Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 13

  • 37 761
  • 741
# 15
Фунда се включи в нашата тема днес и отговори на въпроса обича ли Кенан Нуран. Wink



Проявих любопитство в какво жилище живее сем. Елчин.    Embarassed Май е мансарда.  newsm78
Виж целия пост
# 16
И двата сериала се отнасят за едни и същи години, сега ако ме питате  Laughing не го ща Ахмет , направо ми е мъка за мустаките на Кенан  Party


Уси аз съм склона да вярвам ,че Кенан се влюби и хайде да кажем ,че обича Нуран , обаче тя  newsm78 ще видим  Hug
Виж целия пост
# 17
Цитат
аз съм склона да вярвам ,че Кенан се влюби и хайде да кажем ,че обича Нуран , обаче тя   ще видим 
Ако с превода излезе, че и тя е влюбена, ще обявя че обича двамата мъже. Поне така го изигра Шукран - обича го пустия му Решат, те май всичките му жени го обичат. ooooh!
Виж целия пост
# 18


  Уси ,не само Фунда -всички фенове на Джансел  се впечатляват.
Диана и тя е отразила  -неотразимия.







Виж целия пост
# 19

    Лека нощ момичета  Hug


Виж целия пост
# 20
    Здравейте Джанселки!  bouquet
    Сега се прибирам от работа и при вас...малко сме,ама качествени... newsm10
     Изцяло подкрепям Себи  Hug говоро вместо мен!
     Шатци     smile3525    за темата!
     Паси, smile3501
     Каква прелест...хубавия Джансел...ерудиран,чаровен,прекрасен  newsm51
     В момента съм сама в темата,ама знам,че ви има...благодаря ви!!!
     

     





    Сигурно е пуска но,ама са много сладки...
Виж целия пост
# 21
Уси, не че е важно къде живеят С.Елчин ,но по скоро е къща.От прозореца зад Нала се вижда пътека,трева и някакви храсти, може би.
Виж целия пост
# 22
http://www.canselelcin.com.tr/
Виж целия пост
# 23
     Хайде да лягаме,че утре сме на финал...нали?
     Заедно с Джансел ви казваме лека нощ!


   
Виж целия пост
# 24
     Откраднах го от другата тема....за Джансел и Туба...Било от днес,ама незнам дали ще успея да ви го покажа  newsm78


     

Виж целия пост
# 25
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 26
     Откраднах го от другата тема....за Джансел и Туба...Било от днес,ама незнам дали ще успея да ви го покажа  newsm78


     


tatarova  Hug
Виж целия пост
# 27
Мисля ,че тези от 31.10. не сме поствали  newsm78
Cansel Elçin (for english, arabic and french speakers)
Çok Guzelsiniz, Sevıl Hanım ellerinize Sağlık




@svlocal ♥ ♥ @cansellelcin @ovalisukran İki güzellikle..Simple Smile 30.8.2012 pic.twitter.com/f0ZXYsVq
Виж целия пост
# 28
  Добро утро!  Hug

  Добре се забавлявате в новата тема, Шаци   bouquet.

  И тези не сме, от рождения ден на Джансел с феновете на снимачната площадка - 16.09.2012.

  16.9.2012 dogum gunu "this photo taken while they were celebrating Cansel birthday
  http://www.facebook.com/Cansel.Lovers#!/Cansel.Lovers


 

 

Спокойна почивка.  Hug
Виж целия пост
# 29




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия