Пожелавам й да е много здравичка, спокойна и усмихната, каквато си е била и досега!! Чувствам се истински щастлива!

Пожелавам й да е много здравичка, спокойна и усмихната, каквато си е била и досега!! Чувствам се истински щастлива!

Как лети времето 
Дано да няма реакции сега
Да ти е жива и здрава 





хванали сте го на време и е станало много бързо 





даже напротив,да не повтарям Fate
-избягвам да пия лекарства,само ако е наложително

и само да са живи и здрави дечицата

-здрава,палава засмяна 
Прекрасни са 




, снощи в 3 часа се замята като рибка на сухо , събудих я да не вземе да счупи кошарата , дадох и да цокне и я върнах в колибката и
, към 4 и косур заспа и почти до девет откара
, да видим тази вечер как ще е, иначе всяка сутрин проверявам положението но все още няма зъбче 
, сърцето ми се къса и само гушкам муцунка , дано се случи чудо и се събуди 


И сега каква е процедурата.
, сърцето ми се къса и само гушкам муцунка , дано се случи чудо и се събуди 


Препоръчани теми