Мамини коремчета растат и до МАРТ няма да се спрат! тема №6

  • 33 876
  • 748
# 495
Добро утро,момичетааа Simple Smile
Вчера нямах време да пиша,че бях по разходки!
Много хубави покупки сте направили,със здраве да ги ползвате вие и бебоците Hug
Виж целия пост
# 496
Добро утро !  Hug
Това със зодиите е много интересно, в къщи аз съм овенът а мъжът ми е телец, бебо също ясно се очертава да бъде овен, което много ме радва  Mr. Green Тези хора пробиват навсякъде където пожелаят, не избухват винаги както споменахте, избухват тогава когато са настъпени по мазола и тогава става страшно, иначе си мълчим и преценяваме хората около нас  Whistling
Виж целия пост
# 497
Ивелина, и аз съм имала цистит - пари и боли при тоалет и в един момент болката става ужасна без дори да се движиш. Но крак не ме е болял - и аз си мисля че може би нарастващата матка ти притиска някой нерв.
А иначе в къщи и мъжът ми и аз сме водолеи - напълно сме различни, детенцето ние рибка и сега ще видим второто, или ще попълни отбора на водолеите (ако избърза) или ще изравним резултата Риби - Водолеи.
Виж целия пост
# 498
Иве, цистита както са писали момичетата е придружен с парене и щипане при уриниране и чести позиви да ходиш до тоалет а като отидеш да нямаш пиш. Ти това не го споменаваш обаче. Мен преди няколко дни така ме болеше бедрото точно на сгъвката  ниско долу. На мен пък ми казаха тогава че бебето може да ме притискало. И след ден два се размина, което аз си обясних че се е преместило от там - което не зная дали е възможно. Но може да е вид притискане от матка, схвашане и т.н...Дано не е цистит че е доста неприятно.
Теми, кошарката е много симпатична честито. Във Варна няма Икея , а така ми се разглежда понякога точно този магазин.
За зодиите много нямам мнение от познати като характер дали ще е Рибка или Овен. Но май овните са по своенравни, но пък това понякога е добре че ще си остоява позициите. Така че Рибка , Овен ....когато тогава. Но като че ли Рибка че да излиза по рано. То Овена не е ли чак след 21 Март...много далече ми се струва. Маика ми е Вододлей и не много лесна, така че май май Риба Simple Smile))
Виж целия пост
# 499
 аз си мисля че може и  да не е цистит понеже ме боли само в дясно и на едно и също място... Не пари не щипе... Може да е камъче застанало някаде си там и неможе да премине... Ако е цистит ще ме боли целия пикочен мехур сигурно... знам ли...
Виж целия пост
# 500
Камъчетата са в бъбреците, не в пикочния мехур..  Thinking
Виж целия пост
# 501
Да в бъбреците са камъните,но нали минават по пикочните канали все пак. Не съм запозната добре с отделителната система на човека, но мисля че камъчтата минават през каналчетата когато излизат и тогава боли...
Виж целия пост
# 502
Еми аз биологията си я разбирам много и съм я учила много  Mr. Green и ако са камъни те болят първо в бъбреците, не когато излизат  Peace
Виж целия пост
# 503
Moже Simple Smile Няма смисъл да гадая... АГ ще си каже тежката дума Simple Smile) иначе бъбреци наистина не са ме боляли...  Confused
Виж целия пост
# 504
Simple Smile Добре де Иве как като досега не са те боляли, и реши, че е някакво камъче  newsm78.. Аз също да чукна на дърво не съм имала проблеми с бъбреците както и никои от моите роднини, обаче виж за цистита  #Cussing out задължително в годината по веднъж ме хваща, тъй като много хора не обичам да ходя в обществени тоалетни и отидем ли на почивка за няколко дни аз се връщам с цистит, дори стигнах веднъж до там да изхождам кръв..И мога да ти кажа, че болката е точно когато се изхождаш и с всеки час става все по силна.. Според мен това е от бебчето, тъй като и аз преди няколко дни бях споменала за подобна болка, бодешеме долу в лява и то наистина когато стъпвах, а по малка нужда ходех буквално през 15 мин., и се бях стреснала да не ми се скъсява шийката повече и такива глупости, но на другия ден нямаше и спомен  newsm78..
А тази кошарка на Икея  и на мен много ми харесва искам и моята да е така изчистена без люлки, повивалници и контейнери, но до този момент само харесвам, живот и здраве мисля към края на януари да купя нещата от първа необходимост и след като се появи големия човек тогава количките и екстрите..
За зодиите, няма как да се задържи до Овенчетата, тъй като сле началото на март, обаче ще постна за родителите Овен от които съм и аз Embarassed

Родителят Овен
Овенът обича децата и се гордее с тях, може да овладее всяко дете. Разбира децата си и е техен приятел и съветник. Майките обикновено са строги и изискват безпрекословно подчинение. Те трябва да проявяват повече търпение. Овенът иска винаги да е първи, но не бива да се състезава с децата си, а да им позволява да се учат от грешките си. Овенът не е тип „детешар”, но когато все пак се сдобие с деца общува с тях много добре и за всеобщо учудване проблемът „родители - деца” при тях не съществува.
Виж целия пост
# 505
Извинявайте ако говоря глупости, просто съм нямала цистит и камъни и нищо не ми е ясно... Затова ви питам Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Тиарка постеляй си тоалетна хартия на седалката, когато сте на почивка, аз така правя, макар че е голяма играчка особено когато бързаш  Mr. Green
Виж целия пост
# 507
 Joy благодаря за идеята маймунке, наистина си е голяма игра, ама при мен това е лошото, че аз психически съм се навила, че не трябва да се посещава тоалетната и си търпя от сутринта до вечерта. А За голяма нужда да не ти говоря, минала година лятото бяхме на едни бунгала, които бяха доста добре, там бяхме към 6 дена, и за този период веднъж не отидох по голяма нужда, защото така си се навивам, дори не ми се и ходеше, направо се учудих от себе си тогава  #Crazy
Иве не ме разбирай погрешно, не съм казала, че говориш глупости, не те упреквам и нападам, не съм такъв човек, явно не съм подредила правилно думите и си ме разбрала поглешно тук сме точно за това да споделяме глупости от всякакъв род и да губим време, но приятно разбира се..  bouquet
Виж целия пост
# 508
Е добре има и друг вариант той издържа 2,3,4 ходения до ВЦ  Joy Както ми беше направил моя мъж , докато лежах в болницата.. Донесе ми найлонов плик с огромна дупка  Joy Joy Joy това замествало играта с тоалетната хартия  Mr. Green На моменти много го обичам хаха
Виж целия пост
# 509
Вие без да искате засегнахте един много голям и нашумял проблем в последно време, стискащите деца в училище. Покрай някакви наши предразсъдъци страда здравето им. Несъзнателно им казваме- Ти стискай до вкъщи, че тука няма къде, Мръсно е, почакай до вкъщи, и други. Аз също имам този проблем и съм сигурна от къде идва. Сега като голяма ми пречи и на почивка, и на други места. Опаковам седалки, бърша всичко с мокри кърпи, но като не идва вдъхновение, какво от това  Laughing
Ive, мисля, че безпричинно се тревожиш. Цистит не е. Тепърва бебето ще притиска мехура, ще се ходи все по-често до тоалетна, а за болежките- чакай да видиш нататък какво става  Whistling
Аз нямам проблем с бъбреци и камъни, до сега, но АГ- то при последните изследвания каза, че според нея имам камъни или сега изхвърлям. Казах и, че няма такова нещо, но тя беше категорична, че трябва и да ме боли  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия