Какво, къде, кога... - 2

  • 169 022
  • 1 488
# 255
Little wingels, благодаря че сподели за Пепеляшка на лед!  Hug Вчера бяхме на представлението и останахме очаровани. Въпреки студа, течащия покрив и изобщо мизерната обстановка (или може би точно заради тях), бяхме омагьосани от таланта, енергията и ентусиазма на децата. Личеше си, че са вложили много старание и любов. Дано подобни спектакли станат традиция, каквато е идеята на организаторите.
Ето краткия репортаж на БНТ за събитието-
http://bnt.bg/bg/news/view/91917/prikazka_na_led_na_pyrzalka_slavija
а тук има качени няколко клипчета от тази прекрасна Ледена приказка -
http://vbox7.com/user:zlatkoooooooooo?p=allvideos
Виж целия пост
# 256
Абсурдно е този спектакъл да не стане традиция. Ние изгледахме всички клипчета и ЧАКАМЕ СЛЕДВАЩИЯ СПЕКТАКЪЛ Simple Smile   
Детето ми плаче, че не сме го гледали и иска веднага да отива да кара кънки Simple Smile
Ако нямате време, гледайте само клипче №3- с най-мъничките дечица е
Виж целия пост
# 257
Ние не отидохме. До последно се колебах и се опасявах, че ще го сравняваме с Disney on Ice, което още ни държи влага и мечтаем да повторим.  Simple Smile И мойта след Disney on Ice искаше незабавно да стане опитна фигуристка.  Laughing

Гледах клипчетата, дечицата са очарователни, но аз със сигурност щях да се издразня яко от мизерната обстановка и студа. Пък дано се намерят спонсори, за да се превърнат спектаклите в традиция.  Simple Smile Начинанието е похвално, но ми се струва мисия невъзможна в държава, която няма никакви традиции, нито школа във фигурното пързаляне.
Цената на билетите не е ли малко височка за такъв аматьорски спектакъл...  newsm78

---------------------

И добра новина за почитателите на модерния балет - култовият руски Балет Тодес се завръща в България с новия си спектакъл Attention, концертът в София ще бъде на 28 февруари 2013 г., в Пловдив на 1 март, във Варна на 3 март:
http://novinar.bg/news/balet-todes-u-nas-prez-proletta_NDEyNDs2NA==.html;
http://www.eventim.bg/bg/bileti/todes-sofia-varna-plovdiv-4/events.html
Виж целия пост
# 258
 Честита Нова година на всички ви, момичета. Желая успешна и щастлива година на змията Simple Smile)).
 Имате ли идея за някакво мероприятие днес, където  да заведа децата?
Виж целия пост
# 259
Честита Нова година и от мен! Дано е по-богата и по-успешна! Бъдете здрави, малки и големи!  Hug

Слънчев ден, мисля, че днес няма никакви мероприятия, почивен ден е. Единственото, което ми хрумва, е кино. Онзи ден гледахме с мойта плаката на "Животът на Пи", изглежда много приятен приключенски филм за цялото семейство, с участието на забележителен тигър. Wink
Виж целия пост
# 260
Ние днес бяхме на ледената пързалка  Ариана. Това беше единственото забавление за деца днес май:)Тя работи денонощно.
Виж целия пост
# 261
Моля ви за мнение дали детския балет СПЯЩАТА КРАСАВИЦА си заслужава, мерси  Hug
Виж целия пост
# 262
В детски център Смехурко има безплатен открит урок по йога в събота от 10:30
Виж целия пост
# 263

И добра новина за почитателите на модерния балет - култовият руски Балет Тодес се завръща в България с новия си спектакъл Attention, концертът в София ще бъде на 28 февруари 2013 г., в Пловдив на 1 март, във Варна на 3 март:
http://novinar.bg/news/balet-todes-u-nas-prez-proletta_NDEyNDs2NA==.html;
http://www.eventim.bg/bg/bileti/todes-sofia-varna-plovdiv-4/events.html

Великолепна новина! Минаха доста години, откакто ги гледах за последно наживо. С удоволствие ще заведа и дъщеря ми. Невероятни артисти!
Виж целия пост
# 264
Честита Нова година! Много здраве и усмивки!!!
На 27 януари - за втори път деца, майки, татковци (и активни баби и дядовци:))могат да се позабавляват в Модерен театър с Пиратско шоу "Карамба" http://www.festival-bg.com/bg/concert/4 До 7 януари - билети се продават в мрежата на Ивентим и на касите на НДК, а след това и от офиса на организатора.
Виж целия пост
# 265
 За колко големи деца е подходящо?
Виж целия пост
# 266

И добра новина за почитателите на модерния балет - култовият руски Балет Тодес се завръща в България с новия си спектакъл Attention, концертът в София ще бъде на 28 февруари 2013 г., в Пловдив на 1 март, във Варна на 3 март:
http://novinar.bg/news/balet-todes-u-nas-prez-proletta_NDEyNDs2NA==.html;
http://www.eventim.bg/bg/bileti/todes-sofia-varna-plovdiv-4/events.html

Великолепна новина! Минаха доста години, откакто ги гледах за последно наживо. С удоволствие ще заведа и дъщеря ми. Невероятни артисти!
Днес купих билети и съм много щастлива !
Виж целия пост
# 267
В Модерен театър повече не бих завела детето си .В залата е адски студ. Бяхме на коледното представление и хем предварително ме увериха че всичко щяло да бъде наред с отоплението .
Виж целия пост
# 268
*Elle*, подходящо е за всички възрасти. Ние бяхме на Пиратското шоу през декември и много се забавлявахме. Имаше деца от 2 до 12 години, да кажем, и за всички беше намерен начин да участват в игрите. Артистите организират много и разнообразни игри за децата, както и за родителите. Аз и тогава споделих, че имам забележка към Модерен театър, залата беше студена и мръсна. Но към шоуто и артистите нямам никакви забележки, с удоволствие бихме повторили тяхно представление, но не в тази зала.
Виж целия пост
# 269
http://www.goethe.de/ins/bg/sof/lhr/mwl/bg10136352v.htm
2012 е юбилейната година на Братя Грим: преди 200 години е публикуван първият сборник с приказки, озаглавен „Детски и семейни приказки".

В чест на този юбилей Гьоте-институт организира интерактивната изложба „Приказни светове”, която води през основните мотиви в немските приказки и съдържа много елементи за слушане, гледане и активно участие. Център на внимание са магията и вълшебството, животните или пък героинята в приказките.Непрекъснатите паралели с днешната младежка и поп култура изненадващо представят персонажите в нова светлина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия