Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота!! Тема 25

  • 78 659
  • 833
# 15
Благодаря! При нас ако отсъстваш,трябва да си отработиш друг ден.Ще видя как ще съм и ще реша.Желая отлични резултати на всички!
Виж целия пост
# 16
Момичета,да ви питам колко бързо се възстановихте след конизацията? Аз съм студентка и петък имаме практика,задължителна.Дали ще мога да отида,след манипулацията ми в сряда? Вие лежахте ли или веднага бяхте в движение? То не че с 2 деца в къщи ще се залежа.

Не съм убедена, че ще си ок в петъка. Зависи в коя болница ще ти правят конизацията за това какъв ще е престоят, мен ме държава повече от необходимото, но да ти кажа и като се прибрах си лежах. Болеше ме доста кръста и си кървях. Трябва много да внимаваш особено първите дни. Здравето ти е по-важно от едно упражнение. Peace
Виж целия пост
# 17
Кокоша Нел,мерси за темата  bouquet
Аз се възстанових бързо след конизацията.Мисля,че би могла в петък да си на практика,но все пак си е индивидуално възстановяването.Успех!
Виж целия пост
# 18
Савина, и аз мисля, че е по-добре да лежиш. Практиката няма да избяга и няма нищо по-важно от здравето ти. Пък и сама ще се убедиш, че трябва да лежиш.
Успех ти желая. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 19
Излязоха! ЦИН 3, няма наличие на ракови клетки, изрязано до здраво!
Благодаря на всички Ви за подкрепата!
Виж целия пост
# 20
 Hug

Марш на освежаваща разходка... да видиш каква прекрасна есен е вън Simple Smile

Понеделник ще звъня на доктора за първия си преглед след конизацията .... май конците и течовете окончателно приключиха.... Tired
Виж целия пост
# 21
Нел, браво! Много, много се радвам за добрите резултати!  Hug Hug Hug Party Докторът си е свършил добре работата.  Wink Наистина заслушаваш да разпуснеш подобаващо.  Simple Smile
Значи и при теб има разлика в резултата. Биопсията беше "карцинома ин ситу", нали? Какво ще рече без наличие на ракови клетки, а Цин 3?

Важното е, че всичко е изрязано до здраво! И всичко е наред!  Hug
Виж целия пост
# 22
Излязоха! ЦИН 3, няма наличие на ракови клетки, изрязано до здраво!
Благодаря на всички Ви за подкрепата!

Браво, радвам се на хубавите новини. Peace Сега можеш да си отдъхнеш и да се усмихваш повече! Hug
Виж целия пост
# 23
Нел, браво! Много, много се радвам за добрите резултати!  Hug Hug Hug Party Докторът си е свършил добре работата.  Wink Наистина заслушаваш да разпуснеш подобаващо.  Simple Smile
Значи и при теб има разлика в резултата. Биопсията беше "карцинома ин ситу", нали? Какво ще рече без наличие на ракови клетки, а Цин 3?

Важното е, че всичко е изрязано до здраво! И всичко е наред!  Hug

Не, и при биопсията бях ЦИН 3.
Виж целия пост
# 24
Извинявай, не съм запомнила добре.
Виж целия пост
# 25
Поздравления за добрите резултати!
Виж целия пост
# 26
Момичета, писах предните пъти от телефона, та затова така.
Искам да ви кажа, че съм адски щастлива Heart Eyes
Пожелавам го на всички. Hug Praynig
Виж целия пост
# 27
Искам да ви кажа, че съм адски щастлива Heart Eyes
Пожелавам го на всички. Hug Praynig

Много се  радвам за теб ,дано вече да си спокойна ! Peace Hug
Виж целия пост
# 28
Браво, Нел! Много се радвам за теб. Прави са, момичетата, отпусни си душичката сега.
Само такива постове да се четат в тая тема!
Виж целия пост
# 29
Здравейте  Simple Smile Скоро на 13 Септември тази година ме оперираха за втори път от киста на яйчника. Първият път кистата беше 5см. а сега 15см. Слава богу мина добре. Месец след операцията отидох на преглед с колпоскоп , последва биопсия на шиийката на матката и цитонамазка и днес излязоха резултатите от биопсията. Казаха "Сквамозен папилом" Много се притесних, но тя ми обясни, че се изгаряло и всичко минавало. Веднага се разрових в интернет но пак не съм на ясно какво следва и дали това е правилното лечение. Простете ми ако не е тук мястото на моя въпрос, но ще се радвам ако някой може да ми сподели нещо повече.
Предварително Ви благодаря.

ПП. Резултатите от цитонамзката ще излязат в сряда.

Хубав ден Simple Smile   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия