Няма да забравя някакъв ББрадър как една жена си бе намерила либовник по нета и използваше предаването да поиска прошка от мъжа си.Не помня хубаво,но май и дете имаше-брр.
Голяма излагация.Ако това е Голямата и Абсолютната любов -мерси.
), вече взех да се осъзнавам. Спрях да се виждам с него въпреки че чувствата ми не си отидоха още няколко годинки. Е от това по-загубено влюбване не мога да си спомня да съм имала. И вече в подобно малоумно положение не бих и изпаднала. Тогава бях все още млада и глупава - вече няма начин.
, гърчиш се, така да се каже... 
Не искам аз такава любов, изобщо да ме подминава ....
само дето що имаше изследвания си ги направих всичките след това
само дето що имаше изследвания си ги направих всичките след това 
Препоръчани теми