замислена не ми харесва. Страшно и жестоко е на север и не е гот' да се декорирате с тези образи без да стои информираност и кауза зад това.  Peace
Виж целия пост
# 1 894
Творчеството на Ксения нямах щастието да заваря, но това на Делюжън също имаше един такъв нахален привкус. Ако Лизет е същата, обяснението в промяната е преживяна загуба, която може би е отприщила повече мекост, но по-фантастични реалности.
Ксения и Делюжън са едно и същи лице.
Виж целия пост
# 1 895
Имам нужда от помощ Praynig, не мога да си извадя дрехите от пералнята, защото водата спря и не знам как, вратата е блокирала. Помогнете, спешно ми трябва един сутиен да изсъхне за следобяд, задължително трябва да ги извадя #Cussing out

$hantalche, кака, много ми падна в очите с този сутиен в пералнята, да знаеш!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 896
Октопод, така или иначе няма шанс някоя аватарна тема да ти допадне, но приемаме забележката Peace
Виж целия пост
# 1 897
Аз направо ви отправям критика, Джой. Много кофти аватар на детето, пиещо вода от локва. Баси и аватарната игра.
Виж целия пост
# 1 898
...
Е добре де, повечето перални имат опция само изпомпване на водата - пускаш я, тя изтегля водата и се разминаваме с Темза Wink
Geia, зависи от блокажа. Предишната ни "щайга" се беше побъркала като робот на братя Уашовски и беше решила по средата на цикъл пране да пусне сушилката - резултатът беше варени повече от 2 часа на 100 градуса дрехи, докато ние бяхме в болницата при малчугана... След това тотален блокаж, ни изпомпване, ни нищо - аз си знам как се борих с нея.
Виж целия пост
# 1 899
Тази седмица да не ви е аватарната тема Африка? Чувствителна съм и така замислена не ми харесва. Страшно и жестоко е на север и не е гот' да се декорирате с тези образи без да стои информираност и кауза зад това.  Peace

Африка е аватарната тема, а зад комбинациите на всеки от пишещите там има замисъл и той е обяснен в самата тема. Конкретно Силвето е показала именно страшната и жестока страна според мен по въздействащ начин  Peace
Виж целия пост
# 1 900
Тази седмица да не ви е аватарната тема Африка? Чувствителна съм и така замислена не ми харесва. Страшно и жестоко е на север и не е гот' да се декорирате с тези образи без да стои информираност и кауза зад това.  Peace

 Като чуя Африка и веднага ми изниква мизерията в съзнанието. А, кауза... Няма кауза, има само съчувствие и съпричастност. Ще изтърпиш тази гледка, която не ти допада само още няколко часа.  Peace
Виж целия пост
# 1 901
Творчеството на Ксения нямах щастието да заваря, но това на Делюжън също имаше един такъв нахален привкус. Ако Лизет е същата, обяснението в промяната е преживяна загуба, която може би е отприщила повече мекост, но по-фантастични реалности.
Ксения и Делюжън са едно и същи лице.

Така де. Ама аз я заварих вече като Делюжън.


Октопод, такава е темата. Аз тъкмо мислех да се преобличам вече, тъкмо да не наранявам чувствителното ти оче. Peace
Виж целия пост
# 1 902


$hantalche, кака, много ми падна в очите с този сутиен в пералнята, да знаеш!  Mr. Green

Е...ти пък, Сия  Rolling Eyes. На ръка ли да го пера, има програма деликатно пране, тя ми пере ...панделките Laughing
Виж целия пост
# 1 903
Аз направо ви отправям критика, Джой. Много кофти аватар на детето, пиещо вода от локва. Баси и аватарната игра.
Разбирам, но всеки си избира с какво да играе, аз мога да защитя или оправдая само себе си Blush
За мен лично снимката от аватара на Силвето е красива и много въздействаща Peace.
Виж целия пост
# 1 904
На мен ми харесва аватара, изглежда сякаш момченцето целува отражението си във водата. Heart Eyes


П.П. Всъщност така "работя" с пералнята като спре тока или пера телефона на сина ми. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия