Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 776
  • 3 337
# 1 950
Ей, верно бее Сребрето щеше да се пусне максимално натурално  Laughing

Buttinsky ти не видя ли среднощните голи перки на Ghost?

Ако е той де  Wink
Виж целия пост
# 1 951
Аз искам да попитам нещо по същество. Броим ли самономинирането?
Има една съфорумка, която се е определила като най-заядлива, та по този повод... newsm78
Виж целия пост
# 1 952
Бе то и аз се определих за пич на форума, ама глас в пустиня...
Сигурно избрах да постна грешния крайник.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 953
Разочарована съм, очакват нещо по същество, а то взаимно пощене!  Crossing Arms

Темата е станала нещо средно между спамо- чат и манджа с грозде- перални, сутиени, африкански аватари и тук там някое очо за цвят. Нищо ново за форума, за всекиго по нещо.  Grinning

Ред ще дойде по два начина- или някой да се изцепи, че всички са грозни и тъпи, разбира се, или Татти да дойде.

Номинационната тема западна. Много говорите, малко действате.
Виж целия пост
# 1 954
Бе то и аз се определих за пич на форума, ама глас в пустиня...
Сигурно избрах да постна грешния крайник.  Mr. Green

 Joy това вече го завихме дружно
Виж целия пост
# 1 955

Номинационната тема западна. Много говорите, малко действате.
Може би трябваше по-малко време да оставиш за номиниране, а  Thinking Да не е чак до 16-ти, че дотогава и ехографски снимки ще си покажем, а самите номинации съвсем ще замрат.
Виж целия пост
# 1 956
Ей, верно бее Сребрето щеше да се пусне максимално натурално  Laughing

Buttinsky ти не видя ли среднощните голи перки на Ghost?

Ако е той де  Wink
Ами оляли сте се да пишете, чадо. На коя страница са на призрако перките? Или ги е свил веч?
Третийот също ми е любопитен да го вида.
Виж целия пост
# 1 957

Номинационната тема западна. Много говорите, малко действате.
Може би трябваше по-малко време да оставиш за номиниране, а  Thinking Да не е чак до 16-ти, че дотогава и ехографски снимки ще си покажем, а самите номинации съвсем ще замрат.

Права си! Можех и такива да покажа дотогава.  Confused
Дали мога да променим регламента и да дадем крайна дата 10-ти?
Виж целия пост
# 1 958
Нейде около 01.00 часа през нощта се е изплющял.

Не ги е свил, аз днес ги видях. Да не съм луда да ставам по нощите, хората тогава свирки правят както любезно ни осветлиха тука.

Третият и аз бих го зърнала.
Виж целия пост
# 1 959

Поглеждам какво става тука Laughing
Виж целия пост
# 1 960

Дали мога да променим регламента и да дадем крайна дата 10-ти?
Е, ако не може, винаги можеш да кажеш "Ха! Изненадаа!" и на 10-ти да хлопнеш кепенците. Кой номинирал - номинирал  Crossing Arms

Призовавам уважаемите джентълмени да ми изпращат снимки на ЛС. Нали помните какво каза Лейдилейди - дупетата трябва да се дават на мен  Flutter
Виж целия пост
# 1 961

Номинационната тема западна. Много говорите, малко действате.
Може би трябваше по-малко време да оставиш за номиниране, а  Thinking Да не е чак до 16-ти, че дотогава и ехографски снимки ще си покажем, а самите номинации съвсем ще замрат.
И аз така мисля, седмица за номиниране, по три дни за гласуване, няма нужда от мотане.
Виж целия пост
# 1 962
И аз съм за съкращаване на срока, 10ти звучи по-разумно.

И имам питане. А отиващите на финал ще правят ли предизборна агитация? Така де, нали трябва да ни убедят да гласуваме за тях, с аргументи, то не може само със заявки  Laughing
Виж целия пост
# 1 963
Аз харесвам всички ви.
Това вместо запис.
Виж целия пост
# 1 964
   Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия