SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 24 099
  • 740
# 375
Така де, аз и в паралелепипед ще се напъхам, само Сам да е едната страна.


Коментар: Lucky Jared Padalecki!!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Искам да съм на  мястото на Сам, искам да съм на мястото на Сам smile3504
 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 377
И аз,и аз искамммм Simple Smile  smile3508
Скрит текст:
Епизод 1 на трети сезон,беше също много добър
Виж целия пост
# 378
Ми дайте го този Сам насам  smile3508, та да освободи скута
Лисе, трети сезон ми е любимият. Просто няма слаба серия. Жалко, че са само 16.


Виж целия пост
# 379
Ми дайте го този Сам насам  smile3508, та да освободи скута
Лисе, трети сезон ми е любимият. Просто няма слаба серия. Жалко, че са само 16.



О,давам ти го веднага ! Simple Smile
Ех,аз се готвех за 22  #Crazy


П.П - Май попаднах на тази Лиса Брейдън, да не би Дийн да има дете ?  Thinking
Виж целия пост
# 380
Имаме нарушител  #Crazy
Моят мил съпруг току що го хванах да наднича в хубавата ни темичка  hahaha
Заварих го ухилен до ушите  Mr. Green Каза, че е много забавно тук, в което не съм се и съмнявала. Всички сте страхотни  Hug hug
Виж целия пост
# 381
 hahaha Абе като попрехвърли две-три страници само с мъже, ще му стане по-малко забавно.
Виж целия пост
# 382
hahaha Абе като попрехвърли две-три страници само с мъже, ще му стане по-малко забавно.

rotfImbo
Ей,държахте ме 30 минути в неведение,ама Лиса-та каза,че не бил негов сина  Whistling
Виж целия пост
# 383
А не  Whistling мойто знае за увлечението ми по Дженсън Embarassed
Нали не може да стане затова е спокс  Mr. Green
Лошо няма да се изказва възхищение от привлекателността и актьорската игра както на Дженсън така и на Джаред, но нали си е филм затова сигурно си мълчи  hahaha
Виж целия пост
# 384
Ей,държахте ме 30 минути в неведение,ама Лиса-та каза,че не бил негов сина  Whistling
Aма нали да не ти разваляме гледането.
Кажи ся, даваш ли да ти казвам Лиса?

Я какво намерих:


И още:
Виж целия пост
# 385
.... Чакай да стигнеш до Changing Channels, може и да си промениш мнението.  Grinning

 Joy Joy Joy  един от най най яките, да не кажа и най най ...

Последен епизод изгледан, се муа супер доволен, обичам такива епизоди.
И аз като Златето, май пълнежите ми харесват повече. Някак разпускащо ми действат  Mr. Green

Виж целия пост
# 386
Импала , да , давам аз  Simple Smile

Малеее 3-ти епизод със заешкото краче направо падах от стола от смях  rotfImbo rotfImao smile3532
Виж целия пост
# 387
Опа...здравейте Simple Smile

големи сладури са  Heart Eyes
Виж целия пост
# 388
аз не напредвам бързо, ама влизам да се похваля че се зарадвах да видя Тай Олсън като барманчИ в 0203, сега отивам да го догледам Flutter
Виж целия пост
# 389
Аа,Лиса ще ви бие,къде сте Simple Smile))
Теди,бавно ,но славно   bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия