През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 150
Най-сетне и аз да се похваля - на 6 ноември се роди нашият син Михаил - 55см и 3,985кг!!!
Мишончо е прекрасен, много слушка и спинка. За раждането не искам да разказвам в тази тема, защото беше изключително тежко, но важното е че сме добре и се гушкаме.     

И днес има имен ден!

Честито миличка и чест ви имен ден! Нека расте здраво и щастливо бебче, което да внася само радост в дома ви  Hug
Виж целия пост
# 151
Здравейте,

Честит имен ден на всички празнуващи днес!

Ева на сцена честит ти син и именник!

Plesure, Val_stef успех момичета. Успех и на всички други,на които им предстои раждане.

Neonkaa аз родих на Пещерско шосе. Останах доволна, не съм плащала за избор на екип. Само може би отношението на на хората е малко гадно, но да си призная това не ме тормози. А пък и аз съм глезла и малко ги изнервих.

Angels нашето пъпче падна на 7 ден. На теб в болницата не ти ли казаха да го почистваш със спирт. Даже от както е паднал пак отделя едни секрети и го чистим със спирт. Купили сме етилов спирт 70%. Относно идването на гости според мен е важно как ти ще се чувстваш. Примерно аз в момента главата ми е все надута и от постоянното говорене на дъщеря ми много се изнервям надявам се това бързо да отмине.
Виж целия пост
# 152
почиствам го със спирт 90%,чак като падне ще е  70%,слагам и антибиотична пудра-така казаха в болницата.
Аз иначе съм си екстра и ще видим.То ако идват гости ще е братовчедка ми с мъжа и и макс още едно семейство.ще видим.
Виж целия пост
# 153
Ева на сцена,честито бебче  и от мен   bouquet.Честит му и първи имен ден,да расте жив и здрав !

Tedito_799,двечките сме си като сестри и приятелки. всичко си споделя с мен детето. дано и брат й да е така
Искрено ти  пожелавам,и с момченцето ти да се разбираш така чудесно  Hug.
Опитвам се да съм спокойна за малчо,понеже майка ми е вече тук,а и кака му ще е с него.Татито неотлъчно с мен в болницата обаче.Без него никакво раждане .Със сина ни,ми беше голяма опора в болницата.Държеше ми ръката,разхождаше се с мен,даде ми сили да се напъвам, когато беб беше излязъл наполовина и си  мислех,че повече не мога  Blush.Сега си го искам пак с мен .
Стиснати палчета и от мен за всички на които им предстои скорошно раждане .
Виж целия пост
# 154
Ей момичета останаха ли бременни тук??? Началото на Ноември е, а имам чувството, че вече всички родиха Crazy Не знам до края на месеца ще има ли бременни въобще newsm78 Започна вече да се говори за кърмене, пъпчета и т.н, а аз съм още на фаза контракции, болки и ме тресе една предродилна треска #Crazy Седя под напрежение и чакам......то луда работа Grinning
На другите като мен желая успех и късмет, а на родилите мами да събират опит, че после да дават съвети Hug
Виж целия пост
# 155
Хайде и аз де се включа !!
Хеййй ..почти не останахме бременните !!И аз чааакаам -днес ми е термина ,но никакви признаци !!Ще хода на консултация по-късно и ще видиме !!
Честито на обебелите се !!
Ако се появи Радулита да сподели за раждането !!С нея говорихме ,че ще раждаме в Тина Киркова !
Хубав и спокоен ден на всички !!
Виж целия пост
# 156
Бързам да се запиша в новата тема че в старата докато се запиша и вече я бяхте изписали Simple Smile
Честити бечета на всички Simple Smile Да са ви много здрави и много послушни малките срадури Simple Smile
Ние сме на финала с ремонта.Досега го правихме затова не съм писала отодавна.
Мойта непослушка тая нощ ни изправи на нокти.Почна да ме стяга корема по малко.да ме наболва и викам на мъж ми айде до болницата.Оказа се че са били подготвителни контракции и че почти нямям разкритие и ми пуснаха да си ходя.Заспала съм и сутринта като станах леко прокъвих и пак до болницата и се оказа че е от прегледа.ама аз въприки всичко се притеснявам  newsm45
На финала сме но тоя финал имам чувството че се точи  Sad
Виж целия пост
# 157
Ей момичета останаха ли бременни тук??? Началото на Ноември е, а имам чувството, че вече всички родиха Crazy Не знам до края на месеца ще има ли бременни въобще newsm78 Започна вече да се говори за кърмене, пъпчета и т.н, а аз съм още на фаза контракции, болки и ме тресе една предродилна треска #Crazy Седя под напрежение и чакам......то луда работа Grinning
На другите като мен желая успех и късмет, а на родилите мами да събират опит, че после да дават съвети Hug
Има,как да няма!Аз смятам да съм тъкмо за края на месеца,да не кажа и за началото на декември...и за предродилната треска не си единствена,просто трябва да се настроиш психически,че всичко ще бъде наред
Виж целия пост
# 158
и аз съм още от неродилите, ама искам да ви питам възможно ли е постоянна тъпа болка в кръста, все едно съм ходила с часове наред без почивка, да е предвестник на раждане?! newsm78
Виж целия пост
# 159
и аз съм още от неродилите, ама искам да ви питам възможно ли е постоянна тъпа болка в кръста, все едно съм ходила с часове наред без почивка, да е предвестник на раждане?! newsm78
да,аз и двата  пъти започвам да раждам по този начин
Виж целия пост
# 160
такаааааааааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green значи аз от сутринта съм с нея, значи да почвам да се ослушвам като заек в тръстика Mr. Green

значи само вие знаете, няма да ме издавате, майка ми сега ще ме извежда на разходка, ако днес не се появя повече търсете ме в АГ-то Mr. Green

Дарклейди благодаря за отговора Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 161
И аз да се запиша в групата на неродилите Simple Smile

При нас признаци няма...снощи ме постегна корема след като го разходих, но нищо сериозно - ни тапа пада, ни нищо  newsm78 Знаех си аз, че ще пренося, ама нали преди 2 седмици доки каза, че сме в стартова позиция за раждане...Странното е, че не ме тресе и предродилна треска - напълно съм си спокойна newsm78

Честит имен ден на всички именици - със здраве да си носят името  bouquet

Ева на сцена, честита рожба и да му е честит имения ден Hug

Меци, не знам дали може да е предвестник.....мен всяка вечер ме мъчи такава постоянна болка в кръста....но ако след разходката зачезнеш - стискаме палци Simple Smile
Виж целия пост
# 162
Littel_Snow не разчитай да падне тапа или да изтекат води. И двата пъти не се случи при мен. Разхождай се до последно. Имам чувството, че точно разходките бяха много от полза при мен.

Меци за болките в кръста - да те са част от започването. Разходи се и спокойно,когато дойде момента сме с теб.
Виж целия пост
# 163
Здравейте и от мене Simple Smile
И аз съм в графата“неродили“,ама то и терминът ми е на 29-ти...та има още време Laughing
На всички родили мамчета пожелавам бързо възтановяване и много послушни бебчета Heart Eyes
Честит Имен Ден и на всички празнуващи днес  bouquet
Виж целия пост
# 164
Честито на всички обебели се и на всички, които имат имен ден днес!

Аз се върнах от преглед току що и резултата  - имам 3 см разкритие, почти изгледане шийка, бебка се е центрирала и тежи някъде около 3200гр. и се чудя до колко ли време ще родя? Сега ще взема и да довърша нещата, които още не съм свършила, че май няма да ме чака да се намоткам беборанката. Лекарката ми каза, че идва ли ще си дочакам термина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия