Астмата, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 20

  • 67 029
  • 735
# 540
mukatа, merychery, благодаря за бързото включване!  HugРазбира се ще я заведа на ревматолог, но се чудя при кого, а днес е последен работен ден и знаете как е....При вас кога се проявяваше болка и кога изчезваше, колко често се случваше това, какви изследвания се правят и т.н.? Информацията от вас ще ми е полезна, за да мога да сравня, че след смяна на толкова доктори вече нямам вяра на диагнозите им.
Вчера беше готово изследването на носен секрет и се изолира стафилокок, то какво ли нямахме - мораксела, стафилокок пневмоние, хемуфилос инфуленца ....
От София сме и мисля да я заведа в клиниката по ревматология. Ако може да ми препоръчате накой.

Tiriri-ram и аз за това се моля Praynig
Виж целия пост
# 541
При нас се проявяваше сутрин и до вечерта като,че ли отшумяваше.Само с кръвна картина с АСТ реши д-рката/доцентка/,че става въпрос за реактивен артрит и преглед "с оглед",иначе в секретите ,които пуснахме имахме сТРЕптокок,а не стафилкок,до колкото знам има изследвания за ревматофактори,правят се и снимки,но казвам как беше при нас,дано ви няма нищо.При нас се случи веднъж през пролетта на сутринта го видях до вечерта нямаше нищо,втория път и ,когато всъщност я заведох беше лятото,след месец пак се случи и така
Виж целия пост
# 542
Angela Go търси детски ревматолог. Аз съм водила моите при Стефанов - готин човек, но в последно време приема май само един ден от седмицата и то със записване. Преглежда в Детската педиатрия, в поликлиничната част  - това е клиниката към Детската Униврситетска болница. Аз обаче не разполагам с особено много време,  затова и моите ги водя при нужда при д-р Лисички, в Токуда. Там може и по каса или веднага с платен прием, не се чака особено. Необходимо освен преглед, да ви направтя и пълна кръвна картина, АСТ, СРП, секрети от носа и гърлото. Когато има остра фаза на ревматоиден артрит или реактивен ставата е болезнена, топла, зачервена , и подута. Обикновено ако е в крачетата болката трудно се стъпва, моят син въобще не можеше да стъпва на крачето или има видимокуцане. при дъщеря ми се поду коляното - беше пълно с вода, отново зачервени и топло. Имали сме и болки, които преминават и пак се появяват, но тогава лекарите ни казваха, че това не е артритно състояние, а някакви подобни състояния които не са опасни.
Виж целия пост
# 543
Angela Go, брат ми ползваше услугите на Проф. Д-р Илия Бойкинов, но до колкото зная е пенсионер от години и не съм сигурна дали още приема. Иначе във ВМА има един много добър ревматолог - Д-р Опаранов (не си спомням обаче първото име).
Виж целия пост
# 544
Ние сме с кашлица от 10 дни, според лл първоначално уж имаше червено гърло  Laughing После се оказа че няма червено гърло, била кашляла от сополите  Laughing На вентолин и урбазон е защото тук във всички аптеки няма пулмикорт  Tired Склада от който зареждат също няма пулмикорт.  Confused

Имате ли фейсбук група?
Виж целия пост
# 545
Май нямаме фейсгрупа  newsm78  поне аз не знам

Тежък спазъм ли има, та е на урбазон?
Виж целия пост
# 546
Мне, според лл няма спазъм но изписа урбазон.
Виж целия пост
# 547
абе тоя урбазон да не е сокче  ooooh!
уф, аман от доктори, да се оправя бързо детенцето  Hug
Виж целия пост
# 548
абе тоя урбазон да не е сокче  ooooh!
уф, аман от доктори, да се оправя бързо детенцето  Hug
newsm10
До кога м...... разни лекари ще си правят експерименти с децата ни.Аз до толкова избягвам да давам такива отрови та камо ли и като няма пристьп а само кашлица  #Crazy а хрипове или задух?
Виж целия пост
# 549
Този урбазон не е майтап хапче , от тежката артилерия е . Аз много треперя ако се наложи да го даваме - за щастие миналата година се наложи само два пъти . Дано се оправя детенцето бързо  Hug Praynig
 Нямаме фейс група , ако иска някой и му се занимава да направи аз ще се включа - идеята си я бива  Peace
Виж целия пост
# 550
абе тоя урбазон да не е сокче  ooooh!
уф, аман от доктори, да се оправя бързо детенцето  Hug
newsm10
До кога м...... разни лекари ще си правят експерименти с децата ни.Аз до толкова избягвам да давам такива отрови та камо ли и като няма пристьп а само кашлица  #Crazy а хрипове или задух?

Има хрипове, според мене беше и със спазъм, защото ясно я чувах как свирка. В момента имам конфликт с лл и не ми дава направления, в града няма алерголог, най-близкия пулмолог е в Хасково. /не съм с добри отзиви-лични- от нея./
Виж целия пост
# 551
Значи е имало спазъм.
Виж целия пост
# 552
Бебешондел, аз оня ден си купувах Пулмикорт, имаше в аптеката. Не става ли да поръчаш и да ти доставят.

Като знам как ужасно боли артрита, не искам да си представям, че малки дечица страдат от такова нещо Sad
Виж целия пост
# 553
Аз пак не разбрала , но със моят бяс немога да се докопам до компа и да прочета като хората нещо. Този артрит от какво се провокира от лекарствата или от болестта ? Ако е от лекарствата от кое точно ? Извинете ме  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 554
Бебешондел,как сте?Дано сте добре!Според мен е епочнало като ларингоспазъм и по познатата схема е прераснло в бронхоспазъм,но защо урбазон Shocked и то не еднократно,ужас.Аз също мисля,че има Пулмикорт,със сигурност има в Санита.Все повече ме ужасяват нашите "доктори",а както знаете "покрай сухото гори и мокрото",т.е и малкото кадърни страдат от лошата им слава и порочните практики,а най-много страдаме ние-пациентите #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия