:: Един триместър ми остана, за да стана ФЕВРУАРска мама! ~ тема 8 ::

  • 34 311
  • 741
# 105
Котешко, добре, че вътвори ред, защото положението стана много кофти  Naughty А новата страничка с тези сладури в костюми от Мечо пух е мнооооооого сладка  Simple Smile  

Dangel_85: Опитах се, dangel...  Thinking Може би беше нахално от моя страна, но като модератор на темата, реших, че трябва да спрете с глупостите  Naughty  и ви отрязах малко  Embarassed
Каквото било – било! Държа всички нацупени да се върнат в темата и повече да не се спори за безсмислени неща! Толкова време издържахме и запазихме добрия тон, а и се смеехме на другите отчетни теми, че се чепкат и джафкат, а то... Така че, стига с цупните. Вече е в миналото, гледаме напред!!  Rolling Eyes


Айде и аз да се впиша в новата тема и ви кажа нещичко хубаво:
днес се видях с котешко а тя с едно сладко малко коремче едни хубави дънки пу лук да си има много хубава беше направо се комплексирах

да ни е честита новата тема и никой да не се отказва от нас февруарките (обръщам се към деси) защото може да е всичка но ние сме едно голямо семейство надявам се ще се съгласите с мен

Dentmed: Голяма си скица!   Embarassed Всички изглеждаме добре закръглени и сме леко комплексарки в момента, споко! Беше ми приятно да се запознаем Simple Smile Надявам се да идваш и на някои от софийските ни срещи Wink  Hug

Аааа, тя Котето си е нашата кукличка Барби. Радвам й се всеки път, когато я видя  Heart Eyes

Верче, а ти къде се губиш с твоя корем – напоследък хич те няма по срещите!!??  Hug
А то една Барби  Crazy ... ум да ти зайде:

Скрит текст:

/Малко да се посмеете!/

Вече така си се представям (ама брюнетка, де Wink ), вместо така:[/color]

Скрит текст:
[/i]

Дентмед, какви са тия тайни срещи с Котешко без мене, ааааа  Laughing

Шу, а ти къде се изпокри! Хич те няма по срещите  Crossing Arms
p.s. Ние с dentmed се видяхме малко "по работа"  Wink


Намерих ги, Котешко, ако искаш, сложи ги на първата страница.

Мерси, Моарейнка! Добавих ги  Peace


И сега да ви почерпя че днес имам рожден ден  Simple Smile


bunny (=^_^=):  newsm59
Желая ти сбъдване на мечтите  Hug и много, ама МНОГО любоффф!!  txtloves


Хубав ден от мен!!


Виж целия пост
# 106
Бъни, честит рожден ден! Лека бременност и леко раждане ти желая!   bouquet

Ух, каква хубава торта! Ще ме караш да забъркам нещо сладичко сега...  Crazy
Виж целия пост
# 107
Anduli, благодаря за предложението ти, но избягвам Чиполино/Бертони/Кангаруу. Аз съм харесала тази количка и ще я купим до месец-два (като дойдат намаленията  Mr. Green).

Шуши, да покажеш задължително снимки, като стане готова стаята!

бъни, ЧРД! Да си жива, здрава и щастлива февруари с бебе на ръце Simple Smile

Хаха, Котешко, ние имаме такава кукла Simple Smile Малката се сбърква да й маха корема и да й вади бебето отвътре  Flutter

Ох, ходих до нашите сега да си събера бебешките дрешки, одеялца и т.н. и домъкнах две големи торби, заедно със многократните пелени... имала съм достатъчно, пък си мислех, че няма да ми стигат... и помпата за кърма си взех, сега я поогледах, всички силиконови части изглеждат добре, така че ще се ползва с пълна пара  Simple Smile  Сега ще се опитам да ги подредя в чекмеджетата, а ще ги пера в 9-тия месец като вляза...
Виж целия пост
# 108
Хаха, Котешко, ние имаме такава кукла Simple Smile Малката се сбърква да й маха корема и да й вади бебето отвътре  Flutter

Щях мноооого да се учудя, ако имахте другата  Wink   Laughing

Виж целия пост
# 109
Бъни, честит рожден ден!  Жива и здрава и леко раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Честит Рожден Ден,Бъни!!!! Бъди здрава,щастлива и много обичана!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 111
bunny , честит рожден ден, много здраве, щастие, късмет и любов в семейството   bouquet

Снимката на тортата е прекрасна!
Виж целия пост
# 112
======> za bunny
Виж целия пост
# 113
bunny, Честит Рожден Ден!!! Да си жива и здрава и много щастлива майка през февруари!!!  bouquet
Виж целия пост
# 114
Здравейте маминки  Grinning

Аз съм ОК, само дето ще трябва да изчезвам по-рано от работа, защото съм обещала една торта за утре на една много близка. Само като си помисля за вкуса й и направо ми потичат лиги  Mr. Green. Определено ще й кажа да ми прати едно парче като разреже тортата, в моето положение няма как да ми откаже  Mr. Green
За мазането на зърната - аз бях казвала, че и предния път не се бях мазала и нямах проблем, дано и този път е така, че това мазане и миене голяма хамалогия.
Anduli и на мен снощи ми се схвана много прасеца за първи път през бременността, а уж пия магнезий почти от 2 месеца. Не мисля, че ще имаш проблем през деня, докато си в движение, по-скоро се получава вечер, докато сме в покой и спим  Peace
джуджина какви са тия въпроси от твоя лекар - мен първо ме преглеждат, да видят бебчо как е и после ми задават въпросите, теглят ме и тем подобни. Едни лекари казват, че килограмите са много, другите за същите казват, че са малко, луда работа  Crazy. Аз съм +5 и моята лекарка каза, че са добре, а бебчо вече е около 1кг, то останалите килограми на моето дупе се пишат  Mr. Green
За раждането по-рано, не знам колко е вярно твърдението, че момичетата по-рано, а момчетата закъсняват. Моето синче така се беше наместило 2 седмици по-рано, че нямаше връщане, роди си се здраво и доносено бебе, пък и ми беше по-лесно раждането на бебе 3кг  Peace
Това с тези вируси е ужас, аз също кашлям, ама се крепя, гърдите ми са чисти уж, ама ако така продължавам в близките няколко дни ще се наложи да взимам някакви химии пак   ooooh!
За количките - не мисля, че има нужда да сменяме количката след като детето стане на 1 год - не виждам смисъл, моята е 3 в 1 и изкарах с нея, докато не почнахме с едни камиони и тротинетки после. Сега е като нова и пак с нея ще карам, а живот и здраве може и трети път да я ползвам, ще видим дали ще издържи този напън newsm78
Бъни честит рожден ден, да си здрава и много щастлива майка и жена  bouquet Никакви такива контракции повече и на финала едно сладко и здраво бебче   Hug

Това е моят ферман, стига толкова съм дрънкала, изчезвам да правя тортичка  Mr. Green
Лек ден на всички и много усмивки  Hug
Виж целия пост
# 115
bunnynbirthday Да си жива и здрава и много обичана!  bouquet
Ох,elince_84 не знам,ама успя да ми запали чергата  Simple SmileВинаги след прегледа на ЖК ми казва нещо с мкоето да ме стряска и да го мисля,ама на трая го още.Най-тъпото е,че искам да види бебето,той вика тоз ехограф не е хубав,ела в четвърък в кабинета ми ще го погледна  ThinkingАма слава богу видяхме го при др.док и всичко е добре.  Praynig Simple Smile
Виж целия пост
# 116
bunny Честит рожден ден! Жива и здрава, леко раждане и много късмет!  bouquet
Виж целия пост
# 117
Здравейте тумбачета,изчетох ви най-накрая  Mr. Green
Бъни- И тук да ти честитя  рождения ден и да ти пожелая всичко най-хубво ,по много
Ауу Коте какви са тия голи барбита  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз много неща съм си харесала от чуждестранни сайтове , ама като не знам как става и не смея  Sad
Още нещо исках да пиша ,но забравих какво  Thinking
Виж целия пост
# 118
Бъни, ЧРД и от мен Simple Smile newsm59 newsm59

Крампите - действително методът боцкане с игличка се ползва например от плувците, за да не се удавят като им се схване бедрото или друг мускул. Но специално за прасец бих ползвала това вдигане на пръстите, което казвате Simple Smile

Моарейн, снимки на стаята задължително ще покажа, та ако ще да ви досадя с тях Simple Smile за раждането може да не се хваля особено, обаче за такива работи съм първа пушка хахаха Иди ме разбери Simple Smile

Котьо, не съм се крила, ами все излизате в работно време. Айде уикенда, че ММ да гледа детето. Hug
Виж целия пост
# 119
Bunny, честит рожден ден!! Бъди много щастлива ..и едно пухкаво бебенце на финала!

Елинце, то бебето е 1 кг., но плацента и води са още поне килограм и половина, матката е увеличена, обемът на кръвта е увеличен, млечните жлези...поне 3-3,5 кг. са оттук.

За флуор - не давам.

За подготовка на зърната - също не правя. При нужда после ще слагам разни мазни кремчета. Но само такива без отмиване, защото честото миене създава повече проблеми.

Сухраняване на кърма - най-добре да се прави в контейнери от специална пластмаса, без вредните съставки, поне за кърма аз не бих сложила в контейнерчета за урина, а само в чашки или пликчета за кърма.

За чуждестранни сайтове - и аз не знам как пристигат и дали пристигат, схемата не ми е ясна и не поръчвам. От сайтове като цяло много малко неща купувам - билети, хотели, ей такива..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия