Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота!! Тема 25

  • 78 676
  • 833
# 765
Хм, може би, защото моето ще е с местна упойка.

И аз към 15ти ще се обадя сигурно Simple Smile

Аз затова питам ако някоя е ходила на ЛИИП при Славчев да даде малко инфо как протича. Иначе той искаше изследване за ЧПВ, но каза, че преди самата конизация като отида, ще ми направи.
Виж целия пост
# 766
 Hug Hug За днес ще спра да чета, с всеки изминал ден ужасът в мен става все по-голям. Още веднъж честито Утопия  Hug
Виж целия пост
# 767
Здравейте момичета! От известно време ви чета, но сега реших да споделя с вас и моите проблеми. На 07.01. след редовен профилактичен преглед ми излезе резултат пап3Б. Веднага лекарката ми пусна втора и след седмица излиза пап1.Чудесно! Трябваше след 3 мес. пак да отида контролно, но реших по-рано да се консултирам с друг лекар. И така отидох в Майчин дом-цитонамазка, колпоскопия и доктора ми каза всичко е ок. Но излиза вчера резулата от цитото и пак пап3б.  Нищо общо обаче няма между двата резултата освен, че са пап 3б. Първият е с единични и на групи епителни клетки с нарушен ядрен индекс, а вторият с доста увеличени левкоцити/ това ми казаха по тел./
Е, кажете ми сега какво да мисля и какво да правя??
Посъветвай се с онко-генеколог,за биобсия тя е единсвеният начин да се диагностицира ако има проблем!!Успех скъпа!!
Аз всъщност бях на онко-гинеколог в МД, ходя при него от 10год., там са и двете ми раждания, та си мисля, че каквото и да се прави ще е там. Недоумявам само, как за 1,5 мес., могат да се получат три различни резултата.  newsm78
Виж целия пост
# 768
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?
Момичета бях със сестра ми в болницата неотлъчно до нея,няма да има кръвотечения не се подготвяйте за нещо страшно!!Слага се тампон и няма нищо страшно!!Съвет не ставайте през деня нека минат поне 6 часа,с епидоларната анестезия е проблем това че те боли глава кръст всичко,но бият успокоителни така че всичко ще е наред!!Сестра ми и беше кофти само от упойката!!На другият ден си беше добре а сега вече излиза и е супер!!Спокойно всяко чудо за 3 дена така е и с това!!
Виж целия пост
# 769
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?
Момичета бях със сестра ми в болницата неотлъчно до нея,няма да има кръвотечения не се подготвяйте за нещо страшно!!Слага се тампон и няма нищо страшно!!Съвет не ставайте през деня нека минат поне 6 часа,с епидоларната анестезия е проблем това че те боли глава кръст всичко,но бият успокоителни така че всичко ще е наред!!Сестра ми и беше кофти само от упойката!!На другият ден си беше добре а сега вече излиза и е супер!!Спокойно всяко чудо за 3 дена така е и с това!!

Радвам се, че всичко е минало добре при сестра ти. Сега бързо възстановяване й пожелавам! Peace

nefertari30 при пълна упойка са задължителни тези изследвания. Пълната упойка няма нищо общо с местната. Така, че не се учудвайте, почти всички сме минали през тях. А къде точно Ганчева ще те оперира?

utopia Честито за дипломирането. Сега да мине и конизацията и всичко ще е наред. Успех и не го мисли, всичко ще е наред! Peace
Виж целия пост
# 770
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?
Момичета бях със сестра ми в болницата неотлъчно до нея,няма да има кръвотечения не се подготвяйте за нещо страшно!!Слага се тампон и няма нищо страшно!!Съвет не ставайте през деня нека минат поне 6 часа,с епидоларната анестезия е проблем това че те боли глава кръст всичко,но бият успокоителни така че всичко ще е наред!!Сестра ми и беше кофти само от упойката!!На другият ден си беше добре а сега вече излиза и е супер!!Спокойно всяко чудо за 3 дена така е и с това!!

Радвам се, че всичко е минало добре при сестра ти. Сега бързо възстановяване й пожелавам! Peace

nefertari30 при пълна упойка са задължителни тези изследвания. Пълната упойка няма нищо общо с местната. Така, че не се учудвайте, почти всички сме минали през тях. А къде точно Ганчева ще те оперира?

utopia Честито за дипломирането. Сега да мине и конизацията и всичко ще е наред. Успех и не го мисли, всичко ще е наред! Peace
Миличко всичко ще мине пълната упойка е по-добре от епитуларната тя за 2 часа отшумява,а епидоларната сестра ми 3 дена я боля гърба и 6 часа не си усещаше краката!!
Виж целия пост
# 771
Мили мои момичета всичко минава и заминава,остава само горчив привкус  от преживяното!!ще пиша утре за резултата от хистологията на сестра ми!!Сигурна съм че ще приключим с това и ще се радваме на добри резултати!!Сигурна съм и вие ще сте добре!!Борите се и го заслужавате...онова,което не ни убива ни прави по-силни!!
Виж целия пост
# 772
Аз само се чудя, ЛИИП не се ли прави с местна упойка, защо пълна? Или при всеки лекар си е различно.
Виж целия пост
# 773
utopia, ЛИИП при теб ли 6те се прави? Ти  не  бе6е ли с цин 3? Питам понежи аз са6то предпо4итам ЛИИП и сам с 3-ТА СТЕПЕН ДИСПЛАЗИЯ. Но незная Гор4ев как практикува в тоя слу4аи ooooh!
Виж целия пост
# 774
Да, ЛИИП и съм с цин3. Изцяло се доверявам на Славчев, само хубави неща съм чувала за него.
Виж целия пост
# 775
Е няма как да не вляза тук по 3-4 пъти на ден  Mr. Green
Нормандия,  радвам се, че сестра ти е по-добре вече   bouquet
УтопияHug ще се подкрепяме
Бести, в болница Сердика ще е, но първо искам да разбера защо ще ми прави ЛИИП без наличие на ЦИН - това на 15-ти. Ганчева сега работи там. Зная, че за пълна упойка са нужни тези изследвания. И през ум не ми минава за местна - ще припадна от ужас там  #Crazy Абсурд!
Виж целия пост
# 776
Здравейте момичета! От известно време ви чета, но сега реших да споделя с вас и моите проблеми. На 07.01. след редовен профилактичен преглед ми излезе резултат пап3Б. Веднага лекарката ми пусна втора и след седмица излиза пап1.Чудесно! Трябваше след 3 мес. пак да отида контролно, но реших по-рано да се консултирам с друг лекар. И така отидох в Майчин дом-цитонамазка, колпоскопия и доктора ми каза всичко е ок. Но излиза вчера резулата от цитото и пак пап3б.  Нищо общо обаче няма между двата резултата освен, че са пап 3б. Първият е с единични и на групи епителни клетки с нарушен ядрен индекс, а вторият с доста увеличени левкоцити/ това ми казаха по тел./
Е, кажете ми сега какво да мисля и какво да правя??
Посъветвай се с онко-генеколог,за биобсия тя е единсвеният начин да се диагностицира ако има проблем!!Успех скъпа!!
Аз всъщност бях на онко-гинеколог в МД, ходя при него от 10год., там са и двете ми раждания, та си мисля, че каквото и да се прави ще е там. Недоумявам само, как за 1,5 мес., могат да се получат три различни резултата.  newsm78

Могат, могат, при некадърни лекари всичко може.  ooooh! Аз преди година и половина бах 3Д група, после 1 гр, после 1-2 група, сега съм 2-ра, това за 6 месеца. Ако не е тоя форум.....не знам, такова безхаберие цари
Виж целия пост
# 777
Е няма как да не вляза тук по 3-4 пъти на ден  Mr. Green
Бести, в болница Сердика ще е, но първо искам да разбера защо ще ми прави ЛИИП без наличие на ЦИН - това на 15-ти. Ганчева сега работи там. Зная, че за пълна упойка са нужни тези изследвания. И през ум не ми минава за местна - ще припадна от ужас там  #Crazy Абсурд!

Ясно, защото в голям период от време тя приемаше само в частния си кабинет и не оперираше. Както и да е. Пълна упойка - по-добре, защото не го мислиш и не знаеш какво се случва по време на конизацията. Аз бях умряла от страх преди упойката, но като заспах и след това се събудих, всичко беше ок и се чувствах добре; не знам какво е ставало, но важното е, че всичко беше ок след това. Peace
Виж целия пост
# 778
Е няма как да не вляза тук по 3-4 пъти на ден  Mr. Green
Бести, в болница Сердика ще е, но първо искам да разбера защо ще ми прави ЛИИП без наличие на ЦИН - това на 15-ти. Ганчева сега работи там. Зная, че за пълна упойка са нужни тези изследвания. И през ум не ми минава за местна - ще припадна от ужас там  #Crazy Абсурд!

Ясно, защото в голям период от време тя приемаше само в частния си кабинет и не оперираше. Както и да е. Пълна упойка - по-добре, защото не го мислиш и не знаеш какво се случва по време на конизацията. Аз бях умряла от страх преди упойката, но като заспах и след това се събудих, всичко беше ок и се чувствах добре; не знам какво е ставало, но важното е, че всичко беше ок след това. PeaceБетци хистологията каква ти беше утре ще кажат резултата на сестра ми...какво да очакваме?
Виж целия пост
# 779
Бетци конизацията на сестра ми беше скалпелна...с резултат от биопсия цин 3 тежка форма на дисплазия хроничен цервицит!!Може ли всичко да е наред вече!!Ох искам да приключим !!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия