През март бяхме две чертички засмени, а през НОЕМВРИ 2012 ще сме вече в Родени

  • 30 024
  • 729
# 180
Меци, миличка  Hug Минала съм по този път и дано при вас се окаже фалшива тревога....С теб съм и ти пращам цялата си положителна енергия. Само да ти споделя, че моя баща буквално се върна от онзи свят, когато разбра, че съм бременна. Дано бебчето подейства така на татко ти и бързо да се справите със ситуацията  Praynig за вас, а ти се пази Hug

За жалост, аз не съм от компетентните и сериозните, които могат да се справят с темата, сори.
Виж целия пост
# 181
Привет,
Да поздравя родилите мами през последните 3дни! Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват  baby_neutral  Heart Eyes
Меци, с теб сме в мислите ти и стискам палци всичко да е наред  Hug
Виж целия пост
# 182
Меци  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 183
Meci, много, много положителна енергия и стиснати палчета пращам!  Praynig Praynig Peace Peace Praynig
Виж целия пост
# 184
Меци  Hug  Praynig Дано всичко да мине нормално.

Честито на обебилите се мами! Да са им живи и здрави слънцата!
Виж целия пост
# 185
Меци   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 186
Момичета, имам вест  pregnantstork-boybaby

Плежъчрето е родила малкия разбойник Ники  newsm32 днес в 5:48, 3400гр. 50см. Мама и бебе са добре и си почиват  smile3521
Виж целия пост
# 187
Добро и лошо вървят ръка за ръка в живота ни.... няма как.... без едното не бихме различили и оценили другото Praynig Дано нещата се оправят с бащата на Меци!


 Уфффф, както го пиша това, дават погребението на Максим по телевизията. То и тая работа за мен не е читава... ама нейсе всеки си има право на мнение.

Исках да ви питам някой с термин около моя - 28ми, дали ще ражда в Шейново? Аз вчера бях на лекар и не дават никакви надежди за подраняване (колкото и да ми се иска, че ми тежи много вече). Най-вероятно  ще си чака човекът датата и като баткото ще стане 4 кг..

Хубав и усмихнат ден на всички! Нека сме силни за двама!
Виж целия пост
# 188
Ето ги и първите добри новини! Живи и здрави да са! Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Честит син на Плежърчето,да е жив и здрав малкия Ники и много да радва мама и тати!
Виж целия пост
# 190
Плежърче, честит ти Ники!  Hug Честито и на Радулитка, Монси и на всички, които съм пропуснала!  Heart Eyes Blush Наистина вече губя бройка и имам чувството, че всички родиха.  Crazy Да са ви живи и здрави дечицата, мили мами!  stork-boy stork-girl Two Hearts

malin4e за къде бързаш, ей? И моят термин е на 28-ми, да, тежичко е накрая, но нека си поседят бебенцата, да си пораснат, да си дочакат термина...  Heart Eyes Аз ще раждам в "Тина Киркова", заради моята докторка и също засега нямам абсолютно никакви признаци за по- ранно появяване на госпожицата. Но не го мисля, тя като е готова, няма да пропусне да излезе, хехе.  Laughing Hug

Вчера пристигнаха паричките от свекърите за креватчето. В крайна сметка, след вашите препоръки, се спряхме на тази червена прелест  Heart Eyes

Скрит текст:

Другата седмица ще имам консултация с хематолог, докторката ми не е спокойна с тази неизяснена анемия... онази вечер се обади в 21ч., милата, за да си говори с мъжа ми, да обсъждат този мой нисък хемоглобин (седи си на 83). Спомена нещо за болница, за наблюдение, нооо- не, никъде не отивам, само да се психирам!  Naughty

Хайде, дано всичко е наред с вас и да имаме повече хубави новини днес...   bouquet
Виж целия пост
# 191
ПЛЕЖЪРЧЕ , ЧЕСТИТ СИН !!! МНОГО ЗДРАВЕ НА НИКИ , МНОГО ДА ВИ РАДВА !!! А ТИ БЪРЗО СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАЙ , ЧЕ ТЕ ЧАКАМЕ  Hug
 Юле , ясно ти е че е не е добре тази стойност на хемоглобина . Ако се налага влез за наблюдение .
Меци , мила  Hug Hug Hug
 Ние днес сме на ваксина  #Crazy най-гадната част за малките мишлета  #2gunfire
Виж целия пост
# 192
Честити бебоци и от мен, поименно няма да изброявам, много са, ще изпусна някого!
Аз днес съм от 6:00 на линия. То с този запушен нос спи ли се!? ooooh!

Гери, много е интересно това с "преди да родиш" и при мен има хора, които искали да се видят с мен с корем  preggo Да ама става тъй, че аз им се моля да се срещнем, което ми е много странно. Вече съм казала: "Като искате да ме видите с корем, действайте, остава ми седмица и после няма" ooooh!
Виж целия пост
# 193
Juleto,

повтарям си и аз че ще му дойде времето, ама като нито се спи, нито се върви вече.... Изнервила съм се! С таткото се разправям за глупости! Баткото го е прихванало нещо - ревност ли е, какво ли е.. само ги приказва едни цветни! Снощи ми вика : Мамо, обещай ми винаги да си до мен! После: Мамо, не искам никой да ме убива! Мамо, не искам да отивам в затвора!

Какво му става на това дете не знам newsm78 Май ще спираме телевизията, че освен от там не знам как ще му хрумне това.
И изобщо чалнала съм се  #2gunfire

Тези дето им е второ дете, споделете как посрещнаха бебето батковците/каките!
При нас разликата е 3г.5м.
Виж целия пост
# 194
Мецанко, стискам палци всичко да е наред. И се моля за най-добрия изход от ситуацията.

Буквално сълзите са ми на очите, баси бива ли аз да живея с най-несъобразителния човек на света. Той да син ходи да си вее задника, аз да си стоя сама. И да не говорим, че чувам и реплики от сорта свиквай и подобни. А с какви ( да не изпадам в подборности) субекти от женски пол излиза не ми се коментира. Знае, че изпитвам силна непоносимост към тях и пак....нямам думи. Много ми е болно, ама то кво му пука на него......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия