SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 24 098
  • 740
# 525
Йей,кви са ми Шладки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 526
Страхотни джуджета няма как иначе  Heart Eyes, представям си Кас като Дядо Коледа  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 527
Хаха,да,всичките би били добри като Коледовци  Party
Виж целия пост
# 528
Инфо за 8.12 'Out of Time':
Скрит текст:
Question: Any new scoop on Supernatural? —Jonathan
Ausiello: A big “Winchester family mythology episode” is on the docket for late January, confirms exec producer Jeremy Carver. Playing a central role in the hour will be Sam and Dean’s paternal grandfather Henry, whose arrival stirs up some daddy issues for the pair. “In other words, what did their father’s father have to do with the way their father turned out? A lot of that is explored head-on,” reveals Carver. “There’s a tremendous amount of emotional ground that’s covered. When we get a chance to do one of these episodes, we try to do it with great care because we’re essentially [etching] a part of the mythology into stone.” Might Jeffrey Dean Morgan make a cameo as Sam and Dean’s late pa? Responds Carver, evasively: “As with any character, we always have open discussions about everybody in our universe.” (We’ll take that as a no.) (източник)
Иии още от Джереми за тазнощния, последен за доста време епизод: 'SPN' midseason finale preview: Boss on conflicts risi … 9;to a boil'. Нямам търпение вече!
Виж целия пост
# 529
Един специален поздрав за Г.Краули & Импала & Мистик


Виж целия пост
# 530
Mмм, благодаря Hug . Ча'й да върна жеста:

На бас, че това е твоето писмо с коледни желания Whistling .
Виж целия пост
# 531
О,Импала !  Hug
Благодаря Simple Smile
Хух,дано,дано,това ми е сега като мечта да го видя някой ден  Crazy
Виж целия пост
# 532
Момичета не така  Whistling писмото е мое  Mr. Green
Импалка, Лисе  Hug Hug Hug Hug  bouquet
Едно едитче:

Mr. Green
Виж целия пост
# 533
Момичета не така  Whistling писмото е мое  Mr. Green
Импалка, Лисе  Hug Hug Hug Hug  bouquet
Хаха,айде да си го разделим писмото  Hug
Виж целия пост
# 534
Добре Лисе   bouquet за всички ще има по едно редче..... Mr. Green
Виж целия пост
# 535
Добре Лисе   bouquet за всички ще има по едно редче..... Mr. Green
  bouquet
Един Сами
Виж целия пост
# 536
Подаръци ще имаа
за всички от сърцее.
За Новата годиина
да... (довършете сами). Whistling

Виж целия пост
# 537
Иху,сладури,то хубаво да довършим ама ще е леееко мръснишко  Mr. Green
Виж целия пост
# 538
Аааах, любимата Смолвил-ска фотосесия Mr. Green . Къде е Злата? Злате, нещо да кажеш Joy ?
Виж целия пост
# 539
Eто ме (подхилква се мръснишки) Да им отварям ли очите за некои достойнства на Дженсън или не?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия