
та за това се шашардисах. Иначе педи нищо не спомена - само пита на какво мляко сме, а аз и казах, че дохранвам и толкова 

Ема върви с цял килограм назад, но тя се роди малка... Бързо оздравяване на Пламен
-500гр е съвсем добре ,пък се гледат и др показатели-в смисъл общото състояние на детето,не се тревожи-слушай педи и спокойно/макар че спокойствието и то е мираж,когато станеш майка 

-да поканим Кафенцето
с бебките,много ми липсва-мисля,че е във вашата отчетна
-500гр е съвсем добре ,пък се гледат и др показатели-в смисъл общото състояние на детето,не се тревожи-слушай педи и спокойно/макар че спокойствието и то е мираж,когато станеш майка
щастливо е детето, тъй че се успокоявам и ще чакам другия месец 



Аз също кърмя на поскване, но не дохранвам - имам чувството , че това с дохранването е омагьосън кръг; как разбирате колко да му давате
. Аз предпочитам на всеки час да давам да суче (така се стимулира и производството на кърма), ама и както не спи каквото и да яде ще огладнява на час.

).
... благодаря за успокоенията



500 грама си е супееер
всяко дете си е различно не си си сравнявайте
каква да кажа ....ако са спокойни ... да са здрави само

Препоръчани теми