Непослушни ли са бебетата и децата?

, добре че поне вечер спи моята бебка, защото ако е като през деня, не знам....
Непослушни ли са бебетата и децата?

, добре че поне вечер спи моята бебка, защото ако е като през деня, не знам....
, тази седмица използвахме буквално всеки слънчев час за разходки и добре че така я подредихме , днес е дъждовно и мокричко 
, майка ми ме съветва леко да отрежа краищата на бретона че е много дълъг , бебешката и косичка постепенно се заменя и расте неравномерно , най дълга е отгоре но аз и я замятам назад , даже за Коледа мисля да и направя ку ку 
, честота последна месечинка на Слав, ще чакаме сега торта
и честита трета месечинка на Дени 


Аз моя дето е момче ми е жал да подкъся дори и мъничко, и неговият бретон влиза в очите. Но преди годинка няма да режа нищо сигурно, а и тогава просто ще пооформя да стане с готина прическа, подстрижки 0 или 1-ви номер категорично не са ми по вкуса.
даже мисля за новата година да го минем с машинката

, една възрастна съседка имаме , всеки път като ме види и реди на пролет като я острижеш и една гъста ще поникне ние на Сашко (внук и ) така направихме, чуствам че за момчета е ОК но за моми не
Нашия младеж има косица,но не му пречи още та сигурно чак пролетта ще го стрижем 
Аз пък имах едно гадже навремето, който имаше 7-годишна сестричка, голяма сладуранка. Та майка им един ден я беше обръснала, понеже имала въшки
Не го разбирам аз това, обръснато като някой новобранец, все едно дали е 6-месечно, 1-годишно или по-голямо.
но благодаря на всички Ви за споделените мнения
..............и понеже аз отвреме на време се присещам да поставя нова питанка
- използвате ли бебефони , доволни ли сте, чува ли се ясно или само пращи, по мои наблюдения разликата в цените е много голяма от 40 до 400 лева
, та се чудя дали е оправдано да се хвърлят толкова много пари или да се вземе нещо по скромно , но дали пък ще свърши работа
моя тялото му е с мече и има лека нощна лампа, която си я оставям вечер или святкам през нощта, докато кърмя..та така Препоръчани теми